Skocz do zawartości

Awaryjność PS4


Rekomendowane odpowiedzi

 

hahahaha 30 min czekania na infolinii na konsultanta, 30 min poszukiwania paragonu, 20 min biegania za śruboktrętem precyzyjnym po sąsiadach aby wyciągnąć płytę. W(pipi) straszny konsola już zapakowana do pudełka jadę za 5 min do Media oddać "szrota" i kupić Łona...

 

 

po czym podchodzę do płyty LPB3 którą to wyciągnąłem z napędu (aby wsadzić Far Cry 4). Patrzę leży na pudełku FC4, mówię to chociaż wsadzę LBP do swojego pudełka, otwieram płytę z LBP3, a tam płyta z Far Cry 4 który rzekomo zaciął się w napędzie, Boże jaki gamoń i gumb ze mnie heheheh

 

jak jedziesz do mediasa w gorzowie to weź sie spytaj czy te zdrapki co wrzucałeś do końca roku sa aktywne te 800pkt ms co? :*

 

 

Orzechu nie będę w medias bo dlatego mi się napęd popsuł, w sensie że nie czytał płyty i jej nie wypluwał bo jej w środku nie było :oh_you:

 

Jeszcze pewnie konsultanta zyebal :reggie:

 

Nie, bo była miła Pani :banderas:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

@Fanek

 

Nadal się nie da włączyć za pomocą pada czy tylko raz? Pamiętam jak mój stary pecet kilkanaście razy miał takie przygody i wszystko było ok, a od tego czasu technologia poszła do przodu. U mnie też odbudowa danych była i ostrzeżenie, żeby nie wyłączać w nieprawidłowy sposób bo dane mogą paść. 

Odnośnik do komentarza

zrobiła sie odbudowa, restart i wszystko ok

zawsze wlaczalem PS4 z pada i nadal tak robie bo mi wygodniej

ale lepiej unikac takich sytuacji z pradem

moze to powodowac w przyszlosci jak czytalem komentarze na reddit freezy, zwiechy, inne chore sytuacje

 

mam UPS w domu do projektora, ale nie chce mi sie ciagnac kabla do PS4, jak jest ryzyko to po prostu nie wlaczam konsoli :)

Edytowane przez Fanek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Witam,

 

Miałem zwyczaju (do dzisiaj) zostawiać PS4 w trybie uśpienia na noc, jednak już trzy razy w tym tygodniu miała miejsce przerwa w dostawie energii elektrycznej. Oczywiście na dzień dobry z łóżka zauważyłem, że pasek na konsoli nie świecił się, a po uruchomieniu wyskoczył komunikacik nieprawidłowym wyłączeniu sprzętu i możliwości uszkodzenia danych. Czy taka trzykrotna sytuacja (dzień po dniu) mogła w jakiś sposób wpłynąć negatywnie na konsolę? Cóż, niby siła wyższa, przecież nie mogłem przewidzieć braku prądu zostawiając sprzęt w trybie uśpienia dzień wcześniej. 

 

Niepokojących sytuacji niby brak (poza dwoma zawieszkami z przeskakującym dźwiękiem w AC Unity, ale jedna wystąpiła przed powyższymi epizodami z brakiem prądu, ponadto doskonale wiadomo że strona techniczna tego tytułu odbiega od ideału). 

Edytowane przez Piggyman
Odnośnik do komentarza

Było pewnie ze sto razy ale muszę się was spytać co robić. Konsola od 3 tygodni pracuje jak odkurzacz, przy włączaniu to w ogóle jakby miała eksplodować. Sądziłem, że to wina płyty TLoU Remastered, ale teraz gram z dysku w Infamous i nadal wentylator pracuje pelną parą. Czasami też coś napęd nawala, podczas gry w The Last of Us, płyta sama się wysunęła i nie mogłem jej ponownie włożyć, słychać było jakby napęd próbował wyjąc płytę, dopiero pomogło odłączenie konsoli z prądu. Teraz już napęd nie robi wygłupów, ale wentylator to masakra.

Konsola biała z bundlu z Destiny, kupiona w dniu premiery, oddawać na serwis czy można coś poradzić samemu?

Odnośnik do komentarza

Było pewnie ze sto razy ale muszę się was spytać co robić. Konsola od 3 tygodni pracuje jak odkurzacz, przy włączaniu to w ogóle jakby miała eksplodować. Sądziłem, że to wina płyty TLoU Remastered, ale teraz gram z dysku w Infamous i nadal wentylator pracuje pelną parą. Czasami też coś napęd nawala, podczas gry w The Last of Us, płyta sama się wysunęła i nie mogłem jej ponownie włożyć, słychać było jakby napęd próbował wyjąc płytę, dopiero pomogło odłączenie konsoli z prądu. Teraz już napęd nie robi wygłupów, ale wentylator to masakra.

Konsola biała z bundlu z Destiny, kupiona w dniu premiery, oddawać na serwis czy można coś poradzić samemu?

Też kupiłem białą z destiny i po dwóch tygodniach poszła na serwis (wypluwanie płyty). Do mnie wróciła już nowa konsola także te białe z destiny mogą być jakieś wadliwe.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...