Skocz do zawartości

Wii U - Za i przeciw

Featured Replies

Opublikowano

A grałeś czy jak zwykle w przypadku WiiU wydajesz opinie po YT?

 

Ale tak oczywiście to moje zdania. Jednak przy dużym braku czasu jakbym miał wybierać Mario czy ZombiU to nawet s.sek. bym się nie zastanawiał.

 

Edit to do Figaro

Edytowane przez balon

  • Odpowiedzi 64
  • Wyświetleń 10,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Najpopularniejszy posty

  • XboxOne!PowerPlay!
    XboxOne!PowerPlay!

    Przeciw: - słaba pod względem technicznym, - mała ilość gier, - niewygodny pad, - małe wsparcie dla konsoli.

  • Jest na 100%, tam gdzie ustawiasz, który user jest domyślny.

  • Są dwa mega Mariany, Zelda WW, w lutym nowy Donkey Kong! W 2014 bankowo jeszcze jakiś duży hit od niny wyjdzie. Jeżeli chcesz traktować WiiU jako jedyną stacjonarkę u główny sprzęt do grania to nie k

Opublikowano

Czarek nie, nie odbieram to jako hejtu.nie pasują Tobie te tytuły i tyle. No ale te gry to największe atuty WiiU. Po ich odrzuceniu, kupienie WiiU to kasa wyrzucona w błoto.

ZomieU jest tragiczne. Jednya fajna rzecz tam to klimat. Grafika, animacja, fabuła, chaos, słabe sterowanie, słaba muza wszystko na bardzo słabym, ewentualnie mocno średnim poziomie.

 

Zgadzam się, jednak ta gra to nie te rzeczy, które są na minus lecz klimat. Powiedz gdybym spoglądał na grafę itd to wydwałbym prawie dwie stówy na taką serię jak Disgaea? Nigdy nie żałowałem ani złotówki, a fun był ogromny. Grafika nie równa się zadowolenie. Czasami nawet myślę, że moja skala oceniania jest inna i nie zagrałbym w wiele pozycji ponieważ dostały 4, lub 5/10 a jednak wybieram je i bawie sie świetnie. Nie wiem czemu w dzisiejszych czasach wyznacznikiem jest grafika? Spoglądałem na gameplay z Youtuba i podoba mi się to co się dzieje, trochę coś w rodzaju Fatal Frame, lub Clock Tower jeśli ktoś pamięta:)

Opublikowano

Nie wiem ale oprócz grafiki wymieniłem jeszcze 5 elementów, które dla mnie leżą w tej grze. Tego nie zauważyłeś? :)

Opublikowano

Nie wiem po cholerę te dywagacje każdy ma swój gust. Wiek nie ma nic do rzeczy - w tym roku kur.wa poleci 38 i właśnie WiiU jest nr 1 do zakupu - czekam tylko na nową zeldę i donkey conga i łykam. Właśnie za takimi grami mi najbardziej tęskno. A od POWAŻNYCH gier to są PS3/360/XONE czy PS4.

Opublikowano

Mozecie sie klocic, a ja jednak zdecydowałem się na ta konsole z grami dla dzieci;-)

Super mario 3d world, rayman legends, zelda, lego, nintendoland ;-) pol roku bede to ogrywal

Opublikowano

I bardzo dobrze, trzeba wspierać Nintendo w kłopotach.

 

Nasz forumowy kolega popełnił ciekawy wpis o kondycji tej firmy. Ciekawe co przyniesie przyszłość. Ja myślę że nie będzie rewolucji i Wii U podzieli los Gamecuba czyli raz na jakiś czas dostaniemy perełkę, a grać będziemy na PS4/XO/PC.

 

https://kontownia.wordpress.com/2014/01/17/koniec-dziecinstwa/

Opublikowano

tylko ze 3ds ma olbrzymie wsparcie firm zewnetrznych, jeszcze te firmy zewnetrzne tworza exy na ten system. Nie ma szans by cos takiego samego stalo sie z Wii U - najwieksze tuzy branzy maja wy.(pipi)ane na ten system. Nikt widzac jak bardzo zacofany jest, nie bedzie sie bawic w portowanie gier z ps4/xone na niego. Konsola do samych exow - ale ile ich N dostarczy rocznie jak jeszcze musi ogarniac 3ds? 3-4 na rok max?

Opublikowano

Balon mam nadzieję, że nie odbierasz mojej wypowiedzi jako hejtu. Tu nie o to chodzi, przy Gacku bawiłem się świetnie! A opinia o wieku tyczy się mojej osoby, ktoś inny może nadal fascynować się bajkowymi postaciami, dla mnie jednak granie w wieku prawie 30 lat w tego typu gry mija się z celem bo nie dają mi tylu radości. Teraz nie byłbym wstanie ocenić czy coś z tego gatunku jest fajne czy nie. Młodsi gracze mogą czuć sie obrażeni, ale oni najlepiej ocenią tego typu produkcje i ich zdanie przyjąłbym za prawidłowe, gdyż byłby najbardziej trafne i wiarygodne (obiektywne) ;)

 

Wiek nie ma z tym nic wspólnego :-) tylko osobiste preferencje.

Pytanie pomocnicze - czy miałeś Wii? WiiU jest wstecznie kompatybilna, a na Wii wyszło sporo fajnych gierek, m.in. Xenoblade i Last Story czyli ścisła czołówka jrpg-ów poprzedniej generacji konsol, a po Twoich wpisach widzę, że ten gatunek Ci leży.

Opublikowano

Panowie a napiszcie mi ile kosztuje osprzęt do Wii niezbędny aby zagraćw gry z Wii na WiiU - mnie najbardziej kręcą: Muramasa, Mad World, Last Story i Pandora Tower i gry nintendowe. Co muszę kupić aby w nie móc zagrać i ile to gdzieś kosztuje?? Pozdrawiam Miałem Wii kieeeedyś ale opchnąłem. Pozdro.

Opublikowano

Sensor bar, wiilot z motion plus i grucha. Ceny na allegro

Opublikowano

Sensor bar, wiilot z motion plus i grucha. Ceny na allegro

 

Sensor bar jest w zestawie z czarną WiiU. Do białej musisz dokupić.

Opublikowano

Jeżeli gra obsługuje willota z gruchą, to będzie git. 3DWorld obsługuje praktycznie wszystko.

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.