Skocz do zawartości

Pomoc przy kupnie auta


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Polecilibyście coś do 8 000? Celowałbym w silnik 1,4-1,6, coupe/sedan, w miarę mało awaryjny, albo jakieś tanie zamienniki można było do tego dostać, ktoś coś??

Wprawdzie nie coupe/sedan, ale Mazda 323F BJ 1.6. Rewelacyjny, dynamiczny i wygodny samochód w dobrych pieniądzach.

Odnośnik do komentarza

 

Polecilibyście coś do 8 000? Celowałbym w silnik 1,4-1,6, coupe/sedan, w miarę mało awaryjny, albo jakieś tanie zamienniki można było do tego dostać, ktoś coś??

Wprawdzie nie coupe/sedan, ale Mazda 323F BJ 1.6. Rewelacyjny, dynamiczny i wygodny samochód w dobrych pieniądzach.

 

 

Oooo, w sumie Mazd w ogóle nie brałem pod uwagę, ale jak tak patrzę, to nie są głupie, może coś w ten deseń się zakręcę, dzięki wielkie :D

Odnośnik do komentarza

Przeglądałem jeszcze inne modele i trafiłem na Honde Civic VI gen. Wyczytałem bardzo pochlebne opinie ale chciałbym zaczerpnąć jeszcze trochę informacji tutaj. Maial ktoś styczność??

 

Pod uwage biore Hatchbacka i Sedana. Ktoś wie jak jest z moejscem z tylu w tym pierwszym? 

Edytowane przez gums19964
Odnośnik do komentarza

Moja zonka ma, fajne i ekonomiczne. Polecam.

Potwierdzam. Siora ma odnowości z salonu Swifta. Po 5 latach nic, normalnie igła techniczna, a jeździ dość dużo. On ma z tym silnikiem 1.3 92 km , idzie niesamowicie jak na takie gówienko, a co ważne jak to się prowadzi! Jak gokarcik, normalnie Mario Kart live. Zawsze mam banan jak nim jeżdżę.

Chyba jedyny minus to trochę palą te autka jak na "małe", miejskie (pod tym względem to ogon stawki w tym segmencie) ale w/w wrażenia to rekompensują.

Odnośnik do komentarza

Moja ma 7,2 na miescie. Na trasie to z 5.

Silnik 1,3 93KM, ostatnia wersja przed liftem. Potem bylo 1,2 chyba 98KM.

Szybkie male autko odpukac nic sie jeszcze nie dzialo. Jedynie z lakieru jestem niezadowolony, maly kamyczek i od razu odprysk, twardsza szmata (pipi) przetarlem i od razu rysy.

Odnośnik do komentarza

No Siora też na ten co twoja Wife i jej nie schodzi poniżej 8 l w mieście ale w cyklu mieszanym 7 l na luzie Wojtku sie osiągnie więc możesz brać.

 

Aha i jeszcze jeden minus. Wiadomo jest to auto miejskie ale wiedz że na najmniejszy w klasie bagażnik 190 l to mało np Corsa D mojej żony ma ok 290 l.

Odnośnik do komentarza

Bagażnik nie istotny w domu jest drugie większe auto, Swift na faworyta idzie.

 

No moja żona wozi np psa  baganiku. o Corsy wchodzi do Swifta już by nie wszedł, dlatego na to w miarę patrzyliśmy. Aha ja mam do sprzedani jak coś swoją Corsinę (jesteśmy właścicielami od nowości, salon PL), info jak coś na priv. Żona w ciąży więc muszę jej kupić coś większego.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...