Skocz do zawartości

Pomoc przy kupnie auta


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Może, ale jest to nieporównywalnie mniejsze prawdopodbieństwo niż w przypadku auta używanego. W Raporcie Turbo ostatnio mówili, że procent fabrycznych uszkodzeń w nowych autach w 2013 roku to było 3%. W przypadku aut używanych, większość z nich ma coś do zrobienia, czasami nawet sprzedający tego nie wie. Jak sprzedawałem furę ostatnio też teoretycznie nie wiedziałem o wszystkich wadach auta...

Odnośnik do komentarza

Aż mi żal, że jeszcze nie mam tej działalności, bo brałbym bez wahania :(

 

http://otomoto.pl/kia-sportage-navi-nowy-71490-C33432086.html

 

Ogólnie to rtroszke mi sie poj.ebało więc zwracam honor. Chodziło mi że skoda i dacia czy tam lancia to dziadostwo w porównaniu do rovera. Kia jak najbardziej ok ale tez i cena inna. Brat cioteczny miał kia i sobie chwalił <ok>

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

ogólnie to bardzo Ci sie poyebało bo już nie wiesz komu wsadzac w  du,pe a komu lizać tylko rowa. Ale najważniejsze ze trzymasz sie zasady że samochód za 60 tysi z salonu to dziadostwo. Bardzo mnie to boli, bardzo. Chyba przez zdanie alkoholowego obelixa jednak odloze zakup i za 10 tysi pozniej kupie awaryjnego 6 letniego kloca.

 

;D

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak narazie jedyną osoba która tutaj nie wytrzymuje to jestes ty, pytasz o rady i opinie tutaj a kazdemu kto ma zdanie inne niz ty starasz sie ubliżycz jak typowy burak. Skoro juz podjąłes decyzje to łaskawie skoncz pier.dolić idz do salonu z cąłą rodziną i wex ten wymarzony wóz w ultradoniczkowym kredycie. Aha zapomniałem że powinnismy cie klepac po plecach i gratulować. No stary nareszcie przesiadka z passata, i to od razu do skody z salonu. <konfetti i balony>

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

Jak narazie jedyną osoba która tutaj nie wytrzymuje to jestes ty, pytasz o rady i opinie tutaj a kazdemu kto ma zdanie inne niz ty starasz sie ubliżycz jak typowy burak. Skoro juz podjąłes decyzje to łaskawie skoncz pier.dolić idz do salonu z cąłą rodziną i wex ten wymarzony wóz w ultradoniczkowym kredycie. Aha zapomniałem że powinnismy cie klepac po plecach i gratulować. No stary nareszcie przesiadka z passata, i to od razu do skody z salonu. <konfetti i balony>

nic się nie zgadza

 

no ale ty mylisz dacie z lancia więc na ch,uj sie tu odzywasz xD?

Edytowane przez _Milan_
Odnośnik do komentarza

No np dlatego ze mój brat jeździ kia i przy okazji jeździłem tez ja. A ty jeździsz passatem i próbujesz tutaj mnie obrazić co jest w sumie zabawne. 

U kobiet nazywa sie to stres poporodowy, widocznie odbija sie to też na mężu. Lepiej wyluzuj troche bo zgrywasz tutaj pana gdy ludzie chca tobie pomóc a jestes zwykłym plebejuszem który podjedzie błekitnym tdi pod salon z całą rodziną bo to jego wielki dzień. EOT

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

z mojej strony to koniec, rozmowa z  Toba jest niesmaczna, kłamiesz w tym alkoamoku jak ostatnia lafirynda.

Alfa bogiem, passat wiocha, dacia wiocha, ka limuzyna. Kaniabis spokojny opanowany, znawca, milan obraza wiesniak.

Odnośnik do komentarza

Niby kupowanie z salonu to jest pewniak , tyle że chyba wy nie liczycie ile % z tych 70 koła się traci na "dzien dobry" po wyjechaniu autem od dilera.

 

Pewnie podobnie do jakiejs grubszej naprawy w używce.

 

Mówisz 70 % ? hehe a może 100 % i po wyjechaniu auto już nic nie jest warte.  Trochę poniosło Ciebie z tymi %, Wiadomo, że czym droższe auto to więcej % traci ale średnio to gdzieś 30-40 % po 3 latach (zależy od marki). Jak są oferty gdzie znacznie więcej potraciło, należy przyjrzeć się  uważniej takiej "okazji". Tak więc bez przesady z tym demonizowaniem straty nowy aut. Dodatkowo Milan może sobie wziąć leasing z dużym wykupnym i małym wkupnym i po 3 latach wymienić na nowy model. Jak bym miał "działkę" to bym zapewne tak robił.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...