Skocz do zawartości

Pomoc przy kupnie auta


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Jakość to miał Hans 10-15 lat temu, Ciebie zaś mogą zaskoczyć zmęczenie materiału, wyeksploatowanie i nieprzewidziane wydatki. Najdas, ile wpakowałeś w tę kozak audicę? Ja wiem, że Cię stać, no ale ile?

 

Owszem, za 12 tys. znajdziesz auta wymienione przez Infidela, ale będą to okazje jedyne takie lalunie zobacz z przebiegiem 187 000 km. Ja bym się w coś takiego nie pakował.

Odnośnik do komentarza

ja tutaj polecam fabie, bo to na prawde niezawodny samochod, zawsze jak potrzebuje to wsiadam, odpalam i jade, czy to zima czy lato, od 3 lat jezdze skodami (bo mam dojscie i kupuje za pol ceny) i na prawde jak na moja kieszen jest to bardzo dobry samochod. Jakbym mial swoj dom, garaz to moze bym sie bawil w jakies stare niemieckie samochody typu e30, merc e190 czy jakies stare A8, ale to są tanie samochody w zakupie a drogie w utrzymaniu. Majac domek, swoj garaz mozna sie cackac z takimi samochodami, dopieszczac je itd, ja oczekuje ze o kazdej porze dnia i nocy samochod mnie dowiezie na miejsce. Padlo pytanie o samochod dla kobiety na miasto za 9k a infidel wyskakuje ze starym bmw 2.8l albo audi v6 :) 

Odnośnik do komentarza

No a moja 19 letnia 328 co chwile sie psuje i mam jej dosc. To jest stare auto ktore sila rzeczy bedzie sie sypiac. Odradzam. Brac cos mlodszego. Ja swoje wzialem tylko ze wgledu na silnik bo z innej marki noc nie kupisz w tej cenie z taka moca. A na samochod do jazdy na co dzien i taniej eksploatacji sie E36 nie nadaje. Jak ktoa mowi inaczej to jest zaslepiony miloscia do BMW. Takie samochody kupuje sie tylko w jednym celu - dla rozrywki jak masz duzo kasy.

Odnośnik do komentarza

Fabia jedynka to bardzo solidne auto. 1100 kg żelaza, dużo wzmocnień i w ogóle. Tylko taki egzemplarz jak Szejdidżeja jest jeden w Polsce. Reszta to zajechane trupy.

 

Za łebka ojciec miał Skodę 105L. Układ napędu jak w Porsche 911. Ale my mieli radochę, jak ojciec bączki kręcił pod Auchan zimą. Zaś my mieli Favoritkę zielony metalik, czaicie to? Zderzaki w kolorze nadwozia, s p r y s k i w a c z e   r e f l e k t o r ó w, obrotomierz i co ino. Zgnił ją stary i kupił następną.

Edytowane przez Grze(pipi)
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...