Skocz do zawartości

Pomoc przy kupnie auta


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś pytałem, co myślicie o Juce. Padło, że auto dla bab i tak dalej - w sumie czasem mi się pojawia na fejsie Nissan i baby głównie wrzucają fotki jak siedzą z tipsami w jukach.

Czujecie? Żeby na profilu Nissan Polska wrzucać siebie w aucie, jakie jej mąż kupił? :)

No, ale mniejsza z tym, nie wiedziałem, że te SUVy są takie tanie - zwykła Juka 70 000. To przecież Golfa można mieć za tyle, a komfort w Juce pewnie większy (i spalanie również)

Wiadomo, auto nieco babskie, ale dzisiaj zobaczyłem w salonie to:

145.jpg

Wersja RS Nismo.

Całkiem nieźle się prezentuje, tutaj świateł nie widać, ale wyglądają od góry, jak w Nissanie 370Z. W ogóle to auto wygląda jak 370Z + połączenie Porschaka.

144.jpg

No, ale około 115 000 zeta.

W sumie takiego offtopa robię. Zdziwiłem się po prostu, że Juka może tak wyglądać.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Kiedyś pytałem, co myślicie o Juce. Padło, że auto dla bab i tak dalej - w sumie czasem mi się pojawia na fejsie Nissan i baby głównie wrzucają fotki jak siedzą z tipsami w jukach.

Czujecie? Żeby na profilu Nissan Polska wrzucać siebie w aucie, jakie jej mąż kupił? :)

No, ale mniejsza z tym, nie wiedziałem, że te SUVy są takie tanie - zwykła Juka 70 000. To przecież Golfa można mieć za tyle, a komfort w Juce pewnie większy (i spalanie również)

Wiadomo, auto nieco babskie, ale dzisiaj zobaczyłem w salonie to:

Wersja RS Nismo.

Całkiem nieźle się prezentuje, tutaj świateł nie widać, ale wyglądają od góry, jak w Nissanie 370Z. W ogóle to auto wygląda jak 370Z + połączenie Porschaka.

No, ale około 115 000 zeta.

W sumie takiego offtopa robię. Zdziwiłem się po prostu, że Juka może tak wyglądać.

 

Z tym, że żuk nie jest suwem a crossoverem, a co do komfortu to sądzę (bo tym nissanem nie jeździłem), że Golf 7 ma o niebo lepszy komfort oraz właściwości jezdne, choćby dlatego, że identyczne zawieszenie i układ jezdny ma Passat.

Odnośnik do komentarza

Ta koniczynka na Alfie, znaczy że ktoś dopiero zdał prawko?

Bo jak tak, to znaczy, że dopiero zdał prawko, dostał Alfę na 18nastkę i ją rozje.bał.

Nie wierzę, że ten komis sprowadza nowe, nie bite auta.

Jak brałem Audi, to też niby nie bite, a na warsztacie mi mówili, że jeszcze nie wysechł szpachel.

A gość wziął w rozliczenie moje autko, wystawił i w aukcji napisał "garażowane", gdzie ja prakowałem na parkingu pod blokiem.

Także jak ch.uj, że oni sprowadzają nówki nie bite.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...