Skocz do zawartości

Pomoc przy kupnie auta


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Ten kolor taki sobie trochea. Ale ogolnie całkiem fajnie wyglada. I SIEDZENIA SĄ TYLKO TROCHE WYPIERDZONE NIE JAK W MOIM


I te koła jakies małe. Chyba do wszystkich i10 i20 i i30 ten sam rozmiar. Kup wieksze bo to swiadzczy o penisie posiadacza. Wiesz małe koła małe kulki


Ale ogolnie fajny fajny. DObrze z enie kupiłes jakiegos gó.wna typu i10. Pewnie teraz szczerzych i robisz sobie zdjecia jak siedzisz w srodku, udajesz ze jedziesz i kazesz sie zonie bawic z toba.

Odnośnik do komentarza

Oglądałem dziś fury w z ojcem, chciał obejrzeć Kugę, Forestera i Tucsona. Najbardziej spodobał nam się Kuga, Forester może i też, ale koleś z salonu, jak i sam punkt sprzedaży, zalatywały jakąś amatorszczyzną. Ziomek cały czas próbował wcisnąć model z 2015 roku, który im został i nie docierało do niego, że nie odpowiada ojcu kolor lakieru. Ford praktycznie w full opcji, benzyna 1.5 niecałe 180 KM, fajna fura.

Edytowane przez krupek
Odnośnik do komentarza

Oglądałem dziś fury w z ojcem, chciał obejrzeć Kugę, Forestera i Tucsona. Najbardziej spodobał nam się Kuga, Forester może i też, ale koleś z salonu, jak i sam punkt sprzedaży, zalatywały jakąś amatorszczyzną. Ziomek cały czas próbował wcisnąć model z 2015 roku, który im został i nie docierało do niego, że nie odpowiada ojcu kolor lakieru. Ford praktycznie w full opcji, benzyna 1.5 niecałe 180 KM, fajna fura.

Tylko nazwa jakaś taka babska Kuga to jak starszy brat Picianto. Trochę jak ostatni boss w Okami 2.

A jak Tuscon nie podszedł ?

Odnośnik do komentarza

 

polecam astre III. Nie wiem ile kosztuja naprawy, bo od 5 lat nic sie nie zepsulo :lapka:

No, ale jak kupilem to miala 30k, a teraz pod 80k. Nadal na org czesciach wszystko.

 

A astra nie prowadzi się jak pudełko ? spotkałem się tylko z negatywnymi opiniami 

 

 

prowadzi sie jak cos pomiedzy najnowszym m3 a ferrari italia.

Odnośnik do komentarza

Oglądałem dziś fury w z ojcem, chciał obejrzeć Kugę, Forestera i Tucsona. Najbardziej spodobał nam się Kuga, Forester może i też, ale koleś z salonu, jak i sam punkt sprzedaży, zalatywały jakąś amatorszczyzną. Ziomek cały czas próbował wcisnąć model z 2015 roku, który im został i nie docierało do niego, że nie odpowiada ojcu kolor lakieru. Ford praktycznie w full opcji, benzyna 1.5 niecałe 180 KM, fajna fura.

W Subaru jest b.slaba dostepnosc aut. Samochod wyprodukowany w 2016 mielibyscie w czerwcu dopiero. Z kim rozmawialiscie? Koles w okularach czy bez?

 

Forester z tego zestawienia zdecydowanie najlepszy.

Edytowane przez Infidel
Odnośnik do komentarza

Fajna wersja w dieslu, Exclusive, ok. 135 000zl (ceny w euro). W miescie pali 9l, trasie nawet 6l. Przeglady gdzies z 1600-1700 co roku lub 15 tys. Ale gwara na caly osprzet silnika na 5 lat.

 

Benzyny dwie, 2.0 150km za 125 000. Fajna,ale z automatem. W manualu trzeba umiec tym jezdzic (4-5.5k obrotow).

 

No i najlepszy XT 2.0T 240KM. Zdrowo wgniata w fotel, dobry i bezawaryjny motor. Pali 14l w miescie, w trasie 11l, ale naped i boxer turbo czynia super autem za rozsadna cene. 135 000 i 150 000 PLN.

Edytowane przez Infidel
Odnośnik do komentarza

Ojciec szuka czegoś w benzynie i automacie, no cena tak maks 140k. Ten Forester XT właśnie stał w salonie i go oglądaliśmy. Generalnie, Kuga sprawia wrażenie auta bardziej nowoczesnego, przyjaznego dla kogoś, kto jeździ spokojnie. Mi Forester też się podobały, generalni, i miałby spory dylemat. Ojciec się chyba napalił na Kugę. Subaru wygląda bardziej agresywnie, co dla mnie na plus.

 

Infidel, no nie powiem Ci teraz jak wyglądał sprzedawca, nie zwróciłem kompletnie uwagi na to.

 

Oglądałem dziś też inne auta z ciekawości i jaram się Imprezą Sti i Fiestą ST. Wnętrze Mustanga też mocno robi robotę. Za dużo danych aut jak na jeden dzień.

Odnośnik do komentarza

Kompakcik, czerwony połysk, 5 drzwi, to co mi jest potrzebne do miasta. Wiem, że 30-letnie audi lepsze, ale oczekiwałem skromnego relatywnie młodego autka o dobrych osiągach (1.4, 110KM) i niskim spalaniu.

 

2TH5XVm.jpg

 

 

Hejty teraz się już nie przydadzą, bo i tak nie odkręcę ;D Za to możecie mi dawać propozycje na kolejny już wypaswagen za 6-7 lat.

fajna fura jak masz 80lat lul

Odnośnik do komentarza

Dobra - budżet 20 tysięcy. Szukam czegoś rodzinnego ale żeby jakoś wyglądało. Rozważam Focusa 2, Golfa V, Kia Cee'd... Co byście polecali? Dziennie 40 km robię średnio, samochód do miasta, spalanie rzędu 9 litrów ogarnę.

 

Ja przy takim budżecie rozglądałbym się za VW Passat B6, bardzo mi się podobają. Ogromne, wygodne, dobrze wyciszone, zazwyczaj dobrze wyposażone, szczególnie, że w okolicach Wrocławia jest duży wybór w egzemplarzach sprowadzanych, zatem full wypas.

Edytowane przez Szejdj
Odnośnik do komentarza

oczywiscie w kombi, kolor srebrny i silnik 1.9 tdi lel

 

 

Ojciec szuka czegoś w benzynie i automacie, no cena tak maks 140k. Ten Forester XT właśnie stał w salonie i go oglądaliśmy. Generalnie, Kuga sprawia wrażenie auta bardziej nowoczesnego, przyjaznego dla kogoś, kto jeździ spokojnie. Mi Forester też się podobały, generalni, i miałby spory dylemat. Ojciec się chyba napalił na Kugę. Subaru wygląda bardziej agresywnie, co dla mnie na plus.

Infidel, no nie powiem Ci teraz jak wyglądał sprzedawca, nie zwróciłem kompletnie uwagi na to.

Oglądałem dziś też inne auta z ciekawości i jaram się Imprezą Sti i Fiestą ST. Wnętrze Mustanga też mocno robi robotę. Za dużo danych aut jak na jeden dzień.

a skad tato wzial tyle pieniazkow? ukradł?


 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...