Skocz do zawartości

Pomoc przy kupnie auta


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Ale balon nie potrzebuje miejsca, a Passat nie jest też tak dużo lepszy od Golfa. Może wizerunkowo trochę lepiej jako służbowy wypada, lepszy jakby klienta/szefa wieźć (nie wiem, zdarzają się takie sytuacje?) drugiej strony to też "tylko" klasa średnia. Tak samo jakie trasy, jak np. jazda po kilka godzin autostradą 150 to lepszy Passat, jak wyprzedzania GTD, podobnie jeśli na autostradzie jeździć regularnie bliżej 200.

Odnośnik do komentarza

Ale balon nie potrzebuje miejsca, a Passat nie jest też tak dużo lepszy od Golfa. Może wizerunkowo trochę lepiej jako służbowy wypada, lepszy jakby klienta/szefa wieźć (nie wiem, zdarzają się takie sytuacje?) drugiej strony to też "tylko" klasa średnia. Tak samo jakie trasy, jak np. jazda po kilka godzin autostradą 150 to lepszy Passat, jak wyprzedzania GTD, podobnie jeśli na autostradzie jeździć regularnie bliżej 200.

 

na autostadzie dozwolone jest  140 w PL.

Odnośnik do komentarza

Nie no ten Golf GTD pod względem wyposażenia, prowadzenia to na bank nie ustępuje temu Paskowi no i ma już dość kopa. No i w sumie takich pasków jest dużo a GTD nie wiele a to dla mnie też istotne żeby jakaś tak doza oryginalności była, tym bardziej że moja firma specjalizuje się w dość oryginalnych produktach względem konkurencji.

Odnośnik do komentarza

No ten GTD z wyglądu (fajne ospojlerownje i kozackie fele) na bank jest bardziej oryginalny niż passat w sedanie, w końcu to identyczny look jak GTI. Oczywiście pisałem to w kontekście aut służbowych gdzie królują octavie itp. Co do koni to dokładnie 184 ale co cieszy to prawie 400 nm moment obrotowy, a to już dużo w h uj.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

powinienem dac rade finansowo. jestem swiadomy tego, ze to nie sa tanie samochody w utrzymaniu, ale marzenia trzeba spelniac

12795536_1017213901658571_37843438107266

 

btw. bylem juz nastawiony na e36 328 w mpaku, ale zobaczylem jakis czas temu czerwona s13'tke na miescie i decyzja o kupnie tego co naprawde chce zapadla. tym bardziej, ze teraz nie potrzebuje az tak bardzo samochodu na codzien

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Moze ktos szuka to:

 

Renault Clio 3gen 2007r 1.6 benz

- kupione w salonie w ZG

-caly czas serwisowane tylko i wylacznie w ASO z Zielonej Górze (Anabo)

-zakup bezposrednio od pierwszego wlasciciela

-bezwypadkowe na 100% z orginalnym na 100% przebiegiem 112k km

 

wyjsciowo 13tys zlotych

 

------------------------

 

sprzedane

Edytowane przez Pajda
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...