Skocz do zawartości

Piwo


szaden

Rekomendowane odpowiedzi

Jak tam koledzy z Lublina, odwiedziliście targi piwne w tym roku? Polepszyło się trochę względem tamtego roku, więcej miejsc do siedzenia i prawie na każdym stoisku można było sobie kupić 0.15l, więc człowiek mógł popróbować więcej i tak bardzo się nie uwalić.

 

Najdziwniejsze co próbowałem to piwo z kiszonym ogórem, nie pamiętam teraz nazwy, ale zapach i smak praktycznie jak woda z ogórów XD Mieli butelki i słyszałem, że zeszły im najszybciej.

 

Bardzo przyjemne było piwko z truskawkami i rabarbarem, leżakowane w beczkach po jakimś winie - pierwsze wrażenie kiepskie, bo w zapachu dawało dziwnie jakimś serem pleśniowym, ale w smaku bardzo dobre.

 

EDIT:

Ogórkowe to było Gąska Beerbinka od Warowni, a truskawka-rabarbar to Long Story od Piwnego Podziemia.

 

Ktoś miał jeszcze lambika i był przepyszny, żałowałem że wziąłem tylko 0.15. Nie mogę go znaleźć nigdzie na liście, więc nawet nie wiem jak sie nazywał :smutas:

Edytowane przez chmurqab
Odnośnik do komentarza

W weekend wjechało coś takiego

NqiIqZv.jpg

 

Chyba mój pierwszy oatmeal stout i wrażenia jak najbardziej pozytywne. Delikatne,  bardzo gładkie. Nieco kawy i czekolady w aromacie
Chętnie ponowię :)

Było też Metropolis z Radugi, ale tutaj ciężko mi coś powiedzieć - dla mnie (A)IPA jakich wiele :dunno:

Odnośnik do komentarza

No ten Cookie Monster od Innych beczek bardzo ok a nie jestem fanem ogolnie browarów od nich bo zazwyczaj wydają mi sie taką skomercjalizowaną wersją innych styli piwa zrobioną pod ludzi, którym Ipy czy Apy nie wchodzą. 

Odnośnik do komentarza

@Frantik Kocham Beer bros - świetne rzeczy robią. :wub: Z komercyjniaków polecam od zawsze

 

11ttt2p.jpg

 

świetny pils. Idealny woltaż do smaku - można pić litrami. Orzeźwiający i lekki. Piana długotrwała. Przydałoby się więcej goryczki ale piwo ~3,5 zł więc :notbad:

Edytowane przez Krystyna JJanda
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...