Skocz do zawartości

Piwo


szaden

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 20.10.2018 o 19:55, Rudiok napisał:

Fortuna czarne whisky wood - podobnie jak JJ uważam, że eksperyment udany. Może nie jest to mój ulubiony rodzaj piwa, ale nie ma się do czego przyczepić. Jest ciemne, nie za mocno gazowane, może mało aksamitne, ale to nie stout. Posmak drzewny czuć, do tego 7.5% daje fajny szum na wieczór. Zgagi nie ma, kapcia w buzi też nie. Warto mieć w spiżarni. 

 

Dzisiaj kupiłem, jutro sobie wypiję na wieczór. W smaku jest tak samo słodkie jak zwykłe Fortuna Czarne? Jeśli tak to zmarnowałem pare złotych i mogłem wziąć jakiegoś sztosowego Komesa.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj wjechało aipa od Rock Mill specjalnie dla Lidla ważone.

 

1192ryp.jpg

 

Gęsta, obfita piana to jest to. :D Barwa mętnego soku owocowego. Zapach to najlepsze, co jest w tym piwie - pięknie owocowy. :banderas:Ananas, mango, cytryna a nawet trochę sok multiwitamina. W smaku już takiego szału nie robi - IMO jest zwyczajnie za słodko a goryczki brakuje większej. Smak również szybko ulatuje. Do wypicia jedno starczy - po dwóch mogłoby solidnie zemdlić.

 

3/5

 

@Plugawy Jak ci podeszła ta fortuna? I czy po wypiciu jednej nawet butelki nie mieliście rano złego samopoczucia? Jakbym pochlał ostro - było mi ciężko na żołądku do samego południa. 

Edytowane przez Krystyna JJanda
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie była zła ta Fortuna, na pewno lepsza niż zwykła Czarna. W smaku mniej słodka, i czuc perfume, więc pewnie to jakieś whisky było czuć, nie wiem bo nie piję whisky od 10lat. Wydaje mi się, że była też bardziej rozwodniona jakby lekko pusta. W łeb za to walnęła i do gierki była ok. Na drugi dzień czułem się ok, zero kaca czy złego samopoczucia.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 17.11.2018 o 20:35, Masorz napisał:

Kurła a ja tego dorwać nie mogę.

 

Ja na tego Barley Wine trafiłem w Carrefourze. Zaskoczony wziąłem, i dobrze zrobiłem, bo już w następnym tygodniu go nie było. Swoją drogą, świetne, a że lubię mocne piwa, to już w ogóle bajka. 

 

Generalnie jakoś ciężko mi trafić na takie ciekawsze, "limitowane" okazy (chociażby ta Fortuna z ostatnich stron) . W okolicznych Lidlach też kapa. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...