Skocz do zawartości

Na co czekacie w 2014 roku?


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że nie mam sensu się bawić w jakiś ankiety, tytułów jest po prostu zbyt dużo, niech każdy napisze na co czeka i dlaczego.

 

U mnie:

 

1. Duże DLC fabularne do GTA V - spędziłem 100 godzin w podstawce i nie mam dosyć, razem z GTA IV do dla mnie GOTG, cokolwiek to będzie wezmę pewnie w dzień premiery.

2. Zapowiedź gry Rockstara na 14/15 - tęsknie za takim hajpem jak za tym zwiastunem

 

Będzie super jaranko i ekstaza na forumku przez rok, a potem kolejna piękna, ponad 100 godzinna przygoda w next-genowym Red Dead Redemption czy tam czymkolwiek innym się teraz zajmują (ale raczej nowe RDR)

3. Wiedźmin 3 - lubię serię, ale przede wszystkim pierwszą część, drugiej sporo brakowało, szczególnie jej długość i wielkość świata to kpina, teraz cdred obiecuje sporo, pewnie 50% co najmniej nie zostanie spełnionych, ale i tak będzie to jeden z nielicznych tytułów wartych w przyszłym roku kupna next-gena czy tam modernizacji PC-ta.

 

Cała reszta mnie nie grzeje na ten moment, ale pewnie wyjdzie kilka interesujących gier. W sumie kupno PS4 mogę odłożyć nawet na 2015 bo dopiero wtedy wyjdą jak dla mnie największe killery (coś tam od Rockstara, Deus Ex 4, Mass Effect 4, Hitman 6, CyberPunk 2077, Sleeping Dogs 2, może nowy projekt Arkane, jakaś gra od Valve).

Edytowane przez Kre3k
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

1. Witcher 3

2. Castlevania Lords of Shadow 2

3. South Park: Stick of Truth

4. Dragon Quest VII 3DS (taa, można się jeszcze połudzić)

 

Wiedźmin, bo 2 była bardzo w porządku tytułem, a po zwiastunach widać, że CDP wysoko mierzy. Castlevania, bo 1 część była dla mnie jedną z większych niespodzianek mijającej generacji i z chęcią zagram w część 2gą. South Park, bo bardzo lubię ten serial, a po zapowiedziach gra wydaje się być niczym innym, jak serialem przeniesionym w realia RPG.

 

A Dragon Quest bo tak, ale i tak nie wyjdzie w Europie, bo SE to banda chu.ja.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

1.Wiedźmin 3 - 1 była super , 2 genialna a  trójka zapowiada się na hicior.

2.Titanfall - może w końcu jakiś powiew świeżości w multiku fps .

3.Destiny - W sumie ta gra zachęciła mnie do kupna next-gena.

Ogólnie najbardziej to oczekuję E3 może w końcu pokażą jakieś nowe exlusivy.

Odnośnik do komentarza

Chciałem wymienić Persona 5, ale biorąc pod uwagę, że premiera dopiero zimą w Japonii, to wersja US/EU pewnie pojawi się dopiero w 2015... Aczkolwiek jeśli w międzyczasie Persona Q okaże się znośnym jRPG, to chętnie obadam.

 

Poza tym... Nawet nie wiem. South Park: The Stick of Truth, zakładając, że gra sama w sobie będzie miała ręce i nogi. Witcher 3, oczywiście, aczkolwiek nie wiem czy nie będę musiał sprzętu wcześniej ulepszyć. Reszta zaś to głównie indyki, których nazwy pewnie nikomu nic nie będą mówić.

 

Nie wiem czy się starzeję, czy co, ale patrzę na te gry "AAA", shooterki i inne gry akcji - nawet niekoniecznie tasiemcowe - i tylko wzruszam ramionami. Destiny, Titanfall czy inne Watch_Dogs - zwyczajnie nie jestem w stanie wykazać względem takich gier jakiegokolwiek entuzjazmu.

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

W Hotline Miami każdy poziom przeszedłem po kilkadziesiąt razy, przechodzę całą grę w 45 minut, więc oczywiście czekam na sequel. Czekam również na interstallarię,  o której dowiedziałem się dzięki paliodorowi <piątka>.

 

 

No i wraz ze wzrostem popularności roguelike-like i permadeath czekam na zapowiedź/premierę czegoś wyjątkowego w tym gatunku.

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

1 monster hunter 4 w europie. I nowy monster na konsole sony

 

2 nowe RDR ktore będzie powodem do zakupu nextgena

 

3 fabularne dlc do gta5 w stylu epizodów

 

4 dużo gier na nextgeny i jeszcze więcej zapowiedzi. Niech sie dzieje. Niech sie konsole rozkrecaja

 

5 premiera (wątpliwe) albo chociaż realna zapowiedź jakiejś nextgenowej gry ktora w koncu bedzie miala fizyke i zniszczenia na nowym poziomie (obecnie zadna gra tego nie ma nawet na pc. Pewnie przez lenistwo. Po co sie produkowac na pc jak trzeba bedzie okrajac na konsolach... oby takue myslenie sie skonczylo. Czekam na nextgenowa fizyke !

Odnośnik do komentarza

Ja podziele ze względu na platformy.

 

PS4:

- Thief,

- Infamous 3

- Wiedźmin 3

- The Order 1886

- nowy Uncharted

- NBA 2k15 w pełni next genowe

- jakaś platformówka AAA od Sony

- jak wyjdzie na PS4 to DLC do GTAV

 

Nintendo WiiU:

- Donky Kong Tropical Freez

- jakiś nowy Marian

- jakieś inne ip należące do Niny

 

PS3:

- DLC singlowe do GTAV

- DLC do The Last of Us

 

 

Piękne oczekiwania, silna cieknie !

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

 

Ja czekam na jakieś dobre gierki, ale tylko te które nie są sequelami.

Nie powiem lubię nowe IP ale też lubię pi.zgnąć w jakąś sprawdzono / lubianą markę w nowym sosie. W filmach zdecydowanie mniej lubie sequele niż w grach...

 

No oczywiste, że ulubione serie się sprawdzi, ale nie czekam na to jak nie wiadomo co, wyjdą to ogram, ale bardziej mnie grzeje jakieś nowe IP albo niespodzianki na miarę Batmanów w tej generacji.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli chodzi o produkcję AAA, to jest nią Castlevania: Lords of Shadow 2. Jedynka była fenomenalna, a dla mnie to, tzw.: GOTG. Na pewno jest tez masa gier Indie, które na pewno zwrócą moją uwagę. Ale największe zainteresowanie stanowi projekt, który może okazać się prawdziwa rewolucją i mową generacją, a mianowicie: Oculus Rift. Jeżeli to cudo, faktycznie będzie tym, na co sie zapowiada, to będziemy mieli rewolucję przez wielkie R. Specjalnie nie piszę tutaj o grze, ale o sprzęcie, bo to na nim mogą pojawić sie, tzw.: game changers. Pierwszym takim tytułem, może okazać się The Forest.

Odnośnik do komentarza

Na nic nie czekam, mam tyle zaległości na różnych konsolach że głowa mała. No dobra, czekam na:

 

-pokaz Zeldy na Wii U i datę premiery

-zapowiedź nowej gry Rockstara, musi to być Bully 2 lub RDR2. Jak co innego to się wkurzę.

-nowe materiały z The Last Guardian i datę premiery (oby zdążyli w ósmej generacji)

-masę zapowiedzi na PS4 i Vitę

-to samo dla Wii U i 3DSa

-zapowiedź Mass Effect 4

 

Z gierek tworzonych które wyjdą w 2014:

 

-Infamous Second Son

-Dying Light

-Wiedźmin 3

-The Division

Edytowane przez aux
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...