Skocz do zawartości

Na co czekacie w 2014 roku?


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

Z zapowiedzianych gier:

1. Mirror's Edge

2. Thief

3. Wiedźmin 3

4. Uncharted (4)

5. Left Behind (TLoU)

 

Z marzeń:

1. zapowiedź fabularnej/singlowej gry od Valve (żadne tam moby, f2p i inne cs'y)

2. The Last Guardian

3. zapowiedź gry od Media Molecule na PS4

4. zapowiedź Mass Effect (4)

5. chciałbym jakiegoś Księcia Persji na miarę trylogii Piasków Czasu

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

2014r. zapowiada się bardzo dobrze jeśli o mnie chodzi.

PS3:

Gundam VS Extreme Full Burst

Atelier Escha&Logy

Dark Souls 2

Metal Gear Solid 5

Yakuza Ishin

Persona 5 (wątpię w premierę wersji ang w 2014r ale może się mile zaskoczę)

 

PC:

Hotline Miami 2

The Forest (mam nadzieję, że się wyrobią w nadchodzącym roku)

Wiedźmin 3

Wasteland 2

Tides of Numerena

 

3DS:

Shin Megami Tensei IV (o ile wyjdzie w Europie, jak nie to biorę 3DSa+SMTIV z USA)

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

Generalnie nie czekam na jakieś konkretne tytuły prócz DLC do TLoU i Dark Souls 2, ale będę wypatrywał obniżek i promocji staroci, których jeszcze nie ograłem na obecnej generacji. Jak już MS i Sony w miarę uporają się ze wszystkimi brakami konsol nowej generacji to zakupi się ich sprzęt po okazyjnej cenie.

Edytowane przez Yap
Odnośnik do komentarza

Najbardziej czekam na The Order 1888. Jakoś podyebał mi ten klimat i chyba wezmę na premierę. Do tego czekam na DriveClub (fajnie, że w plusie będzie), jak okaże się słaby to łyknę InFamous. Poza tym nie mogę się doczekać Wiedźmina i czekam na więcej info o The Crew, mam nadzieję, że wyjdzie w przyszłym roku.

Odnośnik do komentarza

Tak naprawdę to ze wszystkich zapowiedzi, które już mamy na 2014 rok, tylko dwa tytuły mnie mocniej interesują : pierwszy pewniak to oczywiście MGS5, a właściwie ten prolog czy jak to tam ma być. Drugi to Watch_Dogs. No i chętnie sprawdzę drugi sezon Walking Dead. Pomijam już tutaj fakt, że nie mam i nie będę szybko miał PS4, a na PC też już nowości raczej nie będą śmigać. Liczę na kozackie zwiastuny nowego Mass Effect, bo przecież o premierze przed 2015 nie ma co marzyć.

Odnośnik do komentarza

na chwile obecna mgs5,wiedzmin 3,uncharted4 i wiara ze ffxv i kh3 wyjda w 2014r. Z niespodzianek licze na jakies ip, ktore wreszcie w sposob definitywny przekona mnie do tego by juz w 2014 kupowac next gena i porzadny lineup na vite

 

A te gry + Order 1886, nowy Infamous nie przekonują Ciebie ?

Odnośnik do komentarza

Oj ja sądzę, że w MGS 5 będzie różnica. Tak samo miało być z AC4, że niby prawie żadnych różnic, a naprawdę jest duuuża różnica na korzyść czwórki (miałem obydwie wersje), a sądzę, że MGS będzie jeszcze bardziej dopieszczony pod nex gen niż Asisyn, bo mają więcej czasu (+ czuję, że wersje z ps360 były "ciut" podbite aby ludzie z tym sprzętami nie krzyczeli). Dodatkowo Watch Dogs (no ale nie lubisz sandboxów, w sumie W3 to też będzie trochę tak sandbox RPG :) ),  gdzie różnica między wersjami jest porażająca :)

 

No ale wiadomo twój wybór. Ja mam od premiery PS4 i nie wyobrażam sobie już grać na PS3 (nie licząc DLC to dwóch mesjaszy)...

Odnośnik do komentarza

Ja nie mogę się doczekać kilku gierek, ale też kilku sytuacji z naszej branży ;)

- przede wszystkim Wiedźmin 3, czekam na niego z wywieszonym jęzorem.
- The Order 1886
- Nowe Uncharted
- Nowa gierka od Sony Santa Monica
- Zapowiedź czegoś nowego od Rockstara
- Targi E3 w 2014 roku - jeżeli wszystko się sprawdzi, to będzie tam prawdziwy zalew kapitalnych produkcji
- DriveClub i inFamous: Second Son
- Watch_Dogs
- Nowa, next-genowa FIFA (bardzo mi pasuje 14 na next-geny, ale chcę czegoś nowego)
- Destiny (koniecznie, dostałem klucz do bety i nie mogę się doczekać)
- Generalnie ciekaw jestem nowych produkcji, które wykorzystają potencjał nowych konsol

 

Chwilowo to tyle :)

Odnośnik do komentarza

- Persona 5 (nie żebyśmy dostali ENG w jakimś bliskim terminie po premierze ;_ ; )

- iDOLM@STER: All For One

- Puyo Puyo Tetris

 

Poza tym bardziej standardowo:

- Metal Gear Solid 5

- Wiedźmin 3

- Dark Souls 2

- Hotline Miami 2

 

Nie za bardzo kojarzę, jak to zwykle u Blizzarda wygląda, ale zgaduję, że Starcraft 2: Protoss Edition dopiero w 2015? (faux edit: OK - wydawało mi się, że HOTS jest starsze... )

Edytowane przez Accoun
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...