Skocz do zawartości

Share - Galeria kozackich fotek i filmików z PS4 (uwaga na spoilery)


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 173
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

ej ziomsy napiszcie krok po kroku jak nagrac powtorke bramkiz  fify 14 bo nagrywaja mi sie jakies 12 min mecze ;/

szybko naciśnij dwa razy przycisk share w prawym górnym rogu pokaże się ikonka nagrywania od tego momentu, jak będziesz chciał zakończyć naciśnij jeszcze raz share. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Sprawdzam jak to wygląda przez facebooka

 

1956957_1375604769378870_1360835728_o.jp

 

 

Ogólnie to udostępnianie jest powalone, wchodząc w CO NOWEGO zawsze jest czarny ekran gdy ktoś udostępnia screena czy filmik, nigdy jeszcze nie mogłem nikogo filmiku zobaczyć czy screena....

Więc jeśli ludzie coś udostępniacie to zmieńcie pierw ustawienia prywatności....

 

 

1796908_1375606919378655_1642461994_o.jp

Edytowane przez eX4cT_PL
Odnośnik do komentarza

Klikasz na zdjęcie, jak Ci się powiększy to klikasz prawym i otwórz w nowej karcie.

 

 

Ogólnie to udostępnianie jest powalone, wchodząc w CO NOWEGO zawsze jest czarny ekran gdy ktoś udostępnia screena czy filmik, nigdy jeszcze nie mogłem nikogo filmiku zobaczyć czy screena....

Więc jeśli ludzie coś udostępniacie to zmieńcie pierw ustawienia prywatności....

 

Bo ludzie nie mają ustawionego udostępniania publicznego. Tylko domyślnie ich znajomi z FB mogą zobaczyć fotki i filmiki w co nowego. W ustawieniach udostępniania muszą ustawić publiczne, wtedy każdy z frendsów będzie mógł zobaczyć screena i filmik.

Edytowane przez NewNickPL
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

To ja mam szybkie pytanie do PS4kowej braci, czy jak widzicie w sekcji "Co nowego" że ktoś z Waszych znajomych zuploadował filmik to możecie go obejrzeć? Bo ja niestety nie mogę:/ zarówno w kafelkach jak i potem wchodzac do filmiku widze tylko szare tło i nie da się filmu odtworzyć.

Edytowane przez Xymek
Odnośnik do komentarza

To ja mam szybkie pytanie do PS4kowej braci, czy jak widzicie w sekcji "Co nowego" że ktoś z Waszych znajomych zuploadował filmik to możecie go obejrzeć? Bo ja niestety nie mogę :confused: zarówno w kafelkach jak i potem wchodzac do filmiku widze tylko szare tło i nie da się filmu odtworzyć.

Jest to wynikiem inteligencji Twoich kolegów, w opcjach prywatności zaznaczyli pewnie żeby nie udostępniać publicznie, dlatego nic nie widzisz, u mnie tez sporo osob na liście udostępnia czarne kafelki.

Odnośnik do komentarza

To ja mam szybkie pytanie do PS4kowej braci, czy jak widzicie w sekcji "Co nowego" że ktoś z Waszych znajomych zuploadował filmik to możecie go obejrzeć? Bo ja niestety nie mogę:/ zarówno w kafelkach jak i potem wchodzac do filmiku widze tylko szare tło i nie da się filmu odtworzyć.

Albo muszą ustawić opcje udostępniania publiczne dla wszystkich wpisów, albo ręcznie logować się na fb i ubpubliczniać te posty z filmikami.

 

Albo musisz być ich znajomym, wtedy zobaczysz.

 

Da się ustawić by fb sam ustawiał status publiczny dla moich postów udostępnianych przez PlayStation? Ułatwiło by to wszystkich życie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...