Skocz do zawartości

JoJo’s Bizarre Adventure


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Może faktycznie trochę zbyt szostko podszedłem do dziadka :( no nie był tragiczny, miał kilka dobrych momentów, drażnił mnie głównie brak konsekwencji w przedstawieniu tego bohatera po latach. Ja wiem, że latka na karku, że z wiekem człowiek się zmienia, ale patrząc na niego w ogóle nie czułem, że to ten sam debeściak co w drugim sezonie, jakbym obserwował kompletnie inną postać. Jego udział w walce z Dio też był rozczarowujący, stary i zramolały czy nie - zasługiwał na to, żeby choć raz strzelić w pysk blodasa. 

Odnośnik do komentarza

Miałem identyko. Próg wejścia w tę serię jest niestety wysoki, trzeba przemęczyć pierwszy part, ale później człowiek wkręca się momentalnie, drugi a zwłaszcza trzeci sezon to czyste złoto i ostra jazda bez trzymanki. Teraz jestem na części czwartej i jest nieco gorzej, dziwnie zmienili oprawę, ta kolorystyka trochę drażni mnie w oczy, brakuje mi też tej "męskości" z poprzednich sezonów, przy poprzednim teamie testosteron aż tryskał z ekranu, natomiast tutaj nowy JoJo jest całkiem w porządku, ale ten jego p*zdowaty kumpel to dramat po całości, klimat zrobił się jakiś taki bardziej młodzieżowy. Ale i tak dobrze się ogląda, cieszy powrót pewnego znajomka i walki też trzymają poziom :)

Odnośnik do komentarza

Nie podoba mi się czwarty sezon, słabe to :( bezjajeczne postacie (chociaż nowy Jojo o wiele lepszy od mruka Jotaro), mało porywające walki, mdła oprawa wizualna i jakieś lokalne bzdetne historyjki zamiast przygody na epicką skalę jak we wcześniejszych seriach. No nie, dla mnie to nie jest JoJo, jestem załamany i licze że kolejny Part będzie lepszy. 

Odnośnik do komentarza

@Joshdoszedłeś chociaż do głównego złego part 4? Zgodzę się, że początek jest nudny, ale potem jak wjeżdża Kira najlepszy złol w Jojo to :banderas:

Stone Ocean jak do tej pory gitówa, a theme Jolyne jak wjeżdża pianinko to złoto w czystej postaci.
Dla tych co czytali mange
 

Spoiler

Ciekawi mnie strasznie wizualna strona jak Pucci wywali grawitacje C-Moonem i potem będzie bitka z Made in Heaven, bo tam jak dowalą oczojebne efekty przewijania czasoprzestrzeni to będzie uczta wizualna. Ogólnie final battle w Stone Ocean jest świetne


 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
40 minut temu, Soban napisał:

@Joshdoszedłeś chociaż do głównego złego part 4? Zgodzę się, że początek jest nudny, ale potem jak wjeżdża Kira najlepszy złol w Jojo to :banderas:

Stone Ocean jak do tej pory gitówa, a theme Jolyne jak wjeżdża pianinko to złoto w czystej postaci.
Dla tych co czytali mange
 

  Ukryj zawartość

Ciekawi mnie strasznie wizualna strona jak Pucci wywali grawitacje C-Moonem i potem będzie bitka z Made in Heaven, bo tam jak dowalą oczojebne efekty przewijania czasoprzestrzeni to będzie uczta wizualna. Ogólnie final battle w Stone Ocean jest świetne


 

Co coorwa? Kira najlepszy złol???

Dio powiedziałem , Dio Brando do coorwy!!!

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...