Skocz do zawartości

Kolacja dla dziewczyny


szaden

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wydaje mi się, żeby był tu taki temat, a na pewno warto go poruszyć. Każdy, kto przygotowywał kiedykolwiek kolację dla dziewczyny wie, że nie jest to prosta sprawa... Osobiście preferuję lekkie dania, więc najczęściej robię jakąś pastę, ewentualnie sałatkę czy zapiekankę warzywną (moja dziewczyna nie je mięsa). A co wy przygotowujecie? Może wolicie zamówić pizzę? Dyskutujmy!

Edytowane przez szaden
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 40
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość _Milan_

tak, ale ja robie kolacje/obiad raz na 2 tygodnie, nie lubie za bardzo, wiec wole przy,pier,dolic z czegos mocniejszego ale rzadziej.

Pomijam jakies spaghetti i pizze bo to robota na 10 minut.

 

Najwazniejsze nie spier,dolic makaronu.

Edytowane przez _Milan_
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

czy tylko mnie bawi robienie PIZZY DLA DZIEWCZYNY NA KOLACJE? proszę was, to już wiadomo czemu nikt tu nie rucha. rodzyn w hooj. Makarony też troche beka, ale z łososiem czy inna rybką/afrodyzjakiem spoko.

 

i widze przed oczami juz tego lachona w łóżku, Szaden posłuchał o brokułach, podsuwa się dyskretnie, rzuca: pokochamy sie?, ona: ale ja sie najadłam <pryyyt> po brokułach.

 

chodzi mi o to że jest TYLE fajnych rzeczy mniej oklepanych i równie prostych do zrobienia, niż pizza czy ryż z kurczakiem.

polecam naleśniki z serem feta i szpinakiem

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Imo jak sie zaprasza dziewczynę (nie mylic z lachonem) do domu na kolacje to trzeba sie chociaz troche postarac, pizze i maksron byle dałn zrobi. Jak by mnie dupa zaprosila na obiad i bym dostal SZPAGETTI i to takie z torebki to bym sobie juz darowal ją.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Najlepiej zrobić coś z czosnkiem! Czosnek najlepszym afrodyzjakiem. Kiedy dziewczynie garuje z ust czosnkiem to pała sama staje - protip.

jeśli Cie to jara to spoko, każdy ma swoje dewiacje, ja lubie kobiece stopy, o ile nie mają halluxów i innych patologi.

 jeszcze wazna jest muzyka!

 

idealnie pasuje do waszych makaronów i pizz

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

dobra, będe dla was miły, moze pomyliły się Wam tematy z odżywianiem z działu Spartakus, przypominam że w temacie zapraszamy dziewczyne na kolacje a nie robimy mase.

-makaron ugotowałem w wodzie strukturalnej Maleńka, odszroniłem przy okazji cały zamrażalnik,

-miało być z ryzem ale ma kiepski indeks glikemiczny, poza tym biały czy brązowy, jeden (pipi)

Odnośnik do komentarza

 

Najlepiej zrobić coś z czosnkiem! Czosnek najlepszym afrodyzjakiem. Kiedy dziewczynie garuje z ust czosnkiem to pała sama staje - protip.

jeśli Cie to jara to spoko, każdy ma swoje dewiacje, ja lubie kobiece stopy, o ile nie mają halluxów i innych patologi.

 

 

Kiedyś czytałem artykuł na temat afrodyzjaków i opisywano w nim właśnie czosnek, więc nie jest to moja dewiacja.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

dobra, będe dla was miły, moze pomyliły się Wam tematy z odżywianiem z działu Spartakus, przypominam że w temacie zapraszamy dziewczyne na kolacje a nie robimy mase.

-makaron ugotowałem w wodzie strukturalnej Maleńka, odszroniłem przy okazji cały zamrażalnik,

-miało być z ryzem ale ma kiepski indeks glikemiczny, poza tym biały czy brązowy, jeden (pipi)

brazowy to afrodyzjak

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...