Skocz do zawartości

Kolacja dla dziewczyny


szaden

Rekomendowane odpowiedzi

Imo jak sie zaprasza dziewczynę (nie mylic z lachonem) do domu na kolacje to trzeba sie chociaz troche postarac, pizze i maksron byle dałn zrobi. Jak by mnie dupa zaprosila na obiad i bym dostal SZPAGETTI i to takie z torebki to bym sobie juz darowal ją.

 

Za czasów studenckich, na pewnej imprezie integracyjnej podczas której najwięcej ludu zebrało się oczywiście w kuchni, wdałem się w rozmowę z dwoma przedstawicielkami płci "pięknej", które uczęszczały ze mną do tej samej grupy. Dowiedziałem się, że najlepsze spaghetti robi się z makaronu od zupek instant, a do tego parówki i rozrobiony we wrzątku fix knorra.

 

Swoją drogą guwnomakaron średnio nadaje się na kolację we dwoje, przecież to pójście po najniższej linii oporu - przygotowanie takiego posiłku to 15 minut, więc trudno mówić o jakichkolwiek staraniach.

 

Krewetki w tempurze polecam.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 40
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Z wieloma dziewojami stolowalem sie w budkach z knychami i hotdogami, nie wiem co w tym uragajacego ludzkiej godnosci. Teraz sam troche pichce ale raczej standardowe potrawy, salatki itd. Na kolacje z moim skillsem spokojnie schaboszczak z kiszakiem i ziemniaki, miod malina!

Odnośnik do komentarza

Dourada ( można dostać w biedronce, za(pipi)ista ryba z niewielka ilością ości) zamarynowana w czosnku i ziołach prowansalskich + cytryna, smażona na oliwie  oliwek plus puree ziemiaczane z brokułami lub szpinakiem (kto jak woli). Za(pipi)iście wygląda na talerzu i smakuje, dowalić ćwiarteczki pomidorów do dekoracji i danie wygląda iście królewsko :D/

 

A przed głównym daniem to: http://www.palcelizac.pl/przepis/493/francuska_zupa_cebulowa/

 

Tylko nie każda piz.da lubi cebule.

Edytowane przez standby
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...