Skocz do zawartości

Gears of War 4


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

Jak będą 34 mapy finalnie to i tak pewnie grałoby się na 5 mapach na krzyż jak w każdej grze gdzie jest głosowanie na mapy, więc wielkiej różnicy nie będzie jak będą wyciągane te mało popularne.

 

Dla mnie w ogóle głosowanie na mapy w grach sieciowych to debilizm, bo zawsze kończy się na grze na paru na krzyż. Mapy powinny być losowane z całej puli i tyle.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wchodzi bestia na rejon panowie: https://www.youtube.com/watch?v=MxwsJ3W_gV8&feature=youtu.be

 

Z muzyczka piekna polecam sobie obejrzec :D POZDRO

 

To właśnie przez takich Cyborgów jak Ty odpuściłem sobie GoW UE  :) To było jak zderzenie ze ścianą, nic nie byłem w stanie ugrać. W sumie to były moje pierwsze Gearsy w multi, więc jak mogłem mierzyć się zawodnikami grającymi w multi od 4 części serii.

Przy becie Gears 4 trochę lepiej mi idzie, ale podejrzewam że pół roku po premierze będą grać same Cyborgi VS Terminatorzy.

Edytowane przez Kris77
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Grałem w Halo 5 przynajmniej 2Xh na Arenie i przydzielało bardzo dobrze. Mecze zawsze miałem wyrównane bez jakiś przegięć, a jestem typowym przeciętniakiem. W becie dostawałem takie bęcki, że nie wiedziałem z której strony do mnie strzelali :P

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

I co z tego skoro wszystkie mapy na publicznych playlistach są za free :)

 

The Coalition is doing something pretty cool with maps. Here's how it works: the game comes with 10 maps (nine new and a remake of Gridlock). Those you own, as you'd expect, and you're free to play them whenever you want.

But, post-launch maps will be added to the mix each month in a rotation. It's a bit like what League of Legends does with its champions. The idea here is to avoid splitting the userbase by selling map packs, as Gears games have done in the past. Instead, The Coalition will curate its DLC map offering.

If you want to play a DLC map when it's out of rotation, you can buy it with real-world money. From there, you can host a private match, inviting nine friends to play the map you've bought. The cool thing is those nine friends don't need to own the map to play. They just need the invite from someone who does.

No właśnie, czyli płacisz 50 USD albo zadowalasz się tym co akurat wrzucają do playlisty, a na prywacie wystarczy, że jedna osoba kupi. Taki średni deal, raczej dla największych fanów.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Dlatego nie wiem za bardzo kto to kupi bo na publikach nie trzeba mieć wykupionych DLC, tylko do customów i tylko do map których akurat nie ma na publikach, bo te co będą w publikach będą też w customach dostępne.

 

"Rotacja" i wywalanie map i tak jest chyba w większości gier sieciowych. Wywalane są te mapy, na których ludzie nie chcą grać i w przypadku Girsa 4 ma być to samo.

 

Jedyny sens kupowania tego upatrywałbym w sytuacji Hordy, gdy wszystkie mapy do multi = mapy do hordy i ktoś chce mieć wszystkie do wyboru żeby sobie popykać offline czy z kumplami. Ale coś mi mówi, że w przypadku Girsa 4 horda będzie działać na innych zasadach i nie zdziwię się jak będzie miała osobny set map.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

No ale ta Ultimate to też podstawka + season pass i jakieś kosmetyczne packi, więc jak kogoś interesuje granie głównie na publikach to też nie ma co kupować Ultimate, no bo po co? Dla skinów?

 

Ale pewnie będzie tak jak z Halo 5 i REQ, które leci jak z rękawa przy zwykłej grze, a ludzie i tak wydają miliony dolarów na płatne paczki, heh.

Odnośnik do komentarza

Zagrałem w końcu kilka meczy w betę i o matko boska, co za miód. :fsg:

 

Jakie to soczyste, satysfakcjonujące, wymagające. Strzały z gnashera wchodzą aż miło, strzelanie jest lepsze, gra jest szybsza niż remaster. Mapy są nawet spoko, większej filozofii raczej w tym segmencie nie wymyślą. Tylko utwierdziłem się w przekonaniu, że gra ląduje u mnie w premierę. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...