Skocz do zawartości

PES 2015


Pawlo

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie sie zastanawiam nad preorderem cyfrowym, taka gre wole miec na dysku, niz co chwile plytka zaglowac, poza tym pes zwykle szybko w dol leci i dosc slabo z odsprzedaza. Co prawda ps4 jeszcze nie mam, bo czekam na bundla z gta5 lub far cry4, ale na pewno goetze, 2 klasowych zawodnikow z uefa team of the year i jakac kasa w my club czyli master lidze online sie napewno przydadza, tylko czy ten online na ps4 bedzie grywalny...

Odnośnik do komentarza

ciekawe ile konami dało kasy :)

 

tyle zeby starczylo na fifa pointsy na caly rok  :sorcerer:

 

fifa nie przestala mnie wkur wiac i tez sie zastanwiam nad pesem teraz. szkoda tylko ze jesien w tym roku wypluwa tyle zayebistosci z gta na czele no ale moze i trzeba bedzie na pileczke od konami wydebic siano. pytanie tylko jak ja sie odnajde w tym pesie w online, w fife co roku przegrywalem setki godzin wiec w takich sezonach moglem sie bic w kazdej edycji w topowych ligach. w pesie jak bede chcial przez neta pograc to sie chyba szykuje ostry wpyerdol przez pierwszych pare tygodni zanim sie naucze grac na nowo  :reggie:

 

ale mimo wszystko wole sie denerwowac ze po prostu jestem za slaby i uczyc sie pesa na nowo niz wkur wiac ze fifa robi mnie w chuya 

Odnośnik do komentarza

Mysle, ze przyszedl czas aby przypomniec sobie zlota ere pilek konsolowych:

 

no stara dobra issprovke to bym ruchal   :wub:  :wub:  :wub:  ehh jak sobie przypomne ile sie w master league napyerdalalo i robilo swoja ekipe przez Mirande, Castolo, Semau (byl chyba za 18coinsow a na start mielismy 20 no i mial speeda 19) potem Babangida az do kozakow jak Carlos, Ronaldo czy Sheva <3333 LEGENDY. do dzis pamietam wiekszosc skladu jaki mialem po paru sezonach i awansie z division 2 do 1

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...