Skocz do zawartości

PES 2015


Pawlo

Rekomendowane odpowiedzi

Will, preorder już złożony, zagramy jak za dawnych lat. Graboszyce i moja wygrana z Tokarem o trzecie miejscu w turniej, pamiętam jakby to było wczoraj, Tokar za pewne też, hłe, hłe ;)

 

eee, to pewnie pamietasz tez jak cie rozjechalem 5-1 :sorcerer:

Odnośnik do komentarza

 

Will, preorder już złożony, zagramy jak za dawnych lat. Graboszyce i moja wygrana z Tokarem o trzecie miejscu w turniej, pamiętam jakby to było wczoraj, Tokar za pewne też, hłe, hłe ;)

 

eee, to pewnie pamietasz tez jak cie rozjechalem 5-1 :sorcerer:

 

Pamiętam nasz pierwszy mecz przed turniejem, wygrałeś 1:0, w samym turnieju nie kojarzę, ale na pewno nie było to 5-1, pamiętałbym.

Pany wiadomo coś czy wersja Us bedzie działać online z Eu?

Poprzednie działały.

Odnośnik do komentarza

Fajnie by było jakby można założyć forumową ligę. Kiedyś za czasów ps2, mieliśmy z kumplami hc room w letniej kuchni. Mieliśmy ps2 i w którymś pesie był tryb community. Graliśmy w sumie 6 osób w lidze i gra fajnie zapisywała tabelkę, procent zwycięstw i wiele innych statystyk.

Odnośnik do komentarza

Pany wiadomo coś czy wersja Us bedzie działać online z Eu?

 

Poprzednie działały.

 

Pewnie tylko randomowe mecze multi będą z puli NA.

 

 

@Cosmos

 

Ja od czasów ISS98 miałem do tego ogromny zeszyt (pewnie nadal gdzieś jest u rodziców). Dokładnie rozpisani strzelcy, punkty. Najwyższe przegrane, wygrane. Prowadziłem nawet osobną statystkę dla meczów 2 vs.2 i 2 vs. CPU :D

Edytowane przez Hendrix
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

https://vine.co/v/Oi7Y7tO1Am2

 

gg, myslałem że to gol z jakiegos meczu w TV  :scratch_one-s_head:

 

Eurogamer trochę przetoczył się po fifce w recenzji btw 

 

 

 

PES 2015 is more satisfying in defeat than FIFA 15 is in victory.

 

wypada przyklasnąć, bo już w demie miałem więcej funu z klecenia pro akcji niż w liczonych w setki meczach w ostatnią fifę

Odnośnik do komentarza

Ktokolwiek będzie kupował PESa na PS3?

ja kupuje na ps3, potem w swieta wersja na PS4

jakiś polak streamuje, w Białymstoku można już to dostać 

 

http://www.twitch.tv/best_play_pl

moj turniejowy kolega haha

 

A ludziska pamietacie slynne lamy w PES6 czy tez rzuty wolne posrednie z polowy boiska zakonczone golami w PES5? To byly dopiero tricki hahaa

 

Tak czy inaczej biere na premiere za 39.99 w USA ps store z kumplem na spółke :P <cebula>

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...