Skocz do zawartości

PES 2015


Pawlo

Rekomendowane odpowiedzi

co nie tak z tą grą? mam na ps3 i nie przypomina dema! Bardziej przypomina PES 14! W demie nawet na regular komputer klepał sobie, grał ze mną jak równy z równym a w fullu wystarczy potrzymać X na Super Star i oni sami się potykają i oddają piłkę! Co to ma być?! Może jakieś ustawienia trzeba zmienić? Ja chcę gameplay taki sam jak w demie! Kłody pod nogami z tym pesem ;(

 

w dodatku wszystko jest bardziej rozmazane, piłkarze mniejsi, dziwniej się gra... Co oni zrobili, ja chcę gameplay DEMA...

Edytowane przez c0r
Odnośnik do komentarza

Jeśli jest tak jest w demie, to po prostu należy mniej używać sprintu. Robiłem testy w demie na kilku graczach, czym więcej duszenia sprintu ( tyczy się to też pressingu) tym szybciej pasek leci. Odpowiednio używając nawet Pirlo nie będzie miał pod koniec meczu pustego paska.

Potwierdzam. System zmęczenia wreszcie jest dopracowany. Zmusza nas do sporadycznego używania turbo. W rzeczywistości w obronie piłkarze rzadko kiedy walą sprintem w stronę rywala. W poprzednich częściach stamina spadała niezależnie od naszych poczynań, tu gdy wyłącznie truchtamy, spada jej niewiele. Jest dobrze :)

Odnośnik do komentarza

Ja nie wiem czy jesli wpuszczaja tyle fachowych zagran, przemnostwo kombinacji podan, strzalow, nawet markowanie wyrzutu i inne przesmaczki to pod tym wzgledem czy to arkejd. Zawsze Virtua Tennis to byl czysty arkejd, a Top Spin majacy wlasnie bogaty dla koneserow wachlarz zagran to byl juz duzo bardziej symulator. Podobnie widze tutaj.

Odnośnik do komentarza

Ja nie wiem czy jesli wpuszczaja tyle fachowych zagran, przemnostwo kombinacji podan, strzalow, nawet markowanie wyrzutu i inne przesmaczki to pod tym wzgledem czy to arkejd. Zawsze Virtua Tennis to byl czysty arkejd, a Top Spin majacy wlasnie bogaty dla koneserow wachlarz zagran to byl juz duzo bardziej symulator. Podobnie widze tutaj.

 

Mylisz pojecia, Virtua Fighter to tez arcade, a jest...eeee.... milion razy bardziej skomplikowany.

Odnośnik do komentarza

Ciężko zrobić bijatykę będącą symulacją i tu nawet bym się nie doszukiwał takiego typu gry w tym gatunku. Z kolei w sportówkach dużo łatwiej upchnąć dużo smaczków, realistycznych zagrań, zachowań etc. dających mniejszy lub większy posmak symulacji. Przykład to IMO idealnie Janusz15 i PES15

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

 

Ja nie wiem czy jesli wpuszczaja tyle fachowych zagran, przemnostwo kombinacji podan, strzalow, nawet markowanie wyrzutu i inne przesmaczki to pod tym wzgledem czy to arkejd. Zawsze Virtua Tennis to byl czysty arkejd, a Top Spin majacy wlasnie bogaty dla koneserow wachlarz zagran to byl juz duzo bardziej symulator. Podobnie widze tutaj.

 

Mylisz pojecia, Virtua Fighter to tez arcade, a jest...eeee.... milion razy bardziej skomplikowany.

 

Czyli oszczędzanie staminy w PESie nie oznacza, że jest mniej arcadeowa... Po prostu ten patent dodaje głębi strategicznej.

Odnośnik do komentarza

ja dzis musze sie skupic na obronie - jej ustawieniu jak i sposobowi gry by jak najlepiej przejmowac pilke od atakujacego - pozmieniane jest względem dema w tych kwestiach i w fullu o wiele czesciej AI i zywy gracz wala mi prostopadle dolem i gora na sam na sam

 

procz tego calosc piko bello ;)

 

No własnie grałem przeciwko Realowi i typ łupał trójkąt na ronaldo i przechodziło bardzo mocno, ale wierzę, że to wina mojego ustawienia (zresztą fajnie można szybko pulapkę offsidową robić). Sobie ustawiłem Man U i wchodze jak przecinak w online póki co (wkurzają mnie quiterzy hehe) bo jak grałem Arsenalem to mnie bili Bayernami mendy ;/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...