Skocz do zawartości

PES 2015


Pawlo

Rekomendowane odpowiedzi

na pewno w strzalach - inaczej leca i rzadziej wchodza petardy pod poprzeczke

na pewno w zachowaniu bramkarzy - ogolnie to chyba pierwszy pes w historii w ktorych na nich nie narzekam

na pewno w grze obrony - graja wyzej i mniej szczelnie kryja napastnikow przez co latwiej o podania trojkatem i ogolnie o sytuacje - w demie wypracowanie sytuacji bylo o wiele trudniejsze niz w fullu, pewnie zmienili to by ci slabsi jednak mogli cos ciekawego skonstruowac

na pewno troche mniejsze tempo gry - demo bylo szybsze

 

to moje odczucia odnosnie wersji na ps4 po ok 30 meczach w fulla

Odnośnik do komentarza

Nie wierzę, że wam się to podoba. Na PS4 to musi być zupełnie inna gra. Jak gram w to na PC to czuję się podobnie jakbym podjarany odpalił jakiegoś klasyka z PSX, a tutaj boom headshot, bo gra się zestarzała i wygląda zupełnie inaczej niż ją zapamiętałem. Nikt nie ma możliwości porównania obu wersji?

Odnośnik do komentarza

a jest jakas szansa na option file na ps4? caly czas nie moge sie zdecydowac czy brac, jakby chociaz te licencje mozna bylo wrzucic...

 

btw z ciekawosci pobralem pesa na x360. ale to jest guwno. roznica jest imo ogromna. na ps4 super mi sie gralo w demko, wciaga strasznie ale na poprzedniej generacji... jesli chodzi o pastgeny to dalej pes na nich jest slaby i nic tego nie zmieni chyba. pes tylko na x1 i ps4

Odnośnik do komentarza

Gdyby nie dwie sprawy, dałbym ocenę 10/10.

 

- strzały z daleka. Na 30 meczy w sieci RAZ strzeliłem z za pola karnego. Przeciwnik grał jakąś słabiutką reprezentacją. Mi nie strzelono w ten sposób żadnego gola. Jeśli chce się wygrać to zdecydowanie bardziej się opłaca usiłowanie wbicia piłki w 16 i tam poszukania szansy niż (mimo miejsca) strzał z za pola karnego

 

- Dyvisons i brak filtru drużyn. Gram Francją i losuje mi kolesia z jakąś słabą francuską drużyną. Facet jest dobry ale klasa drużyn zbyt wysoka i wygrywam 2-0. I w drugą stronę: biorę Napoli, dostaję Real.

 

Ok, no i przesadzili trochę (nie dużo, trochę!) z tą staminą. Lepiej wpuścić dziadowskiego napastnika na ostatnie minuty niż kończyć z tuazami jak Costa, Tevez itp. Na zero staminy przestają bowiem wychodzić na pozycję.

Odnośnik do komentarza

Ludzie błagam niech mi ktoś odpowie... 

- co to są "jockeye z R2"? 
- o co dokładnie chodzi w trybie My Club? 

- jak się w tej grze robi tricki? oprócz analogów trzeba wciskać jeszcze jakiś przycisk? 
- czy da radę ustawić strzał pod [] a sprint pod R2? bo widziałem, że można to lub to (czyli jak sprint pod R2 to wtedy strzał (), a jak sprint pod R1 to wtedy strzał []), a żeby było te ustawienie razem w jednej kombinacji to nie wiem jak to ustawić nawet jak wybiorę "custom" to nie potrafię danej czynności przypisać innego przycisku ;/
- czy może ktoś wrzucić zdjęcie jak wszystko w sterowaniu poustawiać żeby się grało komfortowo? bo mi się jakoś mega dziwnie gra, tak jakbym nie miał pełnej kontroli nad piłkarzami i nad tym wszystkim co się dzieje na boisku ;/ Dodam, że kiedyś ostro młóciłem w PESa i potrafiłem w niego grać, a teraz po wielu latach przerwy i przyzwyczajeniach do Fify w ogóle nie ogarniam tej gry :(

Odnośnik do komentarza

O to to. Dziś po 3 meczu musiałem wyłączyć konsolę. Szkoda mi było pada. Strasznie ciężko mi się gra w tego pesa może dlatego, że dawno nie grałem  i rzuciłem się na głęboką wodę? Co prawda poziom trudności to regular ale staram się mieć wyłączone asysty i szlag mnie trafia. Co ta fifa ze ną zrobiła, nie umiem grać już w pro:(

 

Czy ja dobrze czytam ty się denerwujesz grając z komputerem XDD ?

 

 

@Schab

 

pier.dolisz na 360 jest wszystko elegancko i gra się zaje.biscie

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Już tyle razy słyszę pytanie o "jockeya"

Wyjaśnienie: Jest to manewr cofania się z L2, bardzo dobry do pojedynków 1:1, z odpowiednim użyciem odbioru piłki ciężko jest przejść obrońcę.
Dzisiaj w dwóch meczach on-line przeciwnika utrzymałem przy 2-4 strzałach na mecz.

Ważnym elementem obrony jest sam pressing z X, który powinien być używany zamiast ciągłego r1+X, bo to dobrze się sprawdza tylko i wyłącznie przy szybkim doskoku do zawodnika, tak to broniąc za agresywnie łatwo się dać okiwać.

Ja dużych różnic względem dema nie widzę, tylko wyważenie prędkości i delikatnie (bardzo) osłabione strzały (albo poprawieni bramkarze xD).
Irytują mnie za to ustawienia niektórych drużyn. Za dużo teamów gra z wysokim pressingiem. Imo standardem dla większości powinien być defensive line 3. Ale to jest łatwe do poprawy, sam skorygowałem już ustawienia dla ligue 1 i Serie A (Same formacje też, choćby ostatnie 4-1-2-1-2 dla Juve).

Dawno tak dobrze nie bawiłem się przy piłce na konsole/PC  :)

Edytowane przez Hendrix
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Holandia ma boską taktykę, szczególnie w tym trybie dostosowywania się do sytuacji na boisku(zapomniałem nazwy). Na Top Player(nie mam jeszcze nerwów na SS) zniszczyłem nią wszystkich w Mistrzostwach Europy, mając problemy tylko z Hiszpanami(karne zadecydowały). Bardzo fajna sprawa i już nie mogę się doczekać jak będę korygował tą opcję dla swojego teamu np. w ML <3

Odnośnik do komentarza

 

 

Ta gra wygląda gorzej na PC niż PES14 imo,a tekstury to porażka.SweetFX już wyszedł na szczęście i sporo to poprawia.Nie ma scenek(jak piłkarze wychodzą na boisko,czy przy CL),nie ma nawet hymnu ligi mistrzów na PC,ja pier.dole,to już nawet nie jest lenistwo,to jawne w ch.uja granie.

Mnie strasznie ciekawi czy gameplay jest identyczny jak na PS4 i Xone, ale tego się chyba nie dowiemy :( Grafikę na PC pewnie szybko poprawią różnymi modami i może nawet będzie przewyższać tą z konsol :) 

 

Mam dwa lamerskie pytania :P 

 

- co to są "jockeye z R2"? bo już dwie osoby tutaj o tym pisały

- o co dokładnie chodzi w tym trybie My Club? 

 

 

Ponawiam pytania i dorzucam dwa kolejne: 

 

- jak się w tej grze robi tricki? oprócz analogów trzeba wciskać jeszcze jakiś przycisk? 

- czy da radę ustawić strzał pod [] a sprint pod R2? bo widziałem, że można to lub to (czyli jak sprint pod R2 to wtedy strzał (), a jak sprint pod R1 to wtedy strzał []), a żeby było te ustawienie razem w jednej kombinacji to nie wiem jak to ustawić :(

 

 

może się nie znam ale po to jest opcja COMAND LIST w opcjach żeby zobaczyć co się czym robi i jakie kombinacje wbijać. Ponadto w fllu są chyba samouczki jak sie bronić atakować przyjmować piłke itd...nie?

 

 

 

BTW: Poważnie zastanawiam się do zakupu PESa. MAm ptanie:

Czy problem jest by znaleźć przeciwnika na PEŁNYCH ustawieniach RĘCZNYCH online? 

Czy online jest pełno pisd grających antyfotball jak w fifie?

 

Jestem jednym z tych, którzy odwrócili się od ISS/PESa przy PS3. Z łezką w oku wspominam ISS z 98 roku

Edytowane przez MacGyver_PL
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...