Skocz do zawartości

PES 2015


Pawlo

Rekomendowane odpowiedzi

 

pes2015>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>fifa15 pod kazdym gameplayowym wzgledem, jedynie oprawa av niszczy u EA

Nie tylko, ale ogólnie się zgadzam.

 

Grałem w wersje na X360 i PC, wydają się być gameplayowo bardzo podobne, ale jednocześnie duuuuużo różnią się od demka. Na niekorzyść.

 

 

No wlasnie tez mialem takie wrazenie od razu, demo zrobilo na mnie ogromne wrazenie, w fulla juz az tak dobrze mi sie nie gra.

Odnośnik do komentarza

Ale ja widze, ze trojkaty przechodza, tyle ze jakos mnie to za specjalnie nie irytuje, czasami mimo wszytsko przetne podanie trzymajac kwadrat i cofajac sie 2 zawodnikiem - ogolnie wkurza to zdecydowanie mniej niz mijanie 4 zawodnikow w FIFA, czy akcje skladajaca sie z 3 podan...

 

 

Zobaczymy czy po 100 razie nie bedzie cie irytowac   :teehee:

Co do mijania, to tutaj to mozesz kolesiem z mazing run, dobrym explosive power i dribble speed minac cala druzyne, bo te statystyki to jest + 10 do przenikania wg konami :teehee:

A jak tam flipper? Jak w zyciu czy jak w wozie drzymaly?

Odnośnik do komentarza

 

 

Grałem w wersje na X360 i PC, wydają się być gameplayowo bardzo podobne, ale jednocześnie duuuuużo różnią się od demka. Na niekorzyść.

 

piatka kumplu za identyczne odczucia, od premiery tutaj trabie, ze zmiany w fullu mi sie nie podobaja i wolalem demko choc tam tempo bylo szybsze

 

easye dobry z ciebie gracz bedzie dont worry, z checia zagram nie raz jeszcze z toba po share play <3, w dryblingach i mijaniu przeciwnikow sama galka wazny tez jest kierunek zwrotu - staraj sie zawsze kierowac pilkarzem tak by mial pilke na nodze od zewnetrznej od atakujacego zawodnika, do tego patrz na animacje, od pes2013 wprowadzili fizyke baryczna pilkarzy i fajnie widac moment w ktorym broniacy zaczyna miec nad toba przewage fizyczna i zaraz cialem odbierze ci pilke - wtedy robisz klasyczne tyl wzrot ;)

Odnośnik do komentarza

czyta czyta po prostu nie pozwala na zgrywanie na dysk jpg i innych plikow graficznych

 

powiedzmy, że o to mi chodziło. bo co z tego, że czyta skoro nie można usb użyć? :)

efekt ten sam.

dlaczego jest takie ograniczenie?

Słyszałem, że najlepiej kupić nowy HDD, sformatować go i zmienić na FAT32...ale tu wchodzimy w koszty

Odnośnik do komentarza

(pipi)y z konami

 

wersja na PC to jakieś nieporozumienie, jest gorzej niż z wersją poprzedniego roku.

nie dość że gra wygląda jak govno to są problemy z input lagiem i płynnością mimo stałych 60 fpsów.

 

tragedia, dobrze że ściągnięta z internetów bo jakbym miał wydać na to ponad 100 zł to bym się nieźle wkrurvił

 

na pc tylko fifa. yebac japońców

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Partacze z Konami popisały się z wersją PC. Hiszpański modder już odblokował część opcji, które Konami postanowiło wyłączyć w wersji PC żeby wyglądała jak gra z czasów PS2 zamiast PS4. Czyżby teoria o wymuszaniu przez Sony i M$ aby gry wychodzące na najnowsze maszynki tych firm wyglądały gorzej w wersji PC potwierdzała się?

 

Na dowód kilka screenów z odblokowaną publiką w pełnym 3D, oświetleniem i trawą w 3D zamiast tej paćki, którą teraz mamy w wersji PC.

http://i.imgur.com/7KR9niv.jpg

http://i.imgur.com/ToTF2RP.jpg

http://i.imgur.com/liwMQyL.jpg

Odnośnik do komentarza

Mam za sobą dwa dni grania (może za mało) i jest już sporo rzeczy, których nie rozumiem. Wiem, że muszę się nauczyć grać w PESa po graniu przez 6 lat w fife no ale bez przesady. Pojęcie o piłce mam. GRAM NA 100% ręcznym sterowaniu w podaniach strzałach itp. W fifie podaje w 90% tam gdzie chce i z taką siłą jak chce co pozwala mi budować akcje i planować 5 podań na przód. W PESie na początku ciężko mi było podać trzy razy celnie DO PRZODU. Z tyłu mogę sobie klepać...wiecej jest miejsca. Nie wychodziły mi podania do przodu...myślę sobie...Paweł poćwicz jeszcze...może źle mierzysz. No ale mimo ćwiczeń cały czas jest to samo CZYLI podaje do zawodnika taką piłkę, że wystarczy wystawić nogę albo zrobić dwa kroki (ma na to czas) a on się patrzy jak piłka sobie leci i albo przejmie ją przeciwnik (który może zrobić nawet trzy kroki kiedy mój ludek patrzy się jak sroka w gnat) albo mój ludek puszcza piłke obok siebie i zaczyna ją gonić przeważnie dając się wyprzedzić przeciwnikowi bo za późno się zbiera do gonienia. O CO CHODZI?! wiem, żę chyba na wspomaganiach takie rzeczy się nie zdarzają. 

W poprzednim roku była padaka z manualem bo nie można było strzelać na manualu z główki (WTF?) może naprawili to ale ja już nie miałem gry bo mi mieszkanie okradli (nie to że mi sie nie podobała :) )

Jeśli chodzi o online to jakoś dziś nie mogę się z nikim połączyć na podobnych do mnie sterowaniach więc gram z komputerem bo jak biorę quick match z gościem co bierze real gra na asystach a ja mam PSV i gram na manualu i więcej podań trafia do niego niż do moich ludków to mnie krew zalewa. 

Cały czas ćwiczę mając nadzieję, że ja coś źle robię ale pamietając zje/ba/ne.go manuala rok temu boje się, że to jednak nie moja wina z tymi podaniami. Rok temu klepałem sobie wyśmienicie. 

 

Nie wiem też czy to tylko moje wrażenie czy też tak macie ale dziwne są niektóre strzały. Czasem wydaje mi się że lecą jak po lodzie nie jak piłka a jak krążek hokejowy. Suną w powietrzu niczym srebrny jeździec. W fifie zdecydowanie strzały wyglądają naturalniej...czuć ich moc i niemoc - widać, że zawodnik użył tyle siły by ten strzał wyglądał tak jak wygląda. 

 

TEraz o rzeczy w którą strzały wpadają - SIATKI/Bramki. Nie macie wrażenia, że czasem one są z betonu? piłka odbija się od nich nierzadko jak od ściany :/ Czasem natomiast ruszają się niczym podczas palpitacji zmieniając nie tylko swój kształt ale także dziurek w siatce :)

 

Tylko raz strzeliłęm bramkę z wrzutki - rzut rożny. Jak wrzucam z akcji to zwykle albo w przeciwnika albo mój zawodnik patrzy jak piłka przelatuje przed jego nosem albo sie cofa jakby piłka parzyła. 90% moich bramek to bramki zza pola karnego. Ładnie siedzą jak się przymierzy ręcznie.

Edytowane przez MacGyver_PL
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Od 3 dni bezskutecznie próbuje pograć online z kimkolwiek. I niestety nie da się...."brak połączenia z przeciwnikiem" Problem ten jak się okazuje dotyka wiele osób :http://community.us.playstation.com/t5/PlayStation-General/PES-2015-online-connection-problem/td-p/44743639/page/3

Konami podobno "pracuje" na tym problemem....

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza

Aha, wrócili koleczko wokol przeciwnika z psx/ps2.

W sumie lubię ten manewr. Areka chyba  też ;)

Co to flipper? Delfin taki? :-P

Jak pilka sie 5 razy odbija od nog zanim ktoś na dobre ja przechwyci ;)

 

Podpisuje się pod tym, flipper niszczy tą gre i psuje caly potencjal. Strzaly z 16tki wchodzą bardzo czesto, tak samo często jak mozna miec 100%, bo (pipi)anym fliperze, i to dziala w obie strony,  

Grałem online z gosciem, który naprawde bardzo dobrze ogarniał mial duzo pojecię i ..ograłem go. W innym meczu za to przegralem z jakims randomem, ktory mial 2 akcji i strzelil 2 gole, bo lewy dopadl do przypadkowo odbitej pilki, której w poczatkowej fazie... nie mozna bylo dotknac.

Jezeli tego nie poprawią bede grał nadal w ta gre, ale raczej typowo rekreacyjnie od czasu do czasu..

Szkoda, bo jestem z tą serią od ISS na Nintendo 64 (z wylaczeniem pes2014;p) 

Odnośnik do komentarza

No i mnie wczoraj wkurzył nie tyle co flipper co piłka nagminnie przechodząca przez nogi, straciłem w ten sposób bramkę. Ale w żaden sposób nie zmieni to mojej oceny dla tego tytułu bo jest bardzo przyjemnie i grywalnie. Tylko jeśli chodzi o relaks to zdecydowanie polecam master league, ewentualnie inne singlowe tryby. Bo chyba nikt nie liczył na idealny tytuł bez wad.

Odnośnik do komentarza

Jak w ciągu tygodnia-dwóch online nie ruszy (łącznie z MyClub-bo ten tryb u mnie też nie działa-mogę grać tylko z komputerem....pffff) PES-a sprzedaje do żyda. I NIGDY więcej piłki od KONAMI koniec kropka ! Wracam do PES-a 5 (Do dnia dzisiejszego zacny tytuł).

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...