Skocz do zawartości

PES 2015


Pawlo

Rekomendowane odpowiedzi

Zależy na jakim poziomie trudności - do top player to za dużo przechodzi tych prostopadłych i generalnie wystarczy grać pressing i każdy mecz do przodu i na 0 z tyłu, komp praktycznie nie jest w stanie oddać strzału.

 

Na superstar w myclubie kiedy gra się średnią drużyną ~75 overall przeciwko kompowi, który ma teamspirit ponad 90 i samych Zlatanów, Bale'ów, Ramosów i innych  to już znacznie mniej przechodzi - przynajmniej u mnie :) - no chyba, że jedziecie wszystko i wszystkich po 5:0 to szacun ;)

 

Wg mnie jest wielka przepaść między 5 a 6 poziomem trudności, we wcześniejszych pesach jakoś mniej to odczuwałem, ale nie ma co grać z kompem za dużo, muszę kupić golda i popykać online, tylko musi mi wreszcie wpaść kilku cyborgów do teamu z czarnej piłki ;D

 

Pewnie te mecze online - takie normalnie (nie w myclub) to to co zawsze? Real - Real - Barca - Bayern - Real - Real - Barca itd ?

jakie to przykre...mikropłatności w pesie...

Odnośnik do komentarza

 

Zależy na jakim poziomie trudności - do top player to za dużo przechodzi tych prostopadłych i generalnie wystarczy grać pressing i każdy mecz do przodu i na 0 z tyłu, komp praktycznie nie jest w stanie oddać strzału.

 

Na superstar w myclubie kiedy gra się średnią drużyną ~75 overall przeciwko kompowi, który ma teamspirit ponad 90 i samych Zlatanów, Bale'ów, Ramosów i innych  to już znacznie mniej przechodzi - przynajmniej u mnie :) - no chyba, że jedziecie wszystko i wszystkich po 5:0 to szacun ;)

 

Wg mnie jest wielka przepaść między 5 a 6 poziomem trudności, we wcześniejszych pesach jakoś mniej to odczuwałem, ale nie ma co grać z kompem za dużo, muszę kupić golda i popykać online, tylko musi mi wreszcie wpaść kilku cyborgów do teamu z czarnej piłki ;D

 

Pewnie te mecze online - takie normalnie (nie w myclub) to to co zawsze? Real - Real - Barca - Bayern - Real - Real - Barca itd ?

jakie to przykre...mikropłatności w pesie...

 

Jemu chyba chodzi o gold na xbl live, ale moge się mylić.

Odnośnik do komentarza

Inne. Teraz tylko Real Real ;)

Hehehe :D

 

Panowie w ogóle to mi się popier**** z lekka... chodziło mi o PS+ a nie Golda na X'a :D

 

A co do tych coinsów, które można kupić to jest masakrycznie drogo z tego co sprawdzałem i to się w ogóle nie opłaca. Ale wiadomo znajdą się pewnie dzieci hamburgery, które wyłożą na to kupę siana...

Odnośnik do komentarza

No faktycznie, ale w my club i tak możemy sobie kupić paczki golda w sensie że monet za prawdziwą kasę. Po EA bym się tego spodziewał ale Konami...

 

Jak mają mieć z tego siano i zrobić jeszcze lepszego pesa za rok to na zdrowie.

Odnośnik do komentarza

Konami jak zwykle gupki. Jestem w 7 dywizji. Potrzebuje punktow do awansu, biore Milan. Trafiam na koksow z Madrytu. Przeciwnik jest słaby ale klasa teamow robi swoje, konczymy 1- 1. Nie mam szans na awans, wkurzony biore Real..trafiam na faceta z ratingiem 750. Koles jest swietny ale gra jakims francuzkim dziadem...wygrywam 3- 2. Konami to debile :/

Odnośnik do komentarza

 

Wcześniej było pisane coś o lidze forumowiczów? i umarło, ja bym chętnie się pisał, proponuje np. 2 lige angielską i tutaj założyć wątek i tabelkę, kto się pisze i kto lubi rozpiski ;]

 

ja lubię rozpiski

 

No to rozpylamy temat i pójdzie jak domino, a z moich friends czy twoich też będzie grupka, max 16 osób, może być nawet przed świętami ;]

Odnośnik do komentarza

 

 

Wcześniej było pisane coś o lidze forumowiczów? i umarło, ja bym chętnie się pisał, proponuje np. 2 lige angielską i tutaj założyć wątek i tabelkę, kto się pisze i kto lubi rozpiski ;]

 

ja lubię rozpiski

 

No to rozpylamy temat i pójdzie jak domino, a z moich friends czy twoich też będzie grupka, max 16 osób, może być nawet przed świętami ;]

 

ja niestety nie mam znaomych z pesa bo od 2008 nie grałem w PESa...ale polecam się w ogarianiu bo mam doświadczenie

Odnośnik do komentarza

Kupiłem PS+ rozegrałem 10 meczów online i w żadnym nie było lagów wow - szacunek. Asekuracyjnie gram online tylko i wyłącznie w MyClub żeby nie było samych Reali Madrytów :D

 

Niestety większość grajków na których trafiłem to jeździcy bez głowy ciągle spamujący podanie na dobieg - boooring.Boli jak się patrzy jak ktoś aż tak spamuje to samo mimo niepowodzeń over and over...

 

Niestety nadal losuje mi same drewna o losie.

Odnośnik do komentarza

Też o tym czytałem: http://steamcommunity.com/app/287680/discussions/0/624076751566937998/?insideModal=1

 

Poza tym coś w tym jest bo przeciwnicy jeśli już mają jakiś koksów to najczęściej jest to: Zlatan, Bale, Ribery, Yaya Toure, Ramos. Nie mam listy ilu z tego było wylosowanych jako bonus z pre-ordera. Jednak nigdy jeszcze nie widziałem aby przeciwnik miał: Teveza, Diego Costę, Lewandowskiego czy też Neymara.

 

I jak już gram z takim gościem co ma kosków to od razu ma kilku na raz minimum 4-5. Najczęściej połączenie Ramos-Toure-Ibra/Cavani.

 

Mam wrażenie, że niektórych kosków losuje znacznie częściej niż innych...

Edytowane przez michu86-
Odnośnik do komentarza

Ja gram w zasadzie tylko online division, My Club nie ruszyłem jeszcze. Matchmaking działa dobrze, można normalnie pograć z ludźmi na podobnych ustawieniach do siebie. Zwykle jakość meczy jest nieporównywalnie lepsza niż granie z wyszukiwaniem bez restrykcji (szczególnie jak gra się bez asyst). Chociaż nawet i tu potrafią się spamerzy trafić, nie mniej skuteczność takiej gry jest mała (wczoraj trafiłem na gracza: on FC Barcelona, ja AS Roma, próbował ciągle spamować, ale skończyło się posiadaniem piłki 72:28 dla mnie i wygraną 1:0)

Dla mnie jest najlepiej w historii jeśli chodzi o PES i tryb online, sporo naprawdę fajnych spotkań rozegrałem, nawet przegrywając :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Na PSN pisze, że nie.

 

Kupiłem w promocji za 116zł i nie żałuję. Grałem 6 godzin dzisiaj i syndrom jeszcze jednego meczu jak najbardziej występuje. Gdybym mógł to grałbym dalej :D

 

Jak narazie przenikających prostopadłych nie uświadczyłem, więc raczej nie będzie takiej tragedii jak w PES 2013 (przez to przestałem w niego grać). Online działa ok, jeden mecz mi rozłączyło przez lagi.

 

W myClub jak narazie mam Gervinho, Lahma i Gotze ze znanych. Tryb mi się podoba - przez to że daje nam losowych graczy jest jakieś zróżnicowanie w składach.

 

za taką kasę imo warto, w końcu się uwolniłem od tej FIFY

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

nie bylo mnie pare dni wlaczam online

wyszukuje praktycznie od razu mowie o super poprawilo sie

zagralem 3 mecze kazdy z lagami...jeden gosc darl sie do mikrofonu zawsze jak mialem sytuacje i zawsze klatkowalo na 1,5 sekundy. Porazka ludzie nie potrafia uczciwie grac.

inna sprawa, ze lagow podczas dlugiego wyszukiwania nie mialem nigdy.

oprocz tego gierka super

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...