Skocz do zawartości

PES 2015


Pawlo

Rekomendowane odpowiedzi

Idealny przykład mieliśmy na turnieju :D Mecz Bluber-Timmy, ten drugi wychodzi sam na sam z bramkarzem, a _B_ chamsko wślizgiem z tylca wjeżdża mu w nogi w polu karnym. Sędzia milczy. A ciul, powtórka pokaże, że jednak cudem trafił w piłkę. Nie, jednak zdecydowanie nie pokazała :D.

 

Z drugiej strony ja dostałem ze dwa karne po klepnięciu po plecach moich piłkarzy (nawet nie, żeby się przewrócili).

Tyle, że to nic nowego w świecie PESa. Powiedzmy, że dodaje to trochę prawdziwego smaku piłki nożnej ;)

 

Ficuś, hejter trójkąta, który po turnieju dostał nową forumową ksywkę: Pan Trójkąt :P.

Odnośnik do komentarza

Trójkąt był używany wtedy kiedy musiał być uzyty. Raz tylko poszedł chamski spamowy trójkąt przez cały turniej z połowy boiska przeciw Siarze. Karny z powietrza to miałeś ze mną w finale, choć moja bramka tez była na farcie. Turniej super, PES fajny ale dalej tylko utwierdza mnie to w przekonaniu ze obecne grzechy pasa dalej są ponad moje nerwy

Odnośnik do komentarza

Pajgi chce zawsze wejsc z pilka do bramki, duzo dryblingow, duzo gry z pierwszej pilki na malej powierzchni - wypisz wymaluj dziewczynki z barcelony, ehhh szkoda ze w finale zlotowego turnieju jednak nie wygralo dobro i moja twarda szkola solidnej obrony, szybkich kontr i strzalow z dystansu

Chyba trójkąt :reggie:

Odnośnik do komentarza

KoBik- Nie, no wiadomo, że to jest podszyte szyderą, ale dzięki temu każdy miał z tyłu głowy, że to kapuszczenie i nie było pojedynków trójkąt-trójkąt, mecze były bardziej różnorodne. 

 

Jak grasz online, to pojedynki z trójkątowcami przypominają jakąś nową dyscyplinę sportu, a nie grę w piłkę nożną. No można, pewnie, ale za jaką cenę...

Odnośnik do komentarza

Ja mimo tego, ze PES ma błędy bawie się za(pipi)iscie.

My club mi się podooba,ostatnio w czarnej piłce wylosowalem ibre i jaja turę,kolesie totalalni masakratorzy na swoich pozycjach.

Często gram z nie ogarami,którzy maja totalnie przegiety skład ale zapominają,ze ich meneger nie udźwignie takiej paki i maja Team spirit 10:D

Mecz kończy się wynikiem 5:0 do przerwy i disconnect.

Edytowane przez KarolJanuszGejmingu
Odnośnik do komentarza

 

 

Ja gardze gra ktora nie ma balansu. Dlatego online zlewam od czasow PES 6.

No, ale jak grasz z kimś to żal klepać ciągle trójkąt przeciez.

No wlasnie nie. Ale kiedys w starych Pesach nie gadalo sie czego nie uzywac. A teraz zawsze jest jakies przegiecie w jedna strone :/

Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem jaraniem sie My Club. Zmierzasz w kierunku paki supermenow- czyli w zasadzie jak ktos lubi to mozna brac Real od razu.

 

A gra z Ronaldo, Messim i Ibra w ataku to karykatura futbolu.

Chyba nie ma takiego manegera,który dal rade utrzymać skład Realu w my club.

+ kontakty zawodników.

Zawodnicy których wymieniles,sami nie grają i przeciwko obrońców z dużym overalem chuya robią.

Odnośnik do komentarza

Mimo wszystko prawdziwa piłka jest bardziej różnorodnym stylowo sportem niż granie w PESa "na sposób". Przy założeniu, że grasz z rywalem o podobynych umiejętnościach, a jeden z was wykorzystuje te luki w systemie, to zwiększają się jego szansę na wygraną tak na luzie 2:1.

Tylko też mnie dziwi narzekanie na tego PESa na zasadzie "w której tam części było lepiej". Pewnie dany element tak, ale inny był zrąbany i nigdy, ale to nigdy nie było dobrego balansu w tej grze.

 

Ale mi się cudownie klnie przy tej grze. Czuję, że wszytkie złe emocje opuszczają moje ciało, kiedy zlagowana obrona jest przeszywana przez trójkąt rywala. Poczucie totalnego braku kontroli nad drużyną, dziwne przełączanie zawodników itd. Coś pięknego, bo wiem, że kiedy przejdę jednym typem 3-4 piłkarzy rywala, który ma ten sam problem i po wznowieniu gry od środka pauzuje na kilka sekund, to wiem, że ten czas wypełnia po brzegi głośne "KUUUUUUU(...)AAAAAA MAAAAAĆ!!!!".

Odnośnik do komentarza

Macie czasem wrażenie, że w tej części sędzia perfidnie leci w chuya? Ewidentne faule czasem nie są odgwizdywane, a mniej agresywne wślizgi, gdy nie mam na celu faulować, a odebrać piłkę kończą się czerwoną kartką.

 

sedziowie są beznadziejni...nie raz kończę mecz w '9' bo za każdy (KAŻDY) faul dostaje czasem kartki...czasem za faule jak w koszykówce..jakby piłkarze byli z porcelany..nie mówiąc już o kontuzjach, których jeszcze nie widziałem. Czasem schodzą ale wracają. 

BTW komputer mnie prawie nigdy nie fauluje. Na 10 meczów może mam jeden wolny...beznadzieja. (na profesionalu jakby co, a gram bez asyst)

Wolne mam jak czasem na spalonego złapie :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...