Skocz do zawartości

Gwarancja i awaryjność Xbox One


Rekomendowane odpowiedzi

Ja dziś kupiłem w sklepie nówkę i od razu po podłączeniu zasilacza - nawet przed włączeniem konsoli - brzęczało. Później po uruchomieniu również, ale jak tylko pobrała się aktualizacja i konsola się zrestartowała.... cisza :) tylko hdd trochę szumi ale to norma (nawet głośniej mi szumi hdd z dekodera tv sat)

Odnośnik do komentarza

Dziś dostałem maila, że konsola zostanie odesłana do mnie z serwisu. Teraz mam pytanie. Na myservice.xbox.com widnieje stary nr seryjny konsoli, czy to oznacza, że odsyłają mi tego wadliwego szrota, czy po prostu oni nie aktualizują danych jak nr seryjny konsoli na stronie? Może ktoś napisać, kto dostał nową sztukę i jak u niego to wyglądało?

Odnośnik do komentarza

Siemanko. Mam pytanie. Ma też ktoś "felernego pada"? tzn, mój z prawej strony tak jakby był luźny, rusza się prawa strona lekko, trzeszczy, tak jakby był źle spasowany czy coś. Przycisk "b" też tak jakby skrzypi przy wciskaniu. Za namowa kumpla zadzwoniłem do MS no i złożyłem wniosek o wymianę akcesorium. Czekam tylko na maila od ups i wysyłam im pada. Myślicie, że wymienią na nowy? Niby Pan po drugiej stronie linii powiedział, że wymienią bo to w sumie nie pierwszy przypadek.

Tylko w zgłaszaniu wymiany nie było pola (albo ja nie zauważyłem) do opisania problemu pada, nie będzie tak, że oni tylko sprawdzą czy każdy przycisk działa itp i odeślą z powrotem? Kto miał/ma podobnie i może już korzystał z wymiany? pozdr.

Odnośnik do komentarza

Siemanko. Mam pytanie. Ma też ktoś "felernego pada"? tzn, mój z prawej strony tak jakby był luźny, rusza się prawa strona lekko, trzeszczy, tak jakby był źle spasowany czy coś. Przycisk "b" też tak jakby skrzypi przy wciskaniu. Za namowa kumpla zadzwoniłem do MS no i złożyłem wniosek o wymianę akcesorium. Czekam tylko na maila od ups i wysyłam im pada. Myślicie, że wymienią na nowy? Niby Pan po drugiej stronie linii powiedział, że wymienią bo to w sumie nie pierwszy przypadek.

 

Tylko w zgłaszaniu wymiany nie było pola (albo ja nie zauważyłem) do opisania problemu pada, nie będzie tak, że oni tylko sprawdzą czy każdy przycisk działa itp i odeślą z powrotem? Kto miał/ma podobnie i może już korzystał z wymiany? pozdr.

 

 

miałem podobny problem z panelem z prawej strony, do tego jakiś jakby bug z analogiem, że spamowało mi do góry (jakbym go szybko przechylał) przez co nie dało się normalnie pograć w niektóre gry

 

wysłałem na początku miesiąca do serwisu i nadal czekam... wcześniej dokupiłem oczywiście nówkę ze sklepu i nie mam z nim już żadnych problemów

Edytowane przez Lokomotywa
Odnośnik do komentarza

 

Siemanko. Mam pytanie. Ma też ktoś "felernego pada"? tzn, mój z prawej strony tak jakby był luźny, rusza się prawa strona lekko, trzeszczy, tak jakby był źle spasowany czy coś. Przycisk "b" też tak jakby skrzypi przy wciskaniu. Za namowa kumpla zadzwoniłem do MS no i złożyłem wniosek o wymianę akcesorium. Czekam tylko na maila od ups i wysyłam im pada. Myślicie, że wymienią na nowy? Niby Pan po drugiej stronie linii powiedział, że wymienią bo to w sumie nie pierwszy przypadek.

 

Tylko w zgłaszaniu wymiany nie było pola (albo ja nie zauważyłem) do opisania problemu pada, nie będzie tak, że oni tylko sprawdzą czy każdy przycisk działa itp i odeślą z powrotem? Kto miał/ma podobnie i może już korzystał z wymiany? pozdr.

 

miałem podobny problem z panelem z prawej strony, do tego jakiś jakby bug z analogiem, że spamowało mi do góry (jakbym go szybko przechylał) przez co nie dało się normalnie pograć w niektóre gry

 

wysłałem na początku miesiąca do serwisu i nadal czekam... wcześniej dokupiłem oczywiście nówkę ze sklepu i nie mam z nim już żadnych problemów

No tez tak mysle, tylko jak z tym opisem uszkodzenia pada?! Nie mialem pola zadnego do wpisania i teraz nie wiem czy jakos opisac problem i wyslac w paczce z padem czy Oni i tak nie beda patrzec na pada o wymienia pewnie bez spojrzenia nawet na usterke?

 

Ooo, az tyle? Mnie powiedzial koles, ze trwa to wszystkie mniej wiecej 2 tygodnie. Nie masz zadnych wiesci od nich, maila chociaz? Powiedz mi jeszcze czy Ty opisywalea jakos problem z padem i czy dlugo czekales na maila z ups z tym czyms do wydrukowania i naklejenia na paczke? :)

Odnośnik do komentarza

Nie mialem, dobrze, ze wypelnilem o kontakt i zadzwonili. Musieli nowe zlecenie zrobic i etykiete, dopiero wtedy dostalem. To sa takie 2 kartki z instrukcja, pokwitowaniem, obsluga klienta itp z ups tak? Rozumiem, ze tylko to pokwitowanie wycinam z tej kartki tzn. Ship to: Frankfurt itp , naklejam i tyle? Nic wiecej chyba nie musze? No wiadomo, z tylu kartonu swoje dane do zwrotu.

 

No to cale szczescie, ze wszystko dobrze :) teraz ja sobie poczekam. Na szczescie dokupilem drugi dodatkowy wiec jakos przezyje :)

Odnośnik do komentarza

Dziś przysłali mi Xboksa z serwisu i jestem załamany. Jeden z problemów nie został naprawiony, czyli bzyczenie po podłączeniu wtyczki do prądu, i pojawił się inny... przysłali mi konsolę porysowaną na błyszczącej obudowie - MASAKRA. Jedyne co zrobili to zaktualizowali dasha nic więcej... Jestem maksymalnie wkur.wiony, bo wysyłałem do serwisu sprzęt który miał 3 dni i był w idealnym stanie wizualnym, a teraz wygłąda jakby miał z 6-8 miesięcy użytkowania. Do tego cała reklamacja trwała 10 dni z czego 3 dni leżała w serwisie. Teraz macie przykład, że serwis MSu taki super nie jest. Nie dość, że sprzedają wadliwy sprzęt w sklepach, to jeszcze serwis ci dodatkowo uszkodzi obudowę i nie usunie usterki. Czuję się wydymany i to mocno z ich strony. Dziś zadzwonie na infolinie z reklamacją, jak to nic nie da to ostatni raz kupiłem sprzęt od Microshitu... Polska niestety znajduje się w Afryce i klienta mają w du.pie.

Odnośnik do komentarza

No widzisz, ty miałeś szczęście ja już nie... Teraz ją włączyłem i chyba nawet mi dasha nie zaktualizowali, bo właśnie teraz zrobiło mi aktualizację i już nie ma bzyczenia. Nie zmienia to faktu, że słabo z ich strony, że nie zroblli nic po za porysowaniem mi obudowy. Smutne jest to, że wysłałem im nówke konsole a dostałem używaną. Z mojej strony to był już ostatni zakup tej firmy, a także w sklepie euro rtv, który robił mi problemy z wymianą. Ktoś się orientuje czy reklamacja na infolinii coś da, tym bardziej, że nie mam jak im udowodnić w jakim konsola była stanie przed serwisowaniem?

Odnośnik do komentarza

Mnie się już nie chciało nerwów tracić i sprzedałem szrota. Kupie nową konsole jak nie będą produkować takiej tandety, bo to co obecnie jet w sklepach to jest jakaś kpina z ich strony. Sklepy razem z Micosoftem obrzucają się błotem i każdy uważa, że to nie ich wina i nikt nie chce wziąć za to odpowiedzialności. Jak ktoś ma zamiar kupić to niech się lepiej wstrzyma, bo jak widać serwis działa różnie... A z tego co można znaleźć na innych forach to ta aktualizacja wszystkim nie pomaga.

Odnośnik do komentarza

Sorry za post pod postem, ale wyglada na to ze nowe partie Xboxa maja jakies problemy z wentylatorem, w tym nawet biale konsole z Sunsetem. Ta konsol to chyba jakis nieudany prototyp xD

http://forums.xbox.com/xbox_forums/xbox_support/xbox_one_support/f/4269/t/1851756.aspx

http://forums.xbox.com/xbox_forums/xbox_support/xbox_one_support/f/4269/t/1858250.aspx

Edytowane przez cithall
Odnośnik do komentarza

Mam dokładnie taki sam dźwięk z wentylatora jak w 1 filmiku.. do tego wibrujący? zasilacz  :shout: . Coś sie nie starają  :bad: Teraz kwestia tego czy opłaca się to wysyłać na gwarancje czy może sam się dotrze ten wentylator. Nikt nie potrafi zrobić sprzętu bez wad

Edytowane przez ppibo1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...