Skocz do zawartości

Gwarancja i awaryjność Xbox One


Rekomendowane odpowiedzi

Teoretycznie tak....a praktycznie MS robi uniki. Niemalże "z urzędu"  powinni mi już dostarczyć nowy sprzęt wolny od wad. Ale po co ? Lepiej się jeszcze poszarpać,poudawać idiotów .... I to jest właśnie POLSKA. Tu sprawy proste i oczywiste są często nie do przeskoczenia. Klient jest tu na szarym końcu.

I sprawdza się stare "powiedzenie" :kupiłeś nowy sprzęt-kupiłeś sobie kłopot.

Czasami mam ochotę po prostu wrócić od czasów Commodore 64. Tam do pełni szczęścia wystarczył tylko mały śróbokręt  :yes:

Edytowane przez danielpes5
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Problemem dotyczy obu bundli? Czy tylko tych bez kinecta? Miałem brać zestaw z kinectem i Dance central, gdzieś czytałem, że ta partia jest ok.

Nieprawda! Było to juz dementowane.Ja mam bundle z kinkietem i Dance Central i problem u mnie istnieje.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Teoretycznie tak....a praktycznie MS robi uniki. Niemalże "z urzędu"  powinni mi już dostarczyć nowy sprzęt wolny od wad. Ale po co ? Lepiej się jeszcze poszarpać,poudawać idiotów .... I to jest właśnie POLSKA. Tu sprawy proste i oczywiste są często nie do przeskoczenia. Klient jest tu na szarym końcu.

I sprawdza się stare "powiedzenie" :kupiłeś nowy sprzęt-kupiłeś sobie kłopot.

Czasami mam ochotę po prostu wrócić od czasów Commodore 64. Tam do pełni szczęścia wystarczył tylko mały śróbokręt  :yes:

 

Ciesz się, że nie musiałeś skorzystać z naprawy gwarancyjnej u Sony. Tam są jeszcze gorsze cyrki... :)

 

 

Co do chrabąszczy, chyba mam szczęście, bo konsola kupiona z polskiej dystrybucji chodzi mi elegancko, nic nie rzęzi, jest tak cichutka, że odechciało mi się odpalać suszarkę (PS4).

Odnośnik do komentarza

Ja nareszcie rowniez mam szczescie. Konsole wzielem z EURORTVAGD i jest tak cicha, ze nic nie slychac (wersja bez shitnecta). Kupiona w dniu premiery w polsce.

Co w porownaniu z moim x360 v1.0 to jest mega szok - staruch chodzi tak glosno jak cala serwerownia (i nie ma portu hdmi ;)).

Jak na razie nie mam problemow i mysle, ze tak juz pozostanie :).

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Na forum Xboxa pisali, iż podobno w nowej aktualizacji (1410.140921-2200która jest dostępna aktualnie tylko w becie poprawiono chrabąszczenie, ma ktoś dostęp do bety aktualizacji Xboxa i może to potwierdzić?

 

Na gaffie też już pojawiły się komentarze, że nowy update naprawia brzęczenie konsoli.

Odnośnik do komentarza

Spoko, ja też się pomyliłem, wróciłem na chatę i okazało się, że dalej bzyczy. Po prostu pewnie coś robił po pierwszym odpaleniu, no i nawet jak byłem w menu głównym to przez większość czasu coś się instalowało i pewnie to też miało na to wpływ na to że nie bzyczał. Niestety brzęczy i na razie nie wiem... pogram bo nie chce mi się go odsyłać. Może poczekam do patcha jak będzie już coś o patchu wiadomo, na razie zakładam że do przyszłego tygodnia pogram bo chcę grać a nie wysyłać konsolę :/ 

 

Mówicie październik? A wiadomo kiedy? I czytałem że jest beta, każdy może betę zainstalować? Podobno patch to naprawia?

Odnośnik do komentarza

Siemanko wszystkim. Dziś kupiłem Xbox'a One w zestawie z Fifą 15 i Forzą 5. Powysyłałem niektórym zaproszenia ale jeśli jeszcze ktoś jest chętny na mecze w fifke czy jazde w FM5 a juz niedługo FH2 to mój nick: Kedzior88 - śmiało zapraszać Smile

 

PS. Niestety trafiłem jednak na egzemplarz z brzeczeniem czy jak to tam nazwać. Ciężko wytrzymać ten hałas zwłaszcza gdy konsola jest w stanie uspienia. Też tak macie? Sam juz nie wiem czy MS usunie problem w Październiku w aktualizacji czy jednak nie i już tak zostanie? Jeśli ta druga opcja to ciekawe czy w Media Expert wymienią mi konsole bez problemu na nową czy muszę to załatwić bezpośrednio z MS? Jak ktoś może mi pomóc/doradzić to będę wdzięczny. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

hipotetyczna sytuacja:

 

1. wchodzę do euro agd/media markt

2. biorę xboxa

3. w domu brzęczy/buczy/ru,cha mnie w oczy

4. wracam z xboxem do sklepu

5. wymieniają od ręki

 

taknie? znam stanowisko uokiku i teoretycznie powinni wymienić bez łaski, ale wolałbym się jakby co obyć bez skarg i innych bzdet

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...