Skocz do zawartości

Gwarancja i awaryjność Xbox One


Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętam jak Xrod padł mi w czasie ogrywania Feble 2 i przed Girsami 3 - wkurzanie niemiłosierne. W dodatku kiedy to się stało, był już miesiąc, po 3 letniej gwarancji - makabra. Teraz wspominam to z uśmiechem, wtedy jednak, nie było mi do śmiechu ^^

 

właśnie zauważyłem, że nie ten temat heh, ale ciul z tym, historia jest historia.

Edytowane przez kazuyoshi
Odnośnik do komentarza

 

Siemanko. Mam pytanie. Ma też ktoś "felernego pada"? tzn, mój z prawej strony tak jakby był luźny, rusza się prawa strona lekko, trzeszczy, tak jakby był źle spasowany czy coś. Przycisk "b" też tak jakby skrzypi przy wciskaniu. Za namowa kumpla zadzwoniłem do MS no i złożyłem wniosek o wymianę akcesorium. Czekam tylko na maila od ups i wysyłam im pada. Myślicie, że wymienią na nowy? Niby Pan po drugiej stronie linii powiedział, że wymienią bo to w sumie nie pierwszy przypadek.

 

Tylko w zgłaszaniu wymiany nie było pola (albo ja nie zauważyłem) do opisania problemu pada, nie będzie tak, że oni tylko sprawdzą czy każdy przycisk działa itp i odeślą z powrotem? Kto miał/ma podobnie i może już korzystał z wymiany? pozdr.

 

 

miałem podobny problem z panelem z prawej strony, do tego jakiś jakby bug z analogiem, że spamowało mi do góry (jakbym go szybko przechylał) przez co nie dało się normalnie pograć w niektóre gry

 

wysłałem na początku miesiąca do serwisu i nadal czekam... wcześniej dokupiłem oczywiście nówkę ze sklepu i nie mam z nim już żadnych problemów

 

 

Mam dokładnie to samo co Lokomotywa. Najpierw tak jak by prawa rączka" się zaczęła ruszać i strasznie trzeszczeć (źle spasowane). Wkurza to na maxa - od kilku dni zauważyłem że lewy analog jak by się blokuje (chociaż gałka jest centralnie) i np. w Sunset postać sama idzie do przodu. Wystarczy ruszyć analogiem i przestaje. Ale myślę że nie ma co czekać.

 

Właśnie przed chwilą kupiłem drugiego pada - jak przyjdzie to tego felernego wysyłam na wymianę :/

 

Jakoś specjalnie zapakować pada którego będę odsyłał czy kurier będzie miał jakieś opakowanie?

Odnośnik do komentarza

Czyli mówicie , że pojedyńczy przypadek procedury gwarancyjnej Cithalla . Jak myślicie czy opłaca się na taką wade: 

wysyłać na gwarancje? Oprócz tego moge sie przyczepić do wyglądu zasilacza po oderwaniu folii nie jest czarny zostało na nim coś białego jakby farba czarna zeszła , do pada jak przyłożycie ucho też tam coś piszczy? W ogóle nie rozumiem jak te konsole trafiły na sprzedaż. Wysyłać czy po prostu szkoda zachodu grać i czekać na poważniejszą awarie? Przyznam , że denerwuje mnie to , że 1699zł poszło na taki prototyp.
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Witajcie, kupiłem dziś PESA 2015 na Xbox One i mam pewien problem, a mianowicie podczas meczu Ci zawodnicy jacyś tacy rozmazani są... czy to wina takiej gry czy to jakiś błąd? Fifa 15 obraz żyleta, GTA V obraz żyle i jeszcze kilka innych gier. Natomiast w PES 2015 zawodnicy są jakby rozmazani to samo stadion i kibice na animacjach przedmeczowych... jeżeli tak wygląda ta gra na XO to żałuje zakupu, gra się świetnie ale od tego rozmazania aż oczy bolą :/ Na powtórkach czy animacjach zawodnicy są jak żyleta ale no podczas meczu z widokiem z góry to istna masakra... Pomocy!  :-X

 

Dodam że w menu obraz także bardzo czytelny i ładny. I czasami też animacja przedmeczowa trochę laguje to normalne? 

 

To chyba dobry dział bo martwię się że to winna konsoli, ale chyba taka jest grafika w tym PES-ie..  :bad:

Edytowane przez pattro
Odnośnik do komentarza

Żadna wina konsoli, po prostu PES 2015 chodzi na Xone w 720p, a gry które wymieniłeś są w 1080p i dostrzegasz różnicę. To nie wina M$ tylko Konami, że wypuściło takiego bubla.

 

Poważnie mówisz!?  :bad:  Czyli tak wygląda nowa generacja według Konami... nie wierzę że można wypuścić takiego bubla  :shout:  A jest jakiś sposób aby ten niemiły efekt trochę zmniejszyć? 

 

I najważniejsza ze z XO jest ok! :D  :sorcerer:

Odnośnik do komentarza

Nie da się go zmniejszyć, Konami doszczętnie spieprzyło sprawę. Grałem już w gry w 720p (choćby Dead Rising 3) i efekt jest znośny dzięki wbudowanemu skalerowi, ale PES 2015 wygląda tragicznie. Nie wiem co oni zrobili z tym kodem gry, ale dla mnie ten tytuł (choć mega miodny) jest niemal niegrywalny przez tę grafikę, wszystko rozmazane, brzydkie, nieczytelne :/

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie da się go zmniejszyć, Konami doszczętnie spieprzyło sprawę. Grałem już w gry w 720p (choćby Dead Rising 3) i efekt jest znośny dzięki wbudowanemu skalerowi, ale PES 2015 wygląda tragicznie. Nie wiem co oni zrobili z tym kodem gry, ale dla mnie ten tytuł (choć mega miodny) jest niemal niegrywalny przez tę grafikę, wszystko rozmazane, brzydkie, nieczytelne :/

 

Za takie coś to powinni mi oddać kasę, przecież to jakieś nieporozumienie, jest dużo gier w 720p ale nie ma aż takiego czegoś. Także grałem w Dead Rising 3 i tam tego się nie odczuwam praktycznie wcale. Świetnie mi się gra w nowego Pesa ale no ta grafika, dosłownie tak rozmazana jak niegdyś mogło być na PS2 czy pierwszym Xboxsie...  :bad: A orientujesz się ile FPS ma PES? 30 czy 60?

 

A ja głupi myślałem że to coś z HDMi czy też z konsolą, ale gdy uruchomiłem GTA V czy też Fifę 15 (bije Pesa na głowa grafiką, widać Full HD) zobaczyłem że wszystko jest okej. 

Odnośnik do komentarza

No dali ciała. Na PS4 ta gra chodzi w 1080p i 60 klatkach, ale podobno trochę zwalnia. Jak MGSV będzie w 720p i też w tak tragiczny sposób przygotowany, to brawa dla Konami :/ Szkoda słów.

 

Tym bardziej kicha, że PES 2015 naprawdę im się udał. Jest jednak jakaś szansa, że wypuszczą patcha zwiększającego rozdzielczość do 1080p. Były przecieki, że Microsoft postanowił wziąć sprawy w swoje ręce w związku z tym bublem, ale nie wiem ile w tym prawdy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No dali ciała. Na PS4 ta gra chodzi w 1080p i 60 klatkach, ale podobno trochę zwalnia. Jak MGSV będzie w 720p i też w tak tragiczny sposób przygotowany, to brawa dla Konami :/ Szkoda słów.

 

Tym bardziej kicha, że PES 2015 naprawdę im się udał. Jest jednak jakaś szansa, że wypuszczą patcha zwiększającego rozdzielczość do 1080p. Były przecieki, że Microsoft postanowił wziąć sprawy w swoje ręce w związku z tym bublem, ale nie wiem ile w tym prawdy.

Konami nigdy nie było zbyt sławne od strony optymalizacji i grafiki w Pesie, przynajmniej nie w ostatnich latach. Oby bo z tym 720p to jest kpina. MGSV jak będzie w 720p to... lepiej to przemilczeć ;) 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...