Skocz do zawartości

Gwarancja i awaryjność Xbox One


Rekomendowane odpowiedzi

Cholera.. łoniaka mam od niecałych 2 tygodnich zamówionego funfel nówke z komputronika (nie z polskiej dystrybucji) i dziś postanowiłem go zarejestrować. Podałem nr seryjny i gware mi wywaliło do maja 2016. Jest sens dzwonić jutro do MS i powołać się, że mam fakturę z września i serwis urżnął mi 4 miesiące gwarancji ?

Edytowane przez Gomlin
Odnośnik do komentarza

Witam Panowie. Mam pytanie o to jak chodzi online na Xone? Całe życie z Sony, ale jak słyszę co się dzieje z PSN na PS4 i jak pady się rozlatują to mam watpliwości, która konsolę zakupić w pierwszym kwartale 2015 :D

 

Na PS4 miałem już okazję pograć trochę więcej, a na Xone tylko w saturnie, ale jakość wykonania pada od X'a a tego od Sony to jak porównanie Mercedesa z Maluchem. W DS4 guma z analogów schodzi, triggery piszczą po jakimś czasie albo pęka mały plastikowy element i coś lata w padzie - normalnie szopka. A na deser ciągłe update'y i konserwacje sieci które mało pomagają :)

 

Lada moment zostanę tatusiem i będę grał głównie online, więc ten element będzie dla mnie kluczowy. Sony wypluwa bardzo dobre exclusive'y co jakiś czas ale głównie gram w multiplatformy, więc to byłbym w stanie przeboleć. Jedyne co mi chwilowo nie leży w padzie od Xone to LB i RB, które wydają mi się dziwnie wyprofilowane (miałem wrażenie jak bym naciskał je nie końcówką palca tylko pierwszym stawem w palcu ;) - if you know what I mean).

 

Czekam na opinie :)

Odnośnik do komentarza

Nie prawda,jedyna różnica jaka jest to,ze Xbox live jest stabjlniejszy.Ale to chyba o to chodzi,ze nie ma żadnych problemów.

Na live tez są lagi jak szparagi.(czasami)

Edytowane przez KarolJanuszGejmingu
Odnośnik do komentarza

Dostałem już nowego Xboxa na wymianie 1 za 1  Cała 'procedura" trwała ponad 3 tygodnie. Ale to przez to że UPS zgubił paczkę z moją konsolą.Ale się odnalazła i ostatecznie dotarła do Centrum Serwisowego we Frankfurcie. Mój nowy Łoniak to też model 1540 ale chodzi idealnie. I przede wszystkim BARDZO CICHO. :) Ściągałem Forze 5 i FIFE 15 całą noc i szło się wyspać więc nie jest źle :D

Ktoś tu na forum pisał że serwis Sony chodzi jeszcze gorzej lub wręcz karykaturalnie. Przypomniałem sobie że na wymianę głupiego pada do PS 3 czekałem prawie 2 miesiące (!!) (nie łączył i nie kalibrował się z konsolą)  .Dobrze ze miałem drugiego -bo bym chyba zdechł ! Więc zdecydowanie 1:0 dla MS. :yes:

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza

Tylko lub aż miesiąc Gold-a. Co ciekawe jest to wersja 'trial". Zastanawiam się czy będzie można ją odpalić dla tych co już golda posiadają.Bo jak nie to...@$%^&*%!. Czytałem że w Anglii przynajmniej dają jakąś gratisową gre i "przeprosiny" Phil-a Spencera. U nas nie :D 

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza

No to może i ja opiszę swoją przygodę z Xboksem. W czwartek 09.10 kupiłem konsole w euro agd. Jadę do domciu i myślę tylko - oby nie brzęczał... W domu podłączam zadowolony itd. wciskam przycisk power i trach, pach, brzęczy! Dzwonie do euro i pytam się czy mi wymienią na inną i niestety babka powiedziała mi, że to wina msu, że dali wadliwe konsole i żebym wysyłał do nich, lub w euro składał reklamację. Zadzwoniłem do msu, facet stwierdził że to wina sklepów, bo UWAGA: sklepy zamówiły konsole przeznaczone na rynek francuski, a tam jest inne napięcie i dlatego brzęczą ( a raczej: "troszkę głośniej chodzą" - jego słowa) xD Wczoraj udało mi się wysłać Xbona do Czech, zobaczymy co z tego będzie. Jeszcze jedno... Moja konsolka miała jeszcze jeden problem. Gdy włączyłem przewód zasilający do gniazdka po 5-7 sek konsola brzęczała/ syczała przez 30 sek nawet jak nie była włączona. Jak ktoś chcę sprawdzić czy u niego tak jest, to niech odłączy wtyczkę z kontaktu na 15min, następnie podłączy z powrotem i odczeka te 5-7 sek. powinna wtedy zacząć brzęczeć.

Edytowane przez cithall
Odnośnik do komentarza

 

 

 

PAzdziernikowy uptade rozwiazuje problemy z brzeczacymi konsolami :)

 

 

No właśnie nie jest tak do końca, że oni to naprawiają. W moim przypadku widać wyraźnie że problem jest hardwerowy, na bank są to chu,jowej jakości cewki zasilania. Ten update raczej maskuje problem, poprzez zwiększenie zużycia prądu w dashu, wtedy te cewki nie bzyczą. Miałem kiedyś dokładnie identyczny dźwięk w zasilaczu od PC od dnia zakupu, wiecie co się z nim stało po 3 miesiącach? Padł na amen xD 

Edytowane przez cithall
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...