Skocz do zawartości

Gwarancja i awaryjność Xbox One


Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie wróciłem ze sklepu, wymienili mi na nową bez problemu, niestety nie mogłem podłączyć jej w sklepie bo koleś mnie przeprosił, że ma za dużo roboty i nie wyrobi, powiedziałem ok. Wróciłem podłączyłem i odpalam... niestety znów brzęczy następna. Mam pecha niestety. Jeszce przed aktualizacją. Przy konfiguracji nawet nie znalazło języka polskiego, aktualizuje teraz i zobaczę czy coś się zmieni. Mógłbym tak wymieniać jeszcze z 3-4 razy bo tyle mają na stanie konsol z tym, że do tego sklepu mam ok 25km w jedną stronę (inne miasto) i nie dość, że duż oczasu tracę na tym to jeszcze sporo paliwa. Jak nic się zaraz nie zmieni to chyba przedzwonię do NIego i zapytam, o której będzie miał chwilę żebym mógł najpierw podłączyć nową konsole przed wymianą i wtedy pojadę. mam nadzieje, że się zgodzi...

Odnośnik do komentarza

Właśnie wróciłem ze sklepu, wymienili mi na nową bez problemu, niestety nie mogłem podłączyć jej w sklepie bo koleś mnie przeprosił, że ma za dużo roboty i nie wyrobi, powiedziałem ok. Wróciłem podłączyłem i odpalam... niestety znów brzęczy następna. Mam pecha niestety. Jeszce przed aktualizacją. Przy konfiguracji nawet nie znalazło języka polskiego, aktualizuje teraz i zobaczę czy coś się zmieni. Mógłbym tak wymieniać jeszcze z 3-4 razy bo tyle mają na stanie konsol z tym, że do tego sklepu mam ok 25km w jedną stronę (inne miasto) i nie dość, że duż oczasu tracę na tym to jeszcze sporo paliwa. Jak nic się zaraz nie zmieni to chyba przedzwonię do NIego i zapytam, o której będzie miał chwilę żebym mógł najpierw podłączyć nową konsole przed wymianą i wtedy pojadę. mam nadzieje, że się zgodzi...

Dude poczekaj na ten update, graj w gry po prostu skoro brzęczy tylko w menu i jeśli update nie pomoże zadzwoń do MS i wtedy powiedz jaka jest sytuacja.

Odnośnik do komentarza

Nie wytrzymałem, wkur... się i pojechałem po raz kolejny do sklepu, jednak podłączyli mi konsole żeby sprawdzić i nie zapeszać ale było akurat 24% aktualizacji i chodziło cichutko, ucieszyłem się ale tak wolno szło, że pojechałem coś zjeść, zrobiłem zakupy i po ok godzInie wróciłem a tam co? 59%... no mówie nie, trudno, wezmę ją i mam nadzieje, że będzie działać. Do trzech razy sztuka. Właśnie ją podłączyłem i zaktualizowałem i na razie... sukces! jest cichutka, próbuje czasem brzdęknąć ale ciszej zdecydowanie i tylko przez ułamek sekundy. Mam nadzieję, że  już tak zostanie. 3 konsole w ciągu 3 dni, z czego dwie dzisiaj :) dam znać po paru godzinach, na razie muszę wrzucić Fifę do ściągania i uśpienie walnąć (swoją drogą w uśpieniu pobiera w takiej samej prędkości jakby była włączona? gdzieś to się włącza czy sama będzie pobierać w uśpieniu?) pozdrawiam..

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

A ja miałem tel. z UPS. Tłumaczyli się dlaczego moja konsola chodzi od landu do landu od prawie 2 tyg. :D Okazało się że  ktoś z ich pracowników źle zweryfikował adres dostawy (analfabeta ?) . I konsola poszła do CENTRALI MICROSOFT EUROPE w Bonn !!!!!!!!!!! A nie do centrum serwisowego we Frankfurcie nad  Menem i dalej do Czech. Tam oczywiście nikt konsoli nie przyjął(Bonn)  bo z jakiej racji ? PYTANIE :skąd UPS wytrzasnął ten adres w Bonn ?! z google ? :D Mieli list przewozowy od MS i się tego kurfa powinni trzymać !!!! A tak konsola wróciła do punktu....wyjścia.Do centrum dystrybucji UPS . Jutro ma być WRESZCIE dostarczona do FRANKFURT-u. O ludzie......

I weż tu człowieku "normalnie" wyślij konsole do serwisu .NIE DA SIĘ.

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza

Kiedy ma być ta aktualizacja? Nie chce mi się bawić w wysyłkę. Chcę grać w Forzę. I gram, bo chrabąszcz załącza się tylko w stanie spoczynku i nie przeszkadza tak bardzo. Ale jak darmo nówki dają... To kiedy?

Edytowane przez Grze(pipi)
Odnośnik do komentarza

I teraz jestem ciekaw czy ta naprawa łatką to taki efekt placebo. Bo jeśli to błąd hardwareowy, jak niektórzy sądzili, to jak to naprawili? Dopisali do kodu kilka linijek, by konsola pobierała więcej energii w trybie czuwania/dashu, bye nie bzyczało?

 

Chyba, że to faktycznie coś z softem i łatka załatwiła sprawę. Wszak bzykania nie było zanim nie zaktualizowało się X'a zaraz po uruchomieniu. Ale nie u wszystkich jak widać. Niektórzy przed łatką tez mieli bzyki.

Odnośnik do komentarza

I teraz jestem ciekaw czy ta naprawa łatką to taki efekt placebo. Bo jeśli to błąd hardwareowy, jak niektórzy sądzili, to jak to naprawili? Dopisali do kodu kilka linijek, by konsola pobierała więcej energii w trybie czuwania/dashu, bye nie bzyczało?

 

Chyba, że to faktycznie coś z softem i łatka załatwiła sprawę. Wszak bzykania nie było zanim nie zaktualizowało się X'a zaraz po uruchomieniu. Ale nie u wszystkich jak widać. Niektórzy przed łatką tez mieli bzyki.

 

Ale oni nie naprawiali tych xboxow tylko wymieniali na nowe.

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...