Skocz do zawartości

Marketplace


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Gość suteq

 

A przypomnieć Ci co ja mówiłem o Ori i dlaczego dopiero niedawno je kupiłem?

 

 

To są inne sytuacje. ;]

Bierz nie pitol. Dobra gra warta wydania na nią nawet pełnej kwoty.

 

Sprawdzę sobie triala i wtedy zobaczymy. 

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

-75% na Śpiące Psy i Temple of Osiris - coś mi mówi, że któraś z tych gier będzie w GwG na czerwiec/lipiec. Normalnie nie ma tak dużych przecen na Xone.

 

Wszystkie inne gry, które też mają -75% to wszystko gry które były wcześniej w GwG (TR, Soul Suspect, Thief), więc chyba coś jest na rzeczy.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Sleeping Dogs brzmi świetnie, ale zamiast budżetówki Temple of Osiris moglibyśmy dostać jakaś dobrą pixelówkę pokroju Shovel Knighta czy Isaaca.

 

Ale wiesz, że to nie zależy od MS tylko od wydawcy gry :P Nie powiedzą, ej, daliśmy waszą grę w GwG, macie tu $1 za każde pobranie zamiast 20$ ;)

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

No jak są drugi raz, to tym bardziej zwiększa się prawdopodobieństwo. Tak jak pisałem -75% to jeszcze rodzynek na Xone, więc możliwe, że wyprzedają chociażby po niższych cenach przed planowanym GwG.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Zresztą SD bylo w goldzie na 360 wątpie żeby wrzucali tego remastera, ale mogę się mylić z Tombem z 2013 tak zrobili więc może.

 

Już tak robili z tego co pamiętam z TWD, które było i na X360 i na Xone, nawet nie wiem czy nie w tym samym miesiącu.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

(pipi) gra kosztuje pare groszy a wy chcecie ją w plusie. Ja chce fajne indyczki których bym sam nie kupił

 

Nie chodzi o to co kto chce, a o sam fakt, że pewnie będzie tak, że dzisiaj kupujesz w promocji, a za miecha czy dwa gra wchodzi do GwG i z tego powodu była przeceniana, czyli wydajesz kasę, którą mogłeś zaoszczędzić.

Odnośnik do komentarza

 

Macie jakąś stronę gdzie można sprawdzić w których regionach jest najtaniej? Na DGD nie ma cen z Deals with Gold, wcześniej używałem RetroPunkBlog ale gościu chyba przestał juz to robic.

http://xbox-store-checker.com/en/

Jak to jest, mozna sobie gierki z innych regionów normalnie kupować za ich ceny?

Taki Unravel za 5 ojro to spoko cena, jeśli można za tyle faktycznie go kupić.

Odnośnik do komentarza

Zamieniasz region w dashu, restart konsoli i możesz kupować. Trzeba przypisać ważną formę płatności.

Ja robię to przez stronę xbox.com, zmieniam region na stronie xbox, wybieram grę, podaje numer karty i jakiś adres np. Rosyjski jak kupuje z rosyjskiego regionu i do tego używam jeszcze program do zmiany Vpn np. VyprVpn. Dzięki temu można naprawdę gry kupić za grosze np. Never Alone Arctic Collection 10zl, Metro Redux Bundle 18zl, oddworld new n tasty 16zl i parę innych. Ale z tego co czytałem to chyba Microsoft powoli zaczyna to blokować, chyba jedyna opcja teraz to korzystanie z rosyjskich zdrapek:)

Edytowane przez zagroo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...