Skocz do zawartości

Marketplace


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Też się zastanawiam na tym Flame i the Flood...wezmę Oxenfree dla żonki, DA:I z dodatkami chyba też. Ograłem podstawkę smoków, jakieś 80 godzin mi zeszło i byłem bardzo zadowolony. Te Szczęki Hakkona i inne bzdety ponoć niezłe są...potwierdzi ktoś?

No i chyba na Firewatch się skuszę. Ehhh za dużo dziś tego rzucili. A tu jeszcze kusi Abzu i Inside...

Odnośnik do komentarza

No niestety hajpowanie było na BC to i cena skończyła. A teraz hajp na dwójkę więc już tak tanio nie będzie. Zauważyłem że już TAKICH przecen nie ma.

Zastanawiam się nad dodatkami do Wieśka. Jestem dopiero na początku bo nie miałem czasu grać za dużo, jednak 60 zł za oba to dość chyba dobra cena jak są tak dobrze oceniane...

Czy te dodatki pojawiają się od razu w grze czy dostęp do nich jest osobno z menu gry lub osobna kraina sie pojawia (czy jak?)? Bo zakupić chyba warto?

Odnośnik do komentarza

No niestety hajpowanie było na BC to i cena skończyła. A teraz hajp na dwójkę więc już tak tanio nie będzie. Zauważyłem że już TAKICH przecen nie ma.

Zastanawiam się nad dodatkami do Wieśka. Jestem dopiero na początku bo nie miałem czasu grać za dużo, jednak 60 zł za oba to dość chyba dobra cena jak są tak dobrze oceniane...

Czy te dodatki pojawiają się od razu w grze czy dostęp do nich jest osobno z menu gry lub osobna kraina sie pojawia (czy jak?)? Bo zakupić chyba warto?

dodatki można ograć z menu albo na sejwie z podstawki. Musisz jednak mieć postać na wysokim lvl na swoim sejwie. Czyli de facto musisz grę ukończyć.  Dodatki są warte 200 zł i to każdy z osobna. Oba są lepsze od niejednej gry a serce z kamienia ma dla mnie lepszą fabułę niż podstawka. POLECAM. 

Odnośnik do komentarza

podobno całkiem nieźle a w okolicy premiery lepiej niż na ps4. Obecnie możesz brać w ciemno wersje na obie konsole bo działają dobrze. Chociaż jak chcesz idealną wersje to pozostaje pc. 0 loadingów i 60 fps robi w tej grze. A i nie ma wymagań z kosmosu jak ostatnie gierki AAA

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Właśnie gram w wersję goty na X1, gra chodzi jak ta lala, jedyne co zawodzi to dość długie ładowanie po porażce, pewnie taki ficzer, żeby za często nie ginąć na wyższych poziomach trudności, w każdym bądź razie na mnie to działa. Lepiej do walki się przygotować, niż czekać na lołding :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...