Skocz do zawartości

Doom


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem w planach nadupczać dziś od rana, niestety MM coś leci w kulki i gierki nie ma na stronie.. a nie kupię gdzie indziej bo jestem cebulką i u nich mam kod rabatowy. 

 

Jak ktoś gra to skrobnijcie jakieś krótkie opinie, tylko bez narzekania na fabułę bo nie o to tu chodzi. ;) 

Odnośnik do komentarza

Czyli fałszywy mesjasz i gra na raz? Czy jednak coś wspaniałego?

A ktos tu liczy na mesjasza? To bedzie taka gierka na 75/100 pewnie, staroszkolna, prosta rzeznia bez niczego zaskakujacego. Ja sie ciesze bo taki Shadow Warrior pokazal ze mozna to w dzisiejszych czasach zrobic bardzo dobrze. Czytalem opinie na steamie i wyglada na to ze z doomem jest bardzo dobrze, cieszy swietna optymalizacja silnika

Odnośnik do komentarza
Gość kufir

No właśnie, jaka fabuła w Doomie ? Złe potwory opanowały dziwne miejsce i trzeba je zabić aby samemu przeżyć. Koniec fabuły.

Nie oczekuje niczego innego, a jeśli ktoś oczekuje głębszej fabuły to musi pograć w inną gre ;)

Edytowane przez kufir
Odnośnik do komentarza

Na steamie opinie sa bardzo pozytywne (1084 do 78 negatywnych). Ludzie głównie chwalą:

- szybkość rozgrywki

- grafikę

- optymalizację

- dobry gunplay

- gore

- soundtrack i dzwieki z gry

 

Narzekania to glownie jakies technikalia, typu ze nie wspiera sli i inne. Troche narzekania ze gra jest zbyt kolorowa i blyszczaca no i ze multi jest lipne, ale to bylo wiadomo po becie. Aha i ze jest troche za droga jak na taki prosty staroszkolny shooter.

 

O fabule ANI słowa xD milan [*]

Odnośnik do komentarza

Dla plusowiczów motyw z Dooma za free na pss.

 

Dobra sprawa że na konsolach dali opcję zmiany FOV, zresztą dużo można pod siebie dostosować, jest opcja wyłączenia całego huda jak i niektórych jego elementów np. markera gdzie iść tak więc wiele osób powinno być zadowolonych. 

Edytowane przez messer88
Odnośnik do komentarza

 

Gracze kupujący strzelankę Doom na PC muszą uzbroić się w cierpliwość, nawet jeśli zdecydowali się na wersję pudełkową - na pobranie czeka ponad 35 GB danych.

Pełna instalacja na Steamie wymaga 43,8 GB plików, lecz wydanie fizyczne obejmuje jedną płytę i nieco ponad 7 GB - resztę trzeba ściągnąć z internetu.

Pewne wskazówki na ten temat ujawniono już przy publikacji ostatecznych wymagań sprzętowych, gdy potwierdzono, że w pudełku jest tylko jedno DVD.

Problem mogą mieć szczególnie osoby, które kupują wersje fizyczne ze względu na wolniejsze połączenie z internetem, co nie jest rzadkością.

Tymczasem podobne podejście z preferowaniem pobierania danych w przypadku wydań pudełkowych staje się coraz popularniejsze, by wspomnieć przypadki Metal Gear Solid 5 (sam instalator Steama) czy Fallout 4 (tylko 5 GB na płycie).

http://www.eurogamer.pl/articles/2016-05-13-ponad-35-gb-danych-do-pobrania-po-instalacji-doom-z-plyty-na-pc

Odnośnik do komentarza

ALE ROZPIERDUCHA!!! Jestem po pierwszym etapie i ta gra jest tym czego się po niej spodziewałem - RZEŹNIĄ w stylu pierwszych Doomów :) Z drugiej strony taki np Old Blood strasznie mnie wymęczył i doszedłem tylko do połowy. Tutaj od razu narzucają nam szybkie tempo i jazdę bez trzymanki. Przez cały czas czuję jakbym nie grał w grę a występował w jakims industrialnym videoklipie :D

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Również jestem po pierwszym etapie i miałem efekt "wow" - ta gra jest niesamowicie szybka. Poza jednym fragmentem mapy (ogromnej - zarówno korytarze jak i tereny na powierzchni) nie ma kill roomów. Podoba mi się, że mapa nie była płaska, więc można było hasać z góry na dół. Genialny jest design dźwięku. Zarówno odgłosy jak i muzyka są w mojej opinii genialne.

 

Gram na XONE, gra działa płynnie w 60 klatkach i wygląda bardzo estetycznie.

 

Uważam jednak, że nie jest to gra dla ludzi rozkochanych w skryptowanych FPSach pokroju Halo czy COD i pewnie będzie to wytykane w recenzjach - Doom wyraźnie stawia na staroszkolność i jest to dla mnie niesamowicie fajna odmiana. I taka ciekawostka: do ostatniej chwili wahałem się z zakupem, bo obejrzałem trochę gameplayów i oglądanie mnie znudziło po 15 minutach. Ale zaryzykowałem i po tej godzinie bawię się świetnie.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...