Skocz do zawartości

Doom


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

Jest mega. Finiszery momentalnie wywołują uśmiech na twarzy, strzelanie, muza, dźwięki wszystko zostało w tej grze stworzone by dać niesamowitego kopa i frajdę. Miałem iść spać jakieś dwie godziny temu ale sobie pomyślałem "włączę na 5 minut". Działa lepiej niż dobra kawa czy redbull ;)

Odnośnik do komentarza

Same here - odpalilem na 5 minut i oderwac sie nie moglem! Singiel juz w pierwszych minutach zmiarzdzyl - mechanika, akcja, szybkosc gry - miod wylewa sie z ekranu!

Nawet godzine w multi pogralem, choc beta nie do konca mi podeszla - kolejna mega gra w tym roku.

Odnośnik do komentarza

Gram od 6 rano na multi i jestem oczarowany. Nowe mapy są bardzo dobrze skonstruowane, jest sporo wąskich tuneli, są duże przestrzenie gdzie dochodzi do wymiany ognia, są fajnie poukrywane bronie. Balans gry uległ diametralnej zmianie. Dubeltówka już nie jest tak OP jak w becie. Teraz jak nią strzelisz to przeładowanie trwa tak długo, że nie dajesz rady dobić kolesia 2 strzałem bo za wolna jest. Nowe bronie jak narazie mi nie podchodzą, ale widzę, że dużo graczy chodzi z pistoletem maszynowym. Nie poprawili rakietnicy - jest tak samo słaba jak była (tzn teraz jest słaba jak znerfili strasznie dubeltówkę). Nowe perki są tak samo trzeciorzędne jak w becie. Tak więc nie płaczcie dziewczęta. To nie jest COD, że perki zmieniają obraz walki. Nowe demony są kozackie. Na szczególne wyróżnienie zasługuje baron, który w niektórych mapach robi spustoszenie. Polski język jak był tak jest fatalny, ale ja na to kładę lachę. Zakładam słuchawki, d(pipi)m na full album Nile albo Canibal Corpse i czuje się jakbym chwytał Boga za nogi :banderas:

 

Wybaczcie za chaotyczność posta. Gram od 6 rano (nawet specjalnie budzik ustawiłem, żeby dziś dłużej grać). Jestem tak nabuzowany jakbym wciągnął 0,5 kg bułgarskiej mety. Szkoda więcej pisać, idę grać dalej :D

 

Nara.

Out.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj grałem bez patcha, pozdrawiam internet od Vectry we wrocławiu ;/

 

ALE

 

dolazłem do odlewni i zaskoczył mnie rozmiar tej miejscówki i szczerze pierwszy raz skorzystałem z mapy bo się pogubiłem.

 

Co do samej rozgrywki mega sztos. Myślałem że te finiszery to będzie zbędny dodatek a robię je co sekundę. :obama:

 

PIŁA TO JEST COŚ FANTASTYCZNEGO

 

Z sekretami sobie gorzej radzę a staram się zajrzeć w każdy kąt żeby pozbierać dopałki.

 

Dobrze rozwiązane jest rozwijanie broni/zbroi.

 

A znaleźliście, jeszcze przed odlewnią, taką moc co gołymi rękami się rozszarpuje demony? RZEŻ :D

Odnośnik do komentarza

Jestem dopiero po drugiej misji ale jest fantastycznie. To zabawne, że gra która czerpie garści z FPSów z lat 90tych, jest takim świeżym doświadczeniem teraz. Zapomnijcie o Wolfenstein The New Order i Bulletstorm bo te gry przy nowym Doomie to cinematic shooterki wolne jak wóz z węglem. W Doomie nie ma miejsca na kitranie się za winklem i stanie w bezruchu. Trzeba notorycznie biegać, skakać, napier/dalać, rozwalać łby, korpusy, wyrywać zęby, miażdzyć nogi i rozmazywać mózgi na ścianie.

 

Gra wygląda pięknie i chodzi pięknie. Audio w tej grze to masakra. Głównie dzięki niemu człowiek wpada we flow mordowania.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

A jakie gadanie bylo, ze Bethesda nie rozsyla kopii - ze boja sie bo (pipi) zrobili :D

Jednak Bethesda wiedziala co robi. Musze przyznac, ze dobrze zrobili i wiecej devsow powinno tak robic.

Nareszcie bylo wyczekiwanie itp.

Caly czas jestem zadowolony bo dostalem to na co liczylem.

Moze motion blur troche ssal na samym poczatku, ale pozniej na to nie zwracalem uwagi juz - loadingi dalej troche meczace.

 

A fabula... jest prosta, ale ma ciekawe zaplecze i dobrze poprowadzona, wiec jest fajnie.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Miło czytać tu od rana pozytywy o grze. Sam się czuję jakbym był smarkiem z padem w ręku. Ultra radość.
 

A jakie gadanie bylo, ze Bethesda nie rozsyla kopii - ze boja sie bo (pipi) zrobili :D

 Ta, dobrze zrobili, zagrali na nosie. Moim zdaniem to się niestety odbije w reckach, dziennikarze z większym bólem dupy, którzy nie dostali kopii przed premierą, będą zaniżać ocenę.

 

Mieliście tak kiedyś że napier.dalacie demony z dubeltówki a tu dzwonek do drzwi, rzucasz siarczyste 'KUR/WA'

 

Ja jednocześnie napierdalam demony i zmieniam pieluchy potomkowi, to jest dopiero combo. Z tej też racji darowałem sobie pierwszą grę na nightmare, czego w sumie czasami żałuje bo na tym środkowym trybie trudności idzie jak po maśle.

Odnośnik do komentarza

Kogo w dzisiejszych czasach obchodzą recenzje? Ja tylko sprawdziłem opinie graczy na steamie żeby nie kupować zupełnie w ciemno i był to strzał w dziesiątkę

Spoko, też mnie gó.wno obchodzą recki, ale czytając w ostatnim tygodniu lamenty w komentarzach:" jak toooo? Nie będzie recenzji przed premierąą??" zastanawiał się człowiek, czy gracze mają własne mózgi i wolę?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...