Skocz do zawartości

Doom


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

Ale zauważcie możliwość powstania nowej tendencji - dotąd jak dev nie wypuszczał kopii recenzyjnych to oznaczało, że będzie crap i trzeba było sporo smarować, żeby wielkie serwisy dały swoje "PERFECT", czy inne "INSTANT CLASSIC". Teraz mamy świetną grę, która wyszła dla wszystkich w tym samym momencie i choćby ten IGN daje swoje 7,1, bo ewidentnie Bethesda nie dała w łapę. Jednak społeczność zdołała poznać tytuł zanim wyszły recki, w każdym razie na wielkich portalach, i w ten sposób opłacane recenzje tracą na wartości. Może to krok w dobrą stronę i takie posunięcia będą postrzegane tak, że twórcy czują się na tyle silni, że nie zależy im na oceniaczkach. Albo może to poleganie na samonapędzającej się opinii to ukłon w stronę starych praktyk shareware'owych, czyli tak, jak pierwszy DOOM kiedyś zdobywał poklask.

Edytowane przez Siara_iwj
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mesjasz :fsg:

 

Dopiero grajac teraz w Dooma uswiadomilem sobie jakie chuyowe sa obecne fpsy. Przepelnione pseudo epickoscia i patosem, z masa qte, smiertelnie powazne, probujace opowiadac jakies smieszne historie jak to zli zaatakowali dobrych :yao:  a w Doomie mamy czysty fun ze strzelania i samo miesko :fsg: Ten karabin :fsg: Ten dzwiek, az czuc ciezar kul masakrujacych ciala demonow. Do tego te wielopoziomowe mapy z masa znajdziek :obama: Jestem dopiero w piatek misji bo gram sobie na spokojnie, szukam upgradow, sama walka to orgazm over 9000, walajace sie flaki, mieszanie fragow z szotgana, karabinu i rakietnicy z soczystymi finiszerami :fsg: Jak dla mnie najlepszy fps od czasow F.E.A.R.

 

Yebac recenzentow. Pewnie spodziewali sie tabletow, a nie dostali nic i dobrze tak rozpieszczonym pismakom.

Edytowane przez hav7n
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dziś w psxie widziałem playtest dooma, teksty "słaba grafika" i coś w stylu "poziom poprzedniej generacji" mnie zaintrygowały.

w PE czy PPE mają dobre ćpanie, Wiedźmin 3 dostał 6/10 za grafikę xD. Doom nie jest idealny, są słabsze miejscówki czy tekstury i głównie karytarzowe levele ale gra wygląda ładnie, jest cholernie dynamiczna i 60fpsów.

Odnośnik do komentarza

Słuchajcie, czy Doom 4 z polskiej dystrybucji na XOne jest spolszczony? Przed momentem wrocilem ze sklepu dla idiotów i miałem w łapie pudełko z grą na One i na odwrocie wyraźnie stało napisane, że gra po angielsku. Jak więc jest? Wszak beta multi była po polskawemu...

Odnośnik do komentarza

Słuchajcie, czy Doom 4 z polskiej dystrybucji na XOne jest spolszczony? Przed momentem wrocilem ze sklepu dla idiotów i miałem w łapie pudełko z grą na One i na odwrocie wyraźnie stało napisane, że gra po angielsku. Jak więc jest? Wszak beta multi była po polskawemu...

Z tego co pamietam to zalezy od ustawien dasha - jesli polski to po polsku masz gre itp. zmiana ustawien zmienia jezyk.

 

Musze zgodzic sie z Hav7n'em. Jako Halo Nerd - lepiej sie w SP bawilem w DOOM niz w Halo 5.

Odnośnik do komentarza

 

Musze zgodzic sie z Hav7n'em. Jako Halo Nerd - lepiej sie w SP bawilem w DOOM niz w Halo 5.

 

 Dokładnie. Te pretensjonalne pierdy z H5 i granie budyniem Lockiem ssały okrutnie. Doom 4 to zdecydowanie HIT. Pozdrowienia dla płaczących panien bez recenzji w internetach, sprzed premiery. Wierzyłem, że będzie kosa i jest. Skończyłem, teraz pora na lizanie ścian i multi.

 

 

 

Dokładnie single z Dooma zjada te z Halo 5 po całości.

W multi jest prawdopodobnie centralnie odwrotnie...

 

 
Zależy od punktu siedzenia. Ja wymiotuje już multi z H5, Gra dla cyborgów z padem elite. Doomowe multi to dla mnie piękna odtrutka. Bez spiny, nerwów i ciśnienia.
Edytowane przez mausenberg
Odnośnik do komentarza

Singiel jest (pipi)itny, wlasnie ogladam napisy koncowe [ktore sa swietnie zrobione swoja droga] i jestem zachwycony giereczką. Soundtrack, gunplay, gore, klimat, struktura poziomow, wszystko sie tutaj klei. Jedyny minus jaki bym znalazl to zakonczenie...

 

 

nie lubie takich cliffhangerowatych motywow

 

 

Polecam kazdemu kto sie wypalil FPSami.

Odnośnik do komentarza

Koval dzisiaj mi wysłał kopie wpierw singiel ale potem multi sprawdzę skoro chwalicie. Oczywiście jedyna prawilna wersja z powodu goty pada.    Teraz tylko zmusić się do skończenia U4 aby nie zostawiać rozgrzebanych gierek.

 

Pytanko do multi. Jakie tryby są?    I jeszcze jedno co do dubbingu : Czy polski język da się w singlu wytrzymać bo nie chce mi się dasha zmienić za każdym razem ?

Odnośnik do komentarza

akurat w singlu polski dubbing tak bardzo nie przeszkadza, ale Ty chyba nawet na Uncharted narzekales, wiec raczej zaden dubbing nie bedzie Ci pasowal.
Mnie nawet w multi przestal irytowac - ta gra jest zbyt dobra by sie komantatorem przejmowac :banderas:

Edytowane przez easye
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

no w u4 to movie experience a ja filmów z lektorem nie oglądam :)  W doomie zakładam że fabuła jest mocno zdawkowa . Chcę po prostu aby nie było tego "bajkowego" podejścia dubbingowego. Bo to może z klimatu wybić. Dlatego też dubbing ratcheta mi podpasował :D

Odnośnik do komentarza
Gość kufir

Sprawdź jak możesz w wolnej chwili :)

 

Ludzi płaczą na necie ze za trudna ta gra :). Oby tylko nie zmienili tych zapisów wydając łatkę stosowną i nie poddali sie fali zalów dzieciaków nie ogarnijących

Odnośnik do komentarza

 

 

Musze zgodzic sie z Hav7n'em. Jako Halo Nerd - lepiej sie w SP bawilem w DOOM niz w Halo 5.

 

 Dokładnie. Te pretensjonalne pierdy z H5 i granie budyniem Lockiem ssały okrutnie. Doom 4 to zdecydowanie HIT. Pozdrowienia dla płaczących panien bez recenzji w internetach, sprzed premiery. Wierzyłem, że będzie kosa i jest. Skończyłem, teraz pora na lizanie ścian i multi.

 

 

 

Dokładnie single z Dooma zjada te z Halo 5 po całości.

W multi jest prawdopodobnie centralnie odwrotnie...

 

 
Zależy od punktu siedzenia. Ja wymiotuje już multi z H5, Gra dla cyborgów z padem elite. Doomowe multi to dla mnie piękna odtrutka. Bez spiny, nerwów i ciśnienia.

 

Oczywiscie rozumiem o co Ci chodzi, ale właśnie...bez spiny, nerwów i ciśnienia. To wypisz wymaluj przepis na bezjajeczne Multi. W Halo 5 grasz siedząc na brzeżku krzesła z emocji (negatywnych bądź pozytywnych).A w Doomie co? Wygrasz, zero emocji, przegrasz...spoko...gdzie strzelisz tam trafisz, także tego...

Odnośnik do komentarza

Oczywiscie rozumiem o co Ci chodzi, ale właśnie...bez spiny, nerwów i ciśnienia. To wypisz wymaluj przepis na bezjajeczne Multi. W Halo 5 grasz siedząc na brzeżku krzesła z emocji (negatywnych bądź pozytywnych).A w Doomie co? Wygrasz, zero emocji, przegrasz...spoko...gdzie strzelisz tam trafisz, także tego...

 

Jak grałem w bety to brechtałem się jak małe dziecko że gra taka fajna :)

 

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...