Skocz do zawartości

Helldivers


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

https://my.playstation.com/logged-in/trophies/public-trophies/niby się wyświetlam. Jakby co to wysłałem do Ciebie zaproszenie. 

Teraz mam trochę więcej czasu na granie. Jednak za 10 dni wracam na całego do roboty i okazjonalnie będę pykał.

 

Jaką bronią najlepiej się wam gra? Wcześniej "laserem" grałem i na niskich poziomach było nawet ok ale na wyższych ciężko, teraz próbuję shotgunem. 

Odnośnik do komentarza

Szczerze mowiac to nie wiem. :D

 

Od czasu kiedy kupilem tego Mecha na max lvl to w ogole z niego nie wychodze, a jak tylko czasem sie zdarzy, ze musze wyskoczyc zeby cos przelaczyc, albo wziac walizke (nie znosze tych questow), to czuje sie zupelnie bezbronny. W porownaniu ze zwyklymi giwerami, ten mech to jakis masakrator. Duzo ammo i wlasciwie niezniszczalny. Przynajmniej na tych poczatkowych planetach.

W ogole napiszcie w co najlepiej te punkty pakowac, bo mam chyba z 10 i nie wiem.

Kupilem mecha i tego drona zwiadowczego na max i to wszystko.

 

edit: jaki trophy w Helldiversach :D :D :D

 

 
Which seat can I take?
In a 4 player game, on a Friday, have all players sitting in an APC or HAV at the same time.

 

"which seat can I taaaaake!"   :whistling:

Edytowane przez Maciejjy
Odnośnik do komentarza

W singlu to tylko pierwsze planety, później jest bardzo trudno. 

 

Dobry jest pojazd na najwyższym poziomie i ktoś kto go naprawia. Ma wielkie działo, można łatwo rozwalać np. duże robale. Ale i tak jest ciężko :P.

 

EDIT:

eh wkurzyłem się

poziom bardzo trudny - ostatnia misja, już odlatujemy a tu nagle "migracja hosta" i wywaliło do menu, wszystko przepadło.

później znowu - poziom bardzo wymagający - też ostatnia misja, "usunięto cię z gry", jaja jakieś, grałem z randomami 5-7 lvl ( ja 15 - też nie wysoki ale co nie co już się ogarnia ).

później tak samo - usunięto Cię z gry - tym razem lvl 12-15, oczywiście też poziom bardzo trudny, ostatnia misja. 

Odechciało mi się grać :P.

 

Ten komunikat o usunięciu z gry to może nie koniecznie wykopanie bo nic złego nie robiłem, jak już to te noby mnie mogły wykopać :P.

Edytowane przez mushabelly
Odnośnik do komentarza

Na razie max jaki zrobiłem solo to 7 poziom planety. 

Misje z drużyną, która ogarnia potrafią być naprawdę fajne. Ostatnio prawie pół godziny robiliśmy jedną i kilka razy już było tak, że ostatni gość tuż przed śmiercią rzucał wskrzeszenie. :)

 

Mam jednak wrażenie, że tak jak pisałem wcześniej, wkrótce zabraknie motywacji do gry. Robienie misji, tylko po to żeby zrobić misje to trochę mało.

Odnośnik do komentarza

Nie ulepszajcie shotguna SG-8 Pogromca ( od 16 lvl ). Dziadostwo, każdy nabój oddzielnie trzeba ładować, słaby rozstrzał, moc też słaby. Wcześniejszy Łamacz lepszy.

Co do tego wozu. To się pomyliłem. Są dwa. Wymaksowałem ten pierwszy a on nie ma działa p-panc :P. Teraz muszę zbierać materiały.

 

Jak na razie fajne jest to uczucie wspólnej walki o galaktykę. Jakąś planetę się straci. Po paru godzinach wchodzę a tam u robali dużo wpływu społeczności przybyło, chyba piątkowy wieczór. Jednak w takim tempie 1-2 tyg i przynajmniej jeden rejon będzie przejęty. Ciekawe co twórcy zaplanowali po zdobyciu wszystkiego. Od nowa?

Odnośnik do komentarza

Od premiery minęło zaledwie parę dni a już są gracze z 20 lvl wiec dobicie do maksymalnego 25 dużo czasu nie zajmie, i tu się trochę martwię czy dalej będzie motywacja do gry. Ciekawi mnie czy twórcy przewidują jakieś dodatki w przyszłości, które przedłużyły by żywotność gry, nowe perki, bronie, ekwipunek czy planety o odmiennym środowisku (bo tak naprawdę mamy tylko trzy, a zimy nie lubię :) ). Jeżeli chodzi o ubiór naszej postaci to szkoda że nie dodali czegoś w rodzaju atrybutów (ala Diablo) gdzie poszczególne pancerze poza odmiennym wyglądem miałby swoje konkretne charakterystyki jak np. większe ilość punktów życia, szybsze poruszanie się lub ilość noszonej amunicji dla określonej broni itp.. tak jak pisałem wcześniej brakuje mi tu trochę zbieractwa... żeby nie było gra jest świetna :)  

 

Jeszcze jedno, w lobby graczy coś mało jest tych Helldiversów tzn. liczba gier do których mogę dołączyć to na oko kilkanaście założonych gier ? Czy tak mało ludzi gra w ta świetna gre ?

Edytowane przez killdante
Odnośnik do komentarza

Jeszcze jedno, w lobby graczy coś mało jest tych Helldiversów tzn. liczba gier do których mogę dołączyć to na oko kilkanaście założonych gier ? Czy tak mało ludzi gra w ta świetna gre ?

Chyba tylko kilka pokazuje bo jak zmieniłem region to była podobna ilość ale inne gry. No i wkurza że pokazuje 4/4 albo 3/4 a i tak nie idzie dołączyć :/.

 

Co do Diablo to jakby gameplay był taki jak tu albo podobny to była gra stulecia :P.

Edytowane przez mushabelly
Odnośnik do komentarza

Ja nie wiem w ogóle o co chodzi z tym multi.

 

W filtrach mam tylko zaznaczone żeby mi nie pokazywało łatwych i średnich misji, a na liście mam jakieś DWIE ekipy. Gra kilka tysięcy graczy, a misje trudne+ robią dwa składy?

 

W ogóle ja też gram niby misje z publicznym dostępem, nawet parę razy rzuciłem ten manewr SOS, bo myślałem, że coś pomoże i i tak nikt nie przyszedł...  :nvmnd: 

Chociaż właściwie najlepiej mi się gra samemu. Właśnie zająłem sam planetkę lvl 8 i zaraz będę próbować z lvl 10. Mniejszy chaos i zadyma. Można na spokojnie jechać bez nerwów, że jakiś baran strzeli ci w plecy, albo kapsuła spadnie ci na łeb. :D

Odnośnik do komentarza

 

 

Od premiery minęło zaledwie parę dni a już są gracze z 20 lvl wiec dobicie do maksymalnego 25 dużo czasu nie zajmie

To o niczym nie świadczy. Są różni wariaci na tym świecie. Poza tym od 13 levelu, wbijanie kolejnych staje się dość mozolne na poziomach planet 6-7. Bardzo duży jest przyrost potrzebnych punktów do kolejnego awansu.

 

Ja nie wyobrażam sobie w tę grę grać samemu. Jak się trafi w miarę ogarniętą ekipę, co jest bardzo łatwe, to cięzko mi przestać grać. Satysfakcja z udanej współpracy jest ogromna.

Odnośnik do komentarza

Pograłem. Jak dla mnie super. Problemów z dołączaniem nie miałem, raz tylko mnie nie połączyło, tak to luzik. Również jak ktoś wyszedł z gry, to nie zdążyłem zabić potwora czy dwóch i już był ktoś na zastępstwo. Wchodziłem na mapę z typem , wrzuciłem manewr SOS i dołączyły z miejsca dwie osoby, dosłownie po chwili. Jak macie problem z ekipą itd, sprawdźcie jaki macie Typ Nat w ustawianiach sieci. Może to od tego. 

Gierka generalnie ma niesamowity potencjał. Ciekaw jestem jak twórcy będą ją rozwijać dalej, jakieś DLC, czy patche... Ciekawe. Możliwości jest od groma i może z tego wyjść konkretna marka. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...