Skocz do zawartości

Helldivers


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Też widzę tak mało gier, do których można dołączyć.

 

Kurde teraz pograłem i masakra. Graliśmy na 8 poziomie planety z ogarniętymi ludźmi, szło jak po maśle i 10s przed wahadłowcem "migracja hosta" i wywalenie do ekranu głównego. Potem 3 kolejne próby to nieogarnięci ludzie. Odechciało mi się dzisiaj grać.

Edytowane przez Marcin_wawa
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Bracholek ma wersje na PS3 (ja PS4) i za cholerę nie możemy grac razem, gdzie ten crosplay się pytam ? :)

Ja proponuje zebrac się w ekipe tutaj na forum akurat będzie kameralny oddział do walki, wiec jak ktoś sobie życzy to mnie dodawać smiało :)  Jeżeli chodzi o lvl to już widziałem ludzi na poziomie 23 wiec wiele im nie zostało. Wracając do gry solo to na pewnym etapie jest po prostu nie wykonalna (np. misje w zimie gdzie wolno się poruszamy a mamy całą mapę do przejścia z walizką) ja osobiście przechodziłem maks 6 poziom ale wyżej tylko coop.

 

Na marginesie mam TYP nat 3 czasem 2, brachol 2 i on w ogóle ma jakies jazdy z dołączaniem do innych...

Edytowane przez killdante
Odnośnik do komentarza

Bracholek ma wersje na PS3 (ja PS4) i za cholerę nie możemy grac razem, gdzie ten crosplay się pytam ? :)

Ja proponuje zebrac się w ekipe tutaj na forum akurat będzie kameralny oddział do walki, wiec jak ktoś sobie życzy to mnie dodawać smiało :)  Jeżeli chodzi o lvl to już widziałem ludzi na poziomie 23 wiec wiele im nie zostało. Wracając do gry solo to na pewnym etapie jest po prostu nie wykonalna (np. misje w zimie gdzie wolno się poruszamy a mamy całą mapę do przejścia z walizką) ja osobiście przechodziłem maks 6 poziom ale wyżej tylko coop.

 

Na marginesie mam TYP nat 3 czasem 2, brachol 2 i on w ogóle ma jakies jazdy z dołączaniem do innych...

Trójka to najgorszy Nat. Na dwójce wszystko powinno działać jak należy. 

Odnośnik do komentarza

Mam neta z Tmobile (innego wyjścia nie mam:) ) jak router podłączony jest pod kompa to mam NAT typ 2 jak leży sobie luzem to typ 3 (ja tego nie ogarniam ) ? Dzisiaj walczyliśmy na 10 poziomie z całkiem zgraną ekipą (trzy misje) i oczywiście już w ostatniej gdzie wszystko szło jak spłatka pokazało mi komunikat o "migracji hosta" cokolwiek to może oznaczać i wywala z gry uff...   

Odnośnik do komentarza

Gracie jeszcze w helldivers?

Zdobyłem wszystkie trofea które się dało zdobyć w samej grze - zostały mi trofea niezależne ode mnie np. obrona stolicy oraz te najbardziej czasochłonne - czyli 25lvl i 10k/100k zabić.

Te ostatnie to jakaś masakra. Mam jakieś 13h na liczniku i 6500 zabić. Potrzebuję 15 razy tyle... Prosta matematyka i wychodzi ponad 100h grania. Paranoja.

 

PS. gdyby ktoś ostatnio nie grał to pojawił się patch 1.03 który sporo rzeczy naprawia.

Odnośnik do komentarza

Właśnie zakończyłem w pojedynkę misje obrony planety na poziomie 9, cały pic polega na tym że przez trzy misje nikt do mnie nie dołączył i sam nie wiem jak to zrobiłem ale się udało (w mieście gra się chyba łatwiej) ale najzabawniejsze jest to ze w ostatniej trzeciej misji kiedy to już czekałem na wahadłowiec na kilkanaście sekund przed przylotem dołączyło nagle do mnie dwóch kolesi, którzy ledwo co wylądowali na planecie a już ze mną odlatywali przez co każdy zaliczył po ok. 6000PD (EXP liczony razy dwa) Tez bym chciał tak przyekspic za kilka sekund gry :)

Edytowane przez killdante
Odnośnik do komentarza

No właśnie jest problem bo w większości recenzji można przeczytać ze jest cros play a tu nic nie działa. Ja kupiłem grę miedzy innym dlatego żeby pograć z bratem ktory śmiga na ps3. Trzeba pamietać ze właśnie aspekty wspólnej kooperacji dają niesamowitego kopa tej grze, a granie na rożnych platforma to byłby strzał w 10:)

Odnośnik do komentarza

Właśnie po niespełna 20 godzinach wpadł mi pucharek za 10 000 zabitych wrogów i nawet nie wiem kiedy to zleciało, tak przyjemnie się gra. Przeglądam niezdobyte, a tam jest za 100 000 zabitych wrogów. Haha 200 godzin grania... Aż takim hardcorem nie jestem, ale spokojnie dobiję do ponad 40 godzin najpewniej, aż zdobędę wszystkie manewry mnie interesujące. A jak naprawią cross play to gry z kolegą nie widzę końca. Świetna gra.

 

Edit: i tak jak mówiłem, z każdym awansem potrzeba coraz więcej punktów do kolejnego lvl. Teraz mam 19 lvl i 20 godzin grania. Pewnie niewiele mniej czasu zejdzie się z wbiciem pozostałych 6 poziomów.

Edytowane przez Marcin_wawa
Odnośnik do komentarza

Ja byłem bardzo zajarany tą gierką, ale ostatnio zapał obsiadł do zera. Odpalam wchodze na statek i po chwili stwierdzam że mi się odechciało. Szczególnie po tym jak była akcja pt. atak na planete robali. Średni wpływ jako jednostka mam na to co się dzieje. Robiąc misje praktycznie nie zauważałem żeby się coś zmieniało.

 

No i te DLC. 25zł za parę pierdółek.

 

Poziom już jakiś czas max i nie ma co robić.

Edytowane przez Drantzell
Odnośnik do komentarza

Siema, jestem nowy na forum :) szukałem tematu o helldivers, bo myślałem, że znajdę jakieś zorganizowane ekipy do których możnaby dołączyć. Mam level 15 i chętnie przyczepiłbym się do kumatych ludzi ;p granie z randomami nie jest złe, ale zawsze lepiej mieć stałą paczkę.

Mój psn: p1nky_flyh1gh

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...