Skocz do zawartości

Helldivers


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

W co punkty polecacie ladowac? Na ten moment biegam z shotgunem i jego ulepszyłem

Graj tak jak Ci się podoba playstyle i co lubisz robić, bo różnie masz, są supporty, są killerzy wielkich robali. Nie ma znaczenia w co ładujesz, bo i tak nazbierasz to nazbierasz tyle tego, że nie będziesz później w nic ładował :)

Odnośnik do komentarza

Gra z randomami w Helldivers boli. Naprawdę, bardzo boli :(

 

No trochę masakra z nimi jest, gorzej jak grasz na poziomie 8-9 i wyskakuje Ci random z lvl 1-4, kompletnie nie ogarnia, na dodatek przypadkowe kille to się odechciewa grać. Mogli zrobić coś takiego, że każdy gracz z tym samym lvl trafiał do ekipy 15-20 lvl i jest dobrze, bo wiesz, że może być ogarniętą osobą, a tak to dziwne lvl wchodzą Ci w grupę. Czasami trafiają się ogarnięte i kumate osoby, co jest już przyjemne w graniu.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Trochę już pograłem od momentu "premiery" na PS+ :cebula:

 

Co do trafiania się kolesi z lev 1-8 do misji 7++ to wynika z faktu, że ktoś w Twojej drużynie odpalił wieżę SOS. Zawsze kiedy ona jest odpalana w 2-3 osobowym teamie to wtedy zakres poszukiwania graczy wariuje w taki jak opisałeś sposób. Cierpliwie zaczekaj i wtedy zazwyczaj dojdą do Ciebie odpowiedni ludzie.

 

Ja dziś trafiłem dwie kozackie randomowe grupy, bo trzeba to tak nazwać jeżeli dawaliśmy sobie całkiem gładko misję na 10 poziomie (+ jeszcze zbieraliśmy wszystkie odłamki dzięki dronowi). Gra jest trudna i bezwzględna na najmniejszy błąd, ale widząc tak zgrane paczki to aż serce się raduje.

 

Opiszę Wam w telegraficznym skrócie skład i ustawienie ekwipunku tego teamu co kosiłem 10 lev:

- Ja jako koleś od wszystkiego co się rusza, zarówno mali jak i pancerni (3 x w ekwipunku mech) + wyrzutnia rakiet najwyższego poziomu (jako secondary weapon). Jako broń podstawowa snajperka elektromagnetyczna (ta co ogłusza tych największych. Dostępna chyba od 10-12 rangi).

- Drugi koleś całkiem podobnie (wyrzutnia rakiet, amunicja, mech, i atak powietrzny) - broń Łamacz

- Trzeci typowy support (amunicja, leczenie, tarcza którą na siebie rzucał + dron) - też snajperka elektromagnetyczna.

- Czwarty to mix wszystkiego (amunicja, mech, wieżyczka, i też coś z ataków powietrznych) - nie pamiętam z czym on chodził, ale chyba również Łamacz.

 

Kluczem w mojej ocenie było bardzo częste używanie tych ataków powietrznych (te brunatne skille) one są nie do wyczerpania. Jednak żeby ich efektywnie używać to każdy z nich miał perk co obniża cooldown manewrów. 

 

Taką kombinacją robiliśmy każdy quest bez problemu (nawet te pop%!@$@!#ne eskorty ludzi).

 

P.S. Ta gra to najlepsze co spotkało PS+ i PS4 odkąd mam konsolę. 

Edytowane przez Sobies
Odnośnik do komentarza

Ja gram, że tak to nazwę typowy saboteur, shield (ochrona przed mobami), dron, karabin sędzia, tox-13 trucizna i zaopatrzenie. Nie ma bata na takiego team z robalami. No ale trafiają warzywa, co zamiast biec w te czy w tamte to napatoczy się na tox i trza się pilnować. Na oświeconych i cyborgi to zamiast tego toxic to bazooka albo mech.

 

Wie ktoś o co chodzi z opcją - tryb kontrolera weterana? Włączyłem i jakoś nie odczuwam różnicy, zmiany czy cokolwiek  :/

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Aż żałuję że nie pokuszono sie o porządny tryb single w tej grze, taki choćby z Dead Nation. Nie mam tu na mysli jakies fabuły, epickiej kampanii, ale gameplayowe mechanizmy dające samotnemu graczowi możliwośc dobrej zabawy do konca gry. Do coopa jakos nie moge sie przekonać :/

Edytowane przez knotek
Odnośnik do komentarza

Polecam w plusowej promocji oba pakiety uzupełnień za dwie dychy. Kilka dodatków na pack to dobry deal, w tym dostajemy kilka fajnych zabawek. LMG jak z BF-a jako primary, tak samo dobra laserową pukawkę, do tego fajnego mecha z dwoma podwójnymi działami przeciwpiechotnymi, i rewelacyjne materiały wybuchowe detonowane zdalnie. Do tego pare innych ciekawostek (drony czy broń chemiczna) i nowe wdzianka ;)

Odnośnik do komentarza

Polecam w plusowej promocji oba pakiety uzupełnień za dwie dychy. Kilka dodatków na pack to dobry deal, w tym dostajemy kilka fajnych zabawek. LMG jak z BF-a jako primary, tak samo dobra laserową pukawkę, do tego fajnego mecha z dwoma podwójnymi działami przeciwpiechotnymi, i rewelacyjne materiały wybuchowe detonowane zdalnie. Do tego pare innych ciekawostek (drony czy broń chemiczna) i nowe wdzianka ;)

 

Kupują te 2 DLC za dychę to jakich broni/manewrów brakuje Ci względem pełnego pakietu za 33.60 zł? Bo ja kupowałem ten właśnie pełny, gdzie masz wszystko ;)

Odnośnik do komentarza

Względem pełnego to najbardziej brakuje manewru działka dum-dum i zasieków, reszta to ciekawostki.

 

Aha, każdemu polecam rozwinąć na maksa Trzmiela. Dron wyświetli na radarze ukryte cele misji i próbki badawcze. Łatwo dzięki temu nabić sobie punkty badań ;)

Odnośnik do komentarza

W weekend ściągnąłem grę w ramach Plusa. Ograłem samouczek, ale nic dalej nie ruszyłem, bo zrywało mi polaczenie z serwerem. A szkoda bo gra zapowiada się bardzo miodnie :D

 

W weekend jest bardzo ciężko grać, dużo osób wtedy jest i przeważnie tak, że zrywa połączenie z serwerem. W tygodniu można pograć spokojnie, ewentualnie góra tydzień lub dwa tygodnie i uspokoją się serwery, co jednak ciężko z tym może być  :shieeet:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.