Skocz do zawartości

Ku przestrodze-czego nie jeść?


Kosmos

Rekomendowane odpowiedzi

kurde schabowy w samym jajku?

20960264_1303567887263.jpg

 

pare razy miałem nieprzyjemność próbować takiego wynalazku, kurde no kotlet w jajecznicy.. jakoś tego nie widze, wole chrupiącą panierke a nie gluta oblepiającego mięso xd

 

sory, wiem ze są różne gusta i smaki ale mi osobiście "panierka" z samego jajka jest mocno dziwaczna

Odnośnik do komentarza

kurde schabowy w samym jajku?

20960264_1303567887263.jpg

 

pare razy miałem nieprzyjemność próbować takiego wynalazku, kurde no kotlet w jajecznicy.. jakoś tego nie widze, wole chrupiącą panierke a nie gluta oblepiającego mięso xd

 

sory, wiem ze są różne gusta i smaki ale mi osobiście "panierka" z samego jajka jest mocno dziwaczna

 

schabowy w jajku i mące, wtedy jest ok a nie w jajecznicy

Odnośnik do komentarza

Pikantne Wingsy od Frosty. O kur.wa, jakie to niedobre. Ostre na maxa, dla zabicia smaku pewnie, gruba panierka, a w środku mięso jakieś czerwonawe z żyłkami, tłuste, nie pachnie:). Te hot Wingsy z kfc przy tym, to jakiś rarytas.

W linku opinia kogoś i foto, bom na telefonie i ciężej się wkleja foty:

http://www.bangla.pl/opinie/p8405/frosta-wingsy-pikantne-skrzydelka-z-kurczaka

Odnośnik do komentarza

Dawno nie jadłem w KFC, ale w weekend po kinie skusiłem się na Zingera, lata temu zajadałem sie tym i miałem nawet dobre wspomnienia. Dostałem zimnego trupa w przetłuszczonym papierku, z przemoczona sosem bułką i mdłym kurczakiem w panierce. Zjadłem może z pół, gdybym pożarł więcej, poeciałbym do kibla rzygać. Nie polecam.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Zaplanowalem zrobic sobie hamburegry. Tym razem, zeby bylo po bozemu, kupilem wolowe 0,5kg z lidla, ktore pojawilo sie w sprzedazy dosyc niedawno. Kiedys kupilem rowniez krowe tyle, ze w biedrze i na dodatek Sokolow - okazalo sie ociekajacym tluszczem go.wnem. Miecho nabylem w srode a pichcenie zaplanowalem na piatek, a ze wazne bylo az tydzien to wstawilem do lodowki. W piatek o 19 wyciagam i co? Pol miesa brazowe... Otworzylem, ku.rwa jak skislo. I ch.uj, paragon wyje.bany to nic nie zrobie. Poszlo cale od razu z kiblem i musialem dymac po nowa paczke.

 

Takze ogolnie, nie tyle co nie polecam, ale radze podchodzic z ostroznoscia. Kiedys na pewno jeszcze raz kupie zeby przekonac sie czy to jakas feralna partia albo nieszczelne opakowanie, czy regula. Ale tym razem zostawie paragon.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

No byłem w Magnolii na weekend we Wro i byłem koło KFC ale żona się uparła żeby iść do Makdonalda bo nie ma kolejki. Zamiast wziąć podwójnego Makrojala dałem się skusić na Kanapkę Szefa, tłusty i gruby kotlet mnie porwał na obrazku. Jak dostałem swoje żarcie w pudełku i je otworzyłem to... Poszedłem do baby z obsługi wpierdalając się w kolejkę i delikatnie powiedziałem, że "chyba sobie kpicie z klienta". Biedna dziewczynka za kasą mówi, że pierwszy raz widzi żeby ktoś reklamował kanapkę a ja jej na to, że "w chuja to sobie mogą robić cały ogonek za mną a ja chcę kierownika restauracji (tfu) widzieć". Przyszedł jakiś zawodnik, wysłuchał mnie i oddał hajsy przepraszając i proponując kanapkę gratis. Ta zwiędła jak stary kutas bułka i zgnieciona mielonka grubości 3 mm + wodniste pieczarki jednak mnie nie porwały. Zdegustowany poczekałem jak moja 2 połówka zje tuforju i spod kauflandu wziąłem kurczaka z rożna + 2 pyszne wypiekane z mrożonej masy kajzerki i tak się najadłem, że makdonald może się schować. Szanujcie swoje hajsy - te ich obrazki w menu to jawne walenie w chuja!

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.