Skocz do zawartości

Ku przestrodze-czego nie jeść?


Kosmos

Rekomendowane odpowiedzi

Temat do dzielenia się nieudanymi zakupami spożywczymi oraz wizytami w fast foodach. Mieliście może jakieś sytuacje, w których dosłownie lub w przenośni rzucaliście mięsem w obsługę baru/restauracji?

 

Ja mogę nie polecić owoców mrożonych chyba wszystkich producentów. Chciałem zaznać trochę lata w to przedwiośnie i kupiłem truskawki. Większość z nich po rozmrożeniu była ciemna i niesmaczna. Nie dało się jeść. To samo mrożone pizze. O ile guseppe i riga są całkiem ok, to reszta nie nadaje się wg mnie do jedzenia, przede wszystkim przez niedobre ciasto.

 

edit: jest podobny temat "Najgorsza rzecz jaką jedliście" ale tam raczej chodzi o gusta, typu chipsy octowe. Albo ktoś lubi albo nie. Tu mam na myśli gdzie i czego nie kupować.

Edytowane przez Cosmos
Odnośnik do komentarza

tanie napoje energetyczne. wszystkie.

 

lol dla mnie nie ma praktycznie żadnej róznicy między jakimś tigerami a energetykami z biedry, lidla ew. tylko te smakowe jak monstery albo burny się róznią smakiem. 

Odnośnik do komentarza

Bo nie ma różnicy, wszystko to jest to samo, jedynie smakiem i logiem się różnią.

 

http://finanse.wp.pl/kat,1033823,title,Test-energetykow-tak-nas-koluja,wid,14326411,wiadomosc.html?ticaid=1123d9&_ticrsn=5

 

trzeba być frajerem albo ultra polaczkiem by cisnąć red bulle za 6zł jak to samo jest w biedrze za 1.99

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

 

tanie napoje energetyczne. wszystkie.

 

lol dla mnie nie ma praktycznie żadnej róznicy między jakimś tigerami a energetykami z biedry, lidla ew. tylko te smakowe jak monstery albo burny się róznią smakiem. 

 

 

 

Bo nie ma różnicy, wszystko to jest to samo, jedynie smakiem i logiem się różnią.

 

http://finanse.wp.pl/kat,1033823,title,Test-energetykow-tak-nas-koluja,wid,14326411,wiadomosc.html?ticaid=1123d9&_ticrsn=5

 

trzeba być frajerem albo ultra polaczkiem by cisnąć red bulle za 6zł jak to samo jest w biedrze za 1.99

 

skłąd ten sam może, ale składnik składnikowi nie równy, coś na zasadzie ile jest cukru w cukrze, po wypiciu taniego energetyka jest u mnie gwarantowana sraka i +30 minut na sedesie w męczarniach i nie tylko ja tak mam. po red bullu i burnie nic sie nie dzieje.

tak jak ktoś pisał w tym dziale coke cola w puszcze=/= coke cola w butelce 2 litrowa w sensie jest delikatna różnica, pomijam oczywiście walory smakowe bo to kwestia gustu.

 

green up zielony na prosie, w wawce w każdym molochu są dostępne

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

w wiekszych butelkach to i tigery sa chu.jowe jakby rozgazowane.

ostatnio w biedrze kupuje burn'a po 1.69 w innych sklepach chyba po okolo 3 chodza, pamietam ze kiedys cenowo rowno z red bullem szedl.  

w biedrze maja tez blacki 330ml puszka tez kolo 1.60, ale to juz dla mnie za duze.

 

to lepiej wziac cos z tego niz te ich be-powery ktore kosztuja tyle samo

Edytowane przez D.B. Cooper
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...