Skocz do zawartości

Ku przestrodze-czego nie jeść?


Kosmos

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Czy cycek z kurczaka pasuje jakoś z jajecznicą? Musze opróżnić lodówkę, bo część produktów traci ważność.

pewnie będzie nieco zamulający ze względu na delikatny smak jajecznicy i kurczaka ale raczej będzie sie dało jeść, tylko proponuje podsmażyć cycki wcześniej a jajko dorzucić na koniec (wiem że to oczywiste ale zeby nie było że ktoś potem będzie jadł surowego kurczaka)

Odnośnik do komentarza

Kminek jest zaj.ebisty. Ale ja pewnie wyjdę na większego hejtera, bo jako jeden z niewielu nie jadam cebuli. Nie jestem w stanie zjeść potrawy, w której cebula jest bardzo wyczuwalna.

 

To specjalnie dla Ciebie zrobię fotę mojej standardowej smażonej kiełbaski którą przykrywam dwoma średnimi cebulami :) do tego polecam choć dawno już nie piekłem cebulaków :) choćby jak to dziwnie brzmi :) jest to taka drożdżówka która w środku ma pokrojoną cebulę 

Odnośnik do komentarza

to się nazywa pasztecik grzybowy, w lidlu jest świetny.

 

pasztecik czy to grzybowy czy cebulowy ma nadzienie w środku, cebulak ma nadzienie na wierzchu 

 

cebulak.jpg

 

2_5657_Pasztecik_grzybowy_Kapusniaczek_4

 

I polecam paszteciki samemu robić bo wychodzą taniej, w sklepie płacisz za sztukę lub na wagę a one są po prostu ciężkie. Ja do takich przysmaków uwielbiam szklaneczkę czerwonego barszczyku :) mniam  

Odnośnik do komentarza

ja też lubie wszelkie "paszteciki" z grzybami czy krokiety zagryzać pomijając barszcz, bardzo fajna i szybka sprawa, a baszcz można nawet od biedy zrobić z proszku lub z "kartonu" (jakoś barszcz jest jedną z niewielu zup która w wersji "z proszku" smakuje dosyć podobnie do zwykłego, bo wszystkie inne zwykle są nieporównywalnie gorsze) fajny szybki posiłek, chociaż paszteciki/krokieciki muszą jednak być sensowne, bo czasami kupione są naprawde słabe (suche ciasto i farsz z trocin i zmielonych kopyt)

 

DSC02899-001.JPG

 

 

 

 

BTW tak jagodzianka z grzybami to był żart

19012012221141jagodzianka.jpg

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...