Skocz do zawartości

Batman: Arkham Knight


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ragus

No nudno trochę sie to zapowiada. Gameplay w mieście wyglada identycznie jak w 3 poprzednich częściach, wiec obawa, że w zamkniętych pomieszczeniach będziemy skakać po gargulcach i walczyć z tępą sztuczną inteligencją jest jak najbardziej zasadna.

Odnośnik do komentarza

No dobra może źle się wyraziłem. Chodziło mi o takie totalne, totalne ctrl+c, ctrl+v np.: gry Ubi, gdzie wszystkie są oparte na tych samych schematach. W Batmanie poprawili sporo rzeczy ("latanie") i dodali wiele nowych (batmobil) + sama gra prezentuje się mega i takie coś jest spoko. A ideał, jeśli chodzi o kontynuacje gierek to np.: GTA 4 -> GTA 5, Dark Souls -> Bloodborne itd. ;)

Odnośnik do komentarza

Też na mnie nie zrobił specjalnego wrażenia ten gameplay, wygląda bardzo podobnie do AC. Wiem, że w sumie o każdej kontynuacji można tak powiedzieć, ale mimo wszystko po tylu latach developingu spodziewałem się więcej od Rocksteady (przede wszystkim prawdziwie żyjącego miasta a nie znowu ghost town z co najwyżej 50 przeciwnikami naraz na ekranie)

Edytowane przez Kre3k
Odnośnik do komentarza

Jestem przekonany, że czeka na nas klawy tytuł, gierka nie zawiedzie a RS dumnie pożegna się z tą serią, miasto puste to fakt ale twórcy mają logiczne wytłumaczenie tego.

Nawet przez chwilę nie zwątpiłem w ten tytuł miałem przyjemność zobaczyć grę w ruchu na GC i wiem na co czekam, a takie filmiki jak ten tylko umacniają mnie w tym przekonaniu. Dziwnie wygląda to marudzenie osób którym jakimś cudem tak bardzo podobał się Order 1886  :cool:  :lapka:

Odnośnik do komentarza

To, że gra będzie co najmniej dobra to wiadomo. Niektórzy po prostu spodziewali się chyba rewolucji w serii, a nie zwykłej kontynuacji ;)

 

Wiadomo swoją drogą, jakie plany ma Rocksteady po wydaniu Arkham Night ? Potwierdzili na 100%, że chcą się pożegnać z batkiem ? Byłoby mega, gdyby się wzięli za nowego Spidermana, ale to raczej niemożliwe, bo licencję ma Acti ;/

Odnośnik do komentarza

Na gameplayu i tak widać całkiem spore grupy zbirów, więc teren na pewno nie jest opustoszały. Zwykli przechodnie pośród Gotham przejętego przez gangi? Dziwnie by to wyglądało.

 

Pamiętajcie, że ta seria to nie GTA, tłumy ludzi i tak by tylko ograniczała sama postać Batmana (nawet Batmobilem nikogo się nie potrąci, a co dopiero mówić o przyjebaniu blachy w potylicę postronnej osobie). Sam Nietoperz też nie pasuje do śmigania pośród tłumów w stylu Spidermana.

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Ludzie w gotham podczas zamieszek, faktycznie niebywałe. Wy komiksów czy już nawet tych chu,jowych filmów nie oglądaliście? Puste miasto to lenistwo Rocksteady i porywanie się z motyką na słońce. Niech jeszcze większe zrobią te miasto duchów. Gra na pewno będzie w porządku, ale smutno mi, że mimo możliwości PS4 nadal Batman stoi w technologicznym miejscu.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

No kojarzę te bekowe filmy Nolana, gdzie policja i grupy więźniów porzucają broń i lecą się napierdalać jak w Mortal Kombat, a pośród nich Batman trzaska się z Banem.

 

Żenująco starasz się bronić Rocksteady. Wiemy, że jesteś fanbojem, ale bez przesady. 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...