Skocz do zawartości

Batman: Arkham Knight


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Na papierze ten koncept wygląda dobrze, jakie miałoby to przełożenie na sam gameplay? Dziadki w parku na ławkach, ludzie na zakupach itd Ogólnie miejski zgiełk, a pośród tego Batman w Batmobilu torujący sobie drogę rakietami, by przedrzeć się do grup zbirów? Zadania typu uratuj obijanych cywilów to i tak pewniak, skoro coś takiego było już w AC.

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

I tutaj dochodzimy do sedna materii: Szanowne Rocksteady, jeżeli nie umiesz zrobić wiarygodnego Gotham City, to go nie rób.

 

 

 

Dzięki Zwyrodnialcu, że pomogłeś nam to udowodnić.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Lepsze takie, niż żadne, pozdrawiam mam nadzieje, że pomogłem  :lapka:

 

No już panowie przestańcie sapać jak pedofile w smyku. :cool:

 

B:AC ludzi nie było i w niczym to nie przeszkadzało, tu raczej też nie widzę aby to miało jakiś większy wpływ na gorszy odbiór gry. 

 

Nie wiem jak tu ale w AC gra działa się podczas jednej nocy a jak wiadomo w nocy ludzie śpią, a robią to tym bardziej jak jest rozróba na mieście, dla mnie do przełknięcia, większe bzdury w grach człowiek obserwuje i żyje.

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

Już mniejsza o te bzdurne wytłumaczenia braku cywilów, ale po prostu to ostatnia część serii, jest robiona najdłużej i w dodatku powstaje z myślą o nowych sprzętach - to oczywiste, że ludzie spodziewali się jakiegoś sporego progresu, a takim mogło być właśnie żyjące miasto.

 

I wku.rwia mnie takie pier.dolenie, że "kolejne nudne GTA by by było", no tak, bo każda gra z otwartym światem i ruchem ulicznym to GTA.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

27 kwietnia zobaczymy nowy trailer. Obecnie jest tylko krótka zapowiedź powrotu Azraela.

 

 

 

 

 

A jeśli już przy powrotach,  to nie zabraknie Robina, Nightwinga i Catwoman.

 

 

http://www.arkhamverse.com/news/2015/04/four-returning-characters-confirmed-via-batman-arkham-knight-website/

Edytowane przez Zwyrodnialec
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

osxekRX.jpg

 

 

Warner Bros. Interactive Entertainment and DC Entertainment today announced the Season Pass and Premium Edition for Batman™: Arkham Knight, the epic conclusion to the award-winning Arkham trilogy from Rocksteady Studios. Both the Batman™: Arkham Knight Season Pass and Batman™: Arkham Knight Premium Edition are now available for pre-order from parti(pipi)ting retailers. The Season Pass is priced at £32.99 and the Premium Edition, which includes both the Season Pass and the main game, is priced at £87.98 for console, and £67.98 for PC.

The Batman™: Arkham Knight Season Pass will deliver regular new content for six months post-launch including new story missions, additional super-villains invading Gotham City, legendary Batmobile skins, advanced challenge maps, alternative character skins, and new drivable race tracks. The Batman™: Arkham Knight Premium Edition includes the main game and the Season Pass.

 

32,99 funty czyli około 180zł, Śmiech na sali   :rotfl:

1364303142_reaction_to_price.gif

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...