Skocz do zawartości

Batman: Arkham Knight


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 18.11.2022 o 00:08, Zwyrodnialec napisał:

Jaka chujowa? Bardzo dobra, po prostu przesadzili z walką w batmobilu.  To jest poniekąd wina graczy, bo zawsze od sequeli chcą czegoś nowego, no i w Rocksteady poszli na całość robiąc  z pojazdu bohatera niemal równego  Batmanowi. Trochę szkoda, bo sam Batman potrafi w tej części nieźle przypierdolić i system walki w takim Arkham Asylum to bieda przy tym co zrobili w AK. Powinni zostawić normalne pojedynki z bossami to by nie było problemu. 

No jak tam sobie chcecie chłopaki. Dla mnie gra która mnie męczy od połowy to nie jest dobra gra. Przy pierwszych dwóch częściach to nawet nie stało

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, łom napisał:

Walka i sekcje skradankowe też dla mnie słabsze niż w poprzednich częściach (a chwilę pograłem po ukończeniu Knight) bo Batman ma przesadzone skille i kompletnie to psuje wyzwanie. 

 

Można to tłumaczyć większym doświadczeniem i lepszym uzbrojeniem, ilość wrogów nigdy nie stanowiła dla niego zagrożenia. Z wyjątkiem tych uzbrojonych w broń palną kiedy próbujesz iść na nich z pięściami. Chociaż w filmie dla Pattinsona nawet to nie było problemem i brał na klatę milion kul.   Zresztą Batman od początku był w tej serii w swojej szczytowej formie. Przezwyciężał gaz Scarecrowa, a schodząc do kanałów od razu miał gotowy plan jak załatwić Killer Croca. Gracz czuje napięcie, że gdzieś pod tymi kładkami czai się bestia, ale Batmanowi nawet nie drgnie powieka, zbiera próbki i wabi go w pułapkę. 

 

Odnośnik do komentarza
  • 11 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

 

Chłop gada, że bardzo dobre porty, stałe 30 klateczek. No a Arkham Knight wiadomo, rozmazane, ale 30 klatuń trzymało.

 

A no i dostaniemy te stroje i rękawice, co w Batmanie na WiiU.

 

Czekam na te porty, ogram jeszcze raz z przyjemnością.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...