Skocz do zawartości

Batman: Arkham Knight


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Info odnośnie  Season Passa, będzie prequel z Batgirl.

 

 

 

 


Pierwszym i najważniejszym ogłoszeniem było ujawnienie istnienia Batgirl: A Matter of Family, czyli DLC, w którym poznamy historię damskiej wersji Batmana, które to rozgrywają się przed wydarzeniami z głównej osi fabularnej. Dodatkowo zwiedzimy również nowy sektor miasta.

Kolejne rozszerzenia takie jak; The Season of Infamy, Gotham City Stories, Legendary Batmobiles i Crimefighter Challenge Maps, wniosą do rozgrywki jeszcze więcej. Dzięki nim do świata gry wkroczą nowi złoczyńcy z własnymi historiami i misjami, poznamy dzieje Catwoman oraz Nightwinga, a na wyścigowych trasach pośmigamy legendarnymi Batmobilami. 

Najmniej znaczące DLC dadzą nam nowe wyzwania i skórki do bohaterów.

 

http://www.ppe.pl/news-35519-przepustka_sezonowa_rycerza_arkham_pozwoli_nam_wcielic_sie_w_batgirl.html

Odnośnik do komentarza

 

Czyli 3 DLC fabularne. Ciekawe ile będą osobno kosztować. Pewnie tyle co cały season pass.

 

Bardziej mnie ciekawi co to za DLC beda, czy beda w ogole warte swojej ceny.

 

 

Pomyśl że za taki szmal kupujesz drogie kinder niespodziankę ;) najwyżej zostaniesz wydymany jak my w Destiny gdzie za 75 zł dostaniemy wielkie (pipi)

Odnośnik do komentarza

No nie do końca.

 

  • „Batgirl: A Matter of Family” – dodatkowa historia tocząca się przed wydarzeniami z „Batman: Arkham Knight”, gdzie w zupełnie nowej lokacji będziemy mogli wcielić się w Batgirl,
  • „The Season of Infamy” – nowe misje dla Batmana z nowymi złoczyńcami i elementami rozgrywki,
  • „Gotham City Stories” – dodatkowe misje, gdzie wcielimy się w współpracowników Batmana oraz poznamy ich losy sprzed i po głównej fabuły gry,
  • do dyspozycji dostaniemy nowe Batmobile pochodzące z różnych epok historii Mrocznego Rycerza – będziemy mogli nimi kierować po nowych trasach, odpowiadającym danemu modelowi samochodu,
  • nowe mapy wyzwań dla Batmana i jego współpracowników,
  • dodatkowe stroje z różnych epok dla Batmana, Nightwinga, Robina i Catwoman.

 

 

 

http://www.batcave.com.pl/2015/05/nowe-szczegoly-dotyczace-season-pass-dla-batman-arkham-knight/

Odnośnik do komentarza

osxekRX.jpg

 

 

Warner Bros. Interactive Entertainment and DC Entertainment today announced the Season Pass and Premium Edition for Batman™: Arkham Knight, the epic conclusion to the award-winning Arkham trilogy from Rocksteady Studios. Both the Batman™: Arkham Knight Season Pass and Batman™: Arkham Knight Premium Edition are now available for pre-order from parti(pipi)ting retailers. The Season Pass is priced at £32.99 and the Premium Edition, which includes both the Season Pass and the main game, is priced at £87.98 for console, and £67.98 for PC.

The Batman™: Arkham Knight Season Pass will deliver regular new content for six months post-launch including new story missions, additional super-villains invading Gotham City, legendary Batmobile skins, advanced challenge maps, alternative character skins, and new drivable race tracks. The Batman™: Arkham Knight Premium Edition includes the main game and the Season Pass.

 

32,99 funty czyli około 180zł, Śmiech na sali   :rotfl:

 

a jednak wróciły czasy gier...

 

n64.jpg

 

...kiedy za pełną wersje zapłacimy ok 400zł   :good:

Odnośnik do komentarza

Szczerze to liczyłem na tego batmana. W chwili obecnej kończę AA i szybko chciałem zabrać sie za AC, ale z tego tytułu robię zawarotke i zabieram sie za pierwszego Wieśka, potem dwójeczka i trójeczka. Nie jestem fanem batmana, bo nigdy nie grałem, ale widzę, ze jednak giera ma moc i sie przekonałem do serii. Niestety muszę wyluzować, bo jeszcze dam sie wydy.mac, a tego nikt nie chce. Wolę gdzie indziej zainwestować kase z DLC. Poczekam na opinie innych - fanów serii. 

Odnośnik do komentarza
Gość Soul

Gra na pewno nie zawiedzie, to ostatnie dzieło RS  z Batmanem w roli głównej, myślę, że podstawka będzie za(pipi)ista i  zadowoli każdego :)

Z tym DLC to trochę ich pogieło, a raczej nie ich a wydawcę gry, pazeroty (pipi)ane, no trudno może kiedyś się ogra choć ja osobiście nigdy nie miałem zgrzewy na DLC w Batmanach ograłem podstawkę a z DLC zawsze dawałem sobie spokój.

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...