Skocz do zawartości

Gry na premierę, gdzie dostać?


marcinwks

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie widać, że jest problem z dostępnością, na allegro może z 5 osób wystawia po 250+zł, ME i inne sieciówki nie ma w ogóle albo bez ceny, a premiera już jutro. Ciśnienia nie mam bo miałem nie brać, ale różnie to bywa.. :)  na cene 220zł pewnie nie ma co liczyć

W ME i Euro Nioh jest już dostępny. Można zamawiać.

 

To samo w MM: 249 zł https://mediamarkt.pl/konsole-i-gry/gra-ps4-nioh?querystring=nioh i pokazuje mi że mogę odebrać w 55 minut xD

Odnośnik do komentarza

 

Ogólnie widać, że jest problem z dostępnością, na allegro może z 5 osób wystawia po 250+zł, ME i inne sieciówki nie ma w ogóle albo bez ceny, a premiera już jutro. Ciśnienia nie mam bo miałem nie brać, ale różnie to bywa.. :)  na cene 220zł pewnie nie ma co liczyć

W ME i Euro Nioh jest już dostępny. Można zamawiać.

 

To samo w MM: 249 zł https://mediamarkt.pl/konsole-i-gry/gra-ps4-nioh?querystring=nioh i pokazuje mi że mogę odebrać w 55 minut xD

 

 

Dopiero dziś po południu wrzucili, gdzie zawsze przy premierach gier na spokojnie tydzień przed albo lepiej oferty w sieciówkach.

Odnośnik do komentarza

Watpie by w ktorejkolwiek sieciowce wydali wam dzisiaj gre... odbior w 55 minut, czlowiek jedzie, a Pani mowi, ze niestety premiera jutro, nie raz tak mialem, jest embargo, dystrybutorem jest Sony - szanse znikome! no ale jak komus sie uda to niech zrobi zdjecie paragonu z gra, wtedy wszyscy bedziemy mogli pojechac i odebrac xD

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Mi sie nie spieszy zeby miec day one bo nawet jeszcze nie mam na czym ograc, wiec zastanawiam sie czy nie sprobowac tutaj kupic za pomoca make offer, moze by sie udalo za 180-190zl z wysylka wyrwac, troche tylko zastanawia jaki jezyk na okladce moze byc.

 

http://www.ebay.co.uk/itm/Nioh-PS4-/122342469430?hash=item1c7c2def36:g:lK4AAOSw4DJYlunH

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

 

Jo. Na półkach jeszcze nie wyłożyli ale już mają.

Sprzedali Ci normalnie ? Znajomi, cz moglbys wrzucic zdjecie rachunku ? ^^

 

 

 

zamówiłem wczoraj o 23:00, przed 10 dostałem smsa że jest do odbioru, 249

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

1. wszedłem do sklepu

2. podszedłem do punktu odbioru zamówień internetowych

3. podałem nazwisko

4. pani wydała mi grę po zapłaceniu jej pieniażków

5. koniec

 

na półkach nie leży, więc pewnie zamawiając internetowo oszukałem system i zaraz przyjedzie policja

Odnośnik do komentarza

1. wszedłem do sklepu

2. podszedłem do punktu odbioru zamówień internetowych

3. podałem nazwisko

4. pani wydała mi grę po zapłaceniu jej pieniażków

5. koniec

 

na półkach nie leży, więc pewnie zamawiając internetowo oszukałem system i zaraz przyjedzie policja

No nieogarnieta ekipa ecomercie po prostu.

tak bedzie ci robil zdjecie rachunku xd nie mozesz kupic twoj problem, on juz ma

proszę izi, oto zdjęcie PARAGONU

 

gWhgpEQ.jpg

Dzieki Ragus! Kermit ze Ty jestes przyzwyczajony do zielonej spolecznosci dresow - ale widzisz, tu jest niebieska szlachta, jak jest hype na gierke, to kazdy sobie pomaga.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...