Skocz do zawartości

Gry na premierę, gdzie dostać?


marcinwks

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem wczoraj w media ekspert (Golub-Dobrzyń) spytać się czy maja edycje specjalna i koleś mi mówi tak tak oczywiście mamy zwykłe i specjalne... no to zarezerwowałem. Dzis przychodzę i dowiaduje się ze "specjalna" to dla nich wersja z podwójna okładka i jakimiś badziewiami do pobrania......................no ja pier........... Brak kompetencji w tym sklepie mnie poraża. Wziąłem zwykła bo specjalna to będą mieć na święta jak dobrze pójdzie.

Odnośnik do komentarza

Komputronik przysłał mi maila że gra czeka gotowa do odbioru. 

 

Dwa dni po premierze.  :facepalmz:

 

To moje pierwsze i ostatnie zamówienie, oczywiście nie zrealizowane bo już kupiłem w MExpert.

 

Ale tutaj też niezłe jaja, bo gdy podszedłem do kasy i powiedziałem że chce odebrać zamówienie internetowe, podałem swoje nazwisko a młody przyniósł mi wersję Specjalną, tą która kosztuje 289 zł i mówi do mnie 229 zł  :yao: Mogłem zapłacić i wyjść ze sklepu ale mi ta wersja do szczęścia nie potrzebna więc powiedziałem dla kolesia że się pomylił bo to jest droższa wersja. Ten poszedł poszukał pogrzebał i przyniósł mi dokładnie to co zamówiłem. 

 

Duże premiery to sklepy nie ogarniają. 

Odnośnik do komentarza

Media Expert to jest w ogóle taki sklep, który wystawia gry wtedy kiedy sobie przypomnę. Na premierę często mają tytuł na magazynku, ale na półce go nie uświadczysz. 

 

A dział z grami obsługują często ludzie, co konsole widzieli tylko w sklepie. Mam dwóch kolegów w ME i jeden ogarnia bo gra, a drugi szukałby Uncharted na WiiU :P

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...