Skocz do zawartości

Gry na premierę, gdzie dostać?


marcinwks

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepszy redaktor PPE pisał o tym newsa: http://www.ppe.pl/news/46589/w-kampanie-call-of-duty-modern-warfare-remastered-mozecie-zagrac-juz-w-przyszlym-tygodniu.html

 

Powinieneś wszystko wiedzieć po przeczytaniu.

Dzieki za odpowiedz....jakos umknal mi trn news

Ide dowiedziec sie na miejscu jak to bedzie wygladalo i dam znac jakby kogos interesowalo ;-)

Odnośnik do komentarza

Lol serio chcesz brać Lare na premiere?

Roczna gra w cenie jak nowy tytuł, tyle że dodali jakieś pierdułki i DLC, które jak ludzie mówią którzy ograli na Xboxie słabe jak flaki.

W życiu czegoś takiego nie popre, kupie używke za jakiś czas, nic dziwnego że odstawiają takie numery jak ludzie bez zastanowienia się rzucają.

Ten tytuł na Xbox One w folii widze w tej chwili na allegro za 80zł.

  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Lol serio chcesz brać Lare na premiere?

Roczna gra w cenie jak nowy tytuł, tyle że dodali jakieś pierdułki i DLC, które jak ludzie mówią którzy ograli na Xboxie słabe jak flaki.

W życiu czegoś takiego nie popre, kupie używke za jakiś czas, nic dziwnego że odstawiają takie numery jak ludzie bez zastanowienia się rzucają.

Ten tytuł na Xbox One w folii widze w tej chwili na allegro za 80zł.

 

Dude sory za minusa, z komórki chciałem pisać i wiesz :/ 

 

A co do Lary to zamawiam Rise of TR u ciebie Voytec. Kończ szybko bo 100 zł już czeka :hi: 

Odnośnik do komentarza

Lol serio chcesz brać Lare na premiere?

Roczna gra w cenie jak nowy tytuł, tyle że dodali jakieś pierdułki i DLC, które jak ludzie mówią którzy ograli na Xboxie słabe jak flaki.

W życiu czegoś takiego nie popre, kupie używke za jakiś czas, nic dziwnego że odstawiają takie numery jak ludzie bez zastanowienia się rzucają.

Ten tytuł na Xbox One w folii widze w tej chwili na allegro za 80zł.

Ograłem Babę Yagę, jako jedyne DLC w tym Tombku, więc nie wiem jak reszta, ale oceniam ją bardzo wysoko. Świetny dodatek, na 3-4h zabawy, do tego bardzo fajnie zrobiony. Mi się podobał, a piszę to jako osoba, która na słowo DLC dostaje gorączki.

Odnośnik do komentarza

Ładnie Muve poleciał w kulki. Lara wszędzie jest już dostępna, a u nich premiera 11go :) Lata mi to bo i tak nie mam czasu na granie i grałem już w to na XOne, ale jest to żenujące. Pre-order he,he

Nie wiem czy w tym kraju jest jeszcze jakikolwiek sens składania zamówień przedpremierowych w sklepach, przede wszystkich internetowych. Idziesz do takiego MM/Saturna/ME czy jakiegoś handlarzyka osiedlowego i czasami już dzień przed...wysyłką takiego sklepu www, masz już towar na półce.

Ja ostatni raz pre-ordera złożyłem na Alana Wake'a - chociaż latarkę dostałem, he he he. Dodatkowo nic takie zamówienie nie daje. Zero gratisów, zero prezentów, zero nagród. A idźcie w #$#$ z takimi preorderami.

Odnośnik do komentarza

W ogóle to cała beka z ludzi, którzy składają preordery i tyle. Dalej trzeba trzymać, żeby nie brać preorderów, a mamy teraz bardzo ładnego przykład ładnej ruchania w dupska graczy odnośnie Mafia 3, huehue. Nigdy się tego nie nauczyli i nie nauczą. Tyle w temacie odnośnie preorderów.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

W ME i MM jest Batylfild za 229. W ME widziałem pudełko z preorderem za 29, jak to kupię to na stówę zapłacę w piatek 200zl, czy zdarza im się podnieść cenę? Będę im musiał oddać to pudełko, czy wystarczy paragon? Dają w MM steelbook czy to samo co w ME? Kody na jakieś (pipi) i szybszy dostęp do jakiejś tam mapki.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...