Skocz do zawartości

Gry na premierę, gdzie dostać?


marcinwks

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, chrno-x napisał:

 

Anulowali Ci preordera Sekiro tak bez podania przyczyny?

Tak. 2 albo 3 dni przed premierą uyebali chyba wszystkie preordery na kolekcjonerki (albo większość) ot tak po prostu. Nie mamy pana kolekcjonerki i co nam pan teraz zrobi! A Sekiro preorderowałem jeszcze w listopadzie. Też mam lekką niepewność bo zamówienie cały czas wisi jako "nowe" od dobrych kilku miesięcy. Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Gość aphromo
25 minut temu, Ryo-San napisał:

Tak. 2 albo 3 dni przed premierą uyebali chyba wszystkie preordery na kolekcjonerki (albo większość) ot tak po prostu. Nie mamy pana kolekcjonerki i co nam pan teraz zrobi! A Sekiro preorderowałem jeszcze w listopadzie. Też mam lekką niepewność bo zamówienie cały czas wisi jako "nowe" od dobrych kilku miesięcy. Zobaczymy.

Serio ? I oni niby maja laur jakości konsumenta ???

No ja mam u nich specjalna, mam nadzieje, ze wszystko będzie git gud, bo już nie do wyrwania, a nie uśmiecha mi się bulic za figurke.

edit - ehhh, specjalnie zamowilem w sieciowce żeby był spokoj.

Edytowane przez aphromo
Odnośnik do komentarza

To była standardowa informacja czyli "Z przykrością informujemy że z przyczyn niezależnych zamówienie zostało anulowane bla bla bla. Zresztą w przypadku Sekiro RTV też uwalało preordery więc możliwe że to wydawca dał doopy i w ostatniej chwili poinformował że nie dostarczy zakładanej ilości. Całe szczęście z grami od Sony takich cyrków nie miałem więc liczę że w piątek obudziłmnie dźwięk smsa że giereczka czeka na odbiór :D

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Jak ktoś chce jeszcze ustrzelić kolekcjonerkę Days Gone to pojawiły się w Avansie i jest oznaczona jako dostępna od ręki z dostawą na jutro. Albo to jakiś błąd albo coś im się poyebalo i faktycznie dzisiaj wyślą : )

https://www.avans.pl/konsole-i-gry/gry-playstation-4/gry-playstation-4/gra-ps4-days-gone-edycja-kolekcjonerska

Edytowane przez Ryo-San
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Pojawiły się też w Media Markt (599zł) ale zanim skopiowałem linka i go tutaj wkleiłem to już ich nie było ( doslownie chwila).:nosacz3: Empik podobno anulował wszystkie preordery na kolekcjonerke. Chyba ich to przerosło : ( Media Expert wierzę w was!! Nie idźcie tą drogą!

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Ryo-San napisał:

Macie jakieś info odnośnie kolekcjonerki z MediaExpert? Status zamówienia się nie zmienił, żadnego smsa, na mailu cisza. Coś mi tu zaczyna śmierdzieć chociaż uwalić preordera w dzień premiery gry to tego chyba jeszcze nie grali.

 

Jak na razie mam to samo, czekam na jakąkolwiek wiadomość ale może po zakupach przejdę się do ME i zapytam o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Ryo-San napisał:

hahahahahahahahahahahahahaha. Zayebiste te nasze cebulowe sklepy takie nie bardzo profesjonalne! Preorderowałem gdzieś na początku stycznia maila żebym wypieyrdalał dostałem przed chwilą xD Te 100 zł mogą sobie głęboko w dooope włożyć.

aaf10b2fde89a.png

 

Ja zamówiłem na początku marca limitkę i dali mi 50zł. nigdy więcej, zaraz poszukam sobie na necie najtańszej limitki i zamawiam trudno. Walić Media Expert.

Odnośnik do komentarza

Mogę tylko powtórzyć to co już pisałem. Sklepy same w sobie wystawiają to do sprzedaży, nie mając zapewnień ile sztuk dostaną. SCEPolska nie miało żadnych info, ile kolekcjonerek dostaną, a sklepy masowo wrzuciły to do sieci, ustalając samemu sobie ileś tam sztuk. A potem są takie cyrki, bo ustawili 50 sztuk, a dostali 10. Z Horizonem było to samo, kupilem chyba kilka dni przed premierą kolekcjonerke, bo sklep nie wrzucił tego w ilości wyssanej z palca. Winnym jest tu sklep, który obiecuje coś czego nie ma i czego może nawet nie dostać. 

Odnośnik do komentarza

A na pudełku kolekcjonerki jest nadrukowany znaczek PL i napis po polsku Edycja Kolekcjonerska? Jeżeli tak to SCEP miało dokładną liczbę sztuk jakimi dysponuje. Mnie tutaj najbardziej wkoorwia to że poinformawali mnie o tym dzisiaj w dzień premiery. Gdybym dostał info wcześniej to był sobie zrobił zamówienie chociażby w Avansie (zresztą sam tego linka wrzucałem żeby było śmieszniej :wallbash:

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Właśnie nie, po polsku nic nie ma, ale sterowanie na kartce jest po polsku. Jest wogóle polska edycja tego pudła? 

Mail mi przypomniał o edycji specjalnej, która czeka w empiku, bo myślałem, że kolekcjonerki nie dostanę. Trzeba będzie jak zwykle anulować. 

Edytowane przez PiotrekP
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, PiotrekP napisał:

Jak się okazuje, polskie kolekcjonerki byly z dystrybucji na Holandię i Czechy i u nas steele były rozfoliowane, żeby wsadzić tam grę po polsku i polskie sterowanie. W sumie trochę niefajnie, ale koło siedzenia mi lata że nie ma napisów pl na pudle. 

 

Wydanie limitowane (specjalne) tez nie ma polskiego znaczka na pudle a wszystko bylo zafoliowane. 

Edytowane przez giger_andrus
Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...