Skocz do zawartości

Gry na premierę, gdzie dostać?


marcinwks

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Faka napisał:

Czy ma/miał ktoś problem z rtv euro agd z ustaleniem terminu odbioru ze sklepu RDR2? Chcę ustalić na piątek, no ale nie idzie dalej, bo jakieś techniczne problemy wyskakują - żeby się zaraz nie okazało, że gierki nie mają lol.

dokladnie ten sam problem mam

 

w ogole pierwszy raz mi cos takiego przyszlo na maila od nich, zawsze jak odbieralem osobiscie w euro to w dniu premiery sms i brum do sklepu, teraz sie zaskoczylem, ze mam termin wybrac

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Ficuś napisał:

dokladnie ten sam problem mam

 

w ogole pierwszy raz mi cos takiego przyszlo na maila od nich, zawsze jak odbieralem osobiscie w euro to w dniu premiery sms i brum do sklepu, teraz sie zaskoczylem, ze mam termin wybrac

 



a bankowo nie biore w premiere, boje sie optymalizacji na biedastejszyn4 (kazda gra rockstar wypuszczona na pierwotnej konsoli byla srednio/zle zoptymalizowana), jedynki nigdy nie skonczylem bo w pewnym momencie byla po prostu nudna, tutaj ma byc jeszcze dluzej bo 65h i o ile nie zmienia formuly fabuly to powieki same mi opada na mysl o imersyjnym zaganianiu bydla przez x godzin, trailery tez mnie nie przekonaly

 

poczekam na recki, opinie, patche i zaatakuje pod koniec roku raczej

To w koncu czekasz na te recki czy nie?

Odnośnik do komentarza

Ze Spider-Man nie miałem problemu jak ustaliłem termin na piątek czyli w dniu premiery i ładnie cyk zaskoczyło, ale z tym RDR2 już nie idzie na ten piątek. 

 

Dobra, wystarczyło spamować w ten piątek i w końcu weszło :nosacz3:

 

Termin dostawy: piątek, 26 października 2018

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, Faka napisał:

Czy ma/miał ktoś problem z rtv euro agd z ustaleniem terminu odbioru ze sklepu RDR2? Chcę ustalić na piątek, no ale nie idzie dalej, bo jakieś techniczne problemy wyskakują - żeby się zaraz nie okazało, że gierki nie mają lol.

 

To byla zalozona przez nich systemowa blokada. Dzisiaj juz normalnie powinno dac sie ustawic odbior na jutro.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...