Skocz do zawartości

PlayStation VR - komentarze i inne rozmowy


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, krotka pilka - jesli ktos ma ps4 niech nie bierze VR ALBO niech nigdy nie sprawdza VR na prosiaku - to jest przepasc.

(pipi)a, teraz nawet drivesrak wyglada xd

Jak ktos mowil, ze ta generacja nie jest wystarczajaca do VR, to niech sprawdzi na pro.

 

Widac, ze ta konsola powstala pod VR.

Edytowane przez Dave Czezky
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wiecie co jest najdziwniejsze?

Wczesiej trzeba bylo ukladac gogle odpowiendio na ryju, za pierwszym razem zabieralo to kilka minut, zeby bylo ostro (po paru uzyciach instynktownie nakladalo sie w odpowiedniej dla siebie pozycji).

Teraz jakkolwiek sie nie zalozy - jest zyleta :| Wreszcie najwygodniejsze dla mnie ulozenie jest tez idealnie ostre.

Poyebane.

Edytowane przez Dave Czezky
Odnośnik do komentarza

Sciagam! :)))

 

Siara: jednak to czy kokpit bedzie zyleta zalezy od samochodu.

Jak w normalnym DC jest git, to i tutaj bedzie.

 

Najbardziej ze wszystkiego zyskaly lusterka - wreszcie widac w nich normalnie xd

Edytowane przez Dave Czezky
Odnośnik do komentarza

Dokladnie, worlds bylo najladniejsze, ale na PRO - o ja pyerdole :obama:

Ogolnie, najprosciej rzecz ujmujac, wrazenie po przenosinach jest takie, jakby wczesniej mialo sie wade wzroku, a potem zaloezylo okulary xd

Wyglada tez na to, ze pododawali roznych efektow (worlds).

 

Dobra, trzeba wziac robinsona ;/

Edytowane przez Dave Czezky
Odnośnik do komentarza

A mi dalej chce się rzygać przy tytułach gdzie człowiek szybko biega lewą gałką, prawą się rozgląda a jeszcze głową celuje xd Rigs czy ta gra gdzie jest się w tym mechu z vr world to straszny ból. Jakie macie odczucia po Robinsonie? Postać szybko się porusza? zdecydowanie wolę gry takie jak london heist czy until dawn bo tam mogę spokojnie siedzieć z godzinę bo potem już człowiek zmęczony. Ja na zwykłym ps4 byłem bardzo miło zaskoczony oprawą graficzną i nie zamierzam brać prosiaka przynajmniej do jakiegoś bundla ze spidermanem czy gow ale jak już wezmę to pewnie będzie petarda:)

Edytowane przez simonldz
Odnośnik do komentarza

No ładna różnica.

 

Powiedz mi Czezky, w historii aktualizacji Driveclub dostał jakiegoś patcha pod VR ? Bo widzę sprzeczne informacje, jedni mówią, że tak samo, a od ciebie, ze poprawili rozdzielczość :/

 

W ogóle jest ktoś chętny na wyścigi ? Jakby jakaś grupka się zebrała, to bym od razu zakupić DC :)

Edytowane przez Moldar
Odnośnik do komentarza

Ja się wybrałem testować VR w piątek do Pleja.

Skończyło się na prawie 4 godzinach.

Pierwszy raz w życiu miałem na głowie gogle vr i pierwszy efekt to było wgniecenie mnie w fotel.

Testowałem prawie wszystkie dema jakie wyszły, czyli Kitchen, Playstation Worlds VR, Call Of Duty ten darmowy 'kosmiczny' VR, Drive Club VR, Until Dawn: Rush of blood, Hatsune Miku: project diva x, EVE: Valkyrie i to o 'dziewczynce z zapałkami' którego nazwy zapomniałem.

 

Hełm jest zrobiony bardzo dobrze, musiałem jednak dobrą godzinę się męczyć bo się zgrzałem trochę i parowało w cholerę.

Nie miałem problemu go założyć tak, aby nic ze świata zewnętrznego się nie przedostawało.

Generalnie mój organizm reaguje dość umiarkowanie, i nie odczułem żadnego zmęczenia ani oczu ani żołądka.

Chociaż jak się w Until Dawn kolejką szybko zjeżdża albo w Drive Clubie lata po zakrętach to się robiło zimno w brzuchu. Przyjemne uczucie.

 

Widać, jednak, że konsola jest po prostu za słaba do takich rzeczy i dlatego stworzyli PROsiaka.

Rozdzielczość wali po oczach, i jak dla mnie to obraz nie jest wystarczająco ostry. Do tego byłem w stanie widzieć powierzchnię szkła z okularów, co raczej nie powinno mieć miejsca.

Chyba że mam aż tak sokoli wzrok :usmiech:

 

Gadżet fajny, na pewno pożyczę sobie od Pleja w styczniu, bo Resident Evil 7 na tym czymś to będzie SZTOS i niesamowite doznanie.

Sam jednak nie planuję zakupu.

 

Bez posiadania Playstation 4 PRO lepiej się do tego nie zabierać.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

ustawienie tv nie ma nic wspólnego z goglami (nawet nie trzeba przecież wyłączać telewizora) kamerkę ustawisz tak jak będziesz chciał i tak będziesz grał

 

Dokładnie.

 

Masorzu, a Pleju myśli w takim razie o PROsiaku?

 

No bankowo, szczególnie jak widać jaką różnicę w wyświetlanej grafice robią obie konsole.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...